panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow EURES arrow Praktyki zawodowe dla hotelarzy w Austrii
Praktyki zawodowe dla hotelarzy w Austrii Drukuj E-mail
Uczennice klasy III technikum hotelarskiego odbyway w tym roku szkolnym praktyk zawodow w Austrii, w rejonie Salzburg, w piknie pooonej miejscowoci w Alpach w Obertauern. Za organizacj praktyk zawodowych  w Austrii odpowiedzialny by Dolnolski Wojewódzki Urzd Pracy we Wrocawiu oraz EURES z Salzburga. Praktyka trwaa 6 tygodni, bya organizowana w systemie zmianowym (40 godz. tygodniowo). Praktykantki pogbiay i doskonaliy zdobyt w szkole wiedz i umiejtnoci praktyczne w danych zawodzie w rzeczywistych warunkach pracy oraz poszerzay swoje umiejtnoci jzykowe.

Praktyki zawodowe dla hotelarzy w Austrii  Praktyki zawodowe dla hotelarzy w Austrii  Praktyki zawodowe dla hotelarzy w Austrii

Uczennice Noworudzkiej Szkoy Technicznej miay zapewnione przez pracodawców wyywienie, nocleg oraz wynagrodzenie. Praktyki odbyway si w hotelach 4-gwiazdkowych: Hotel Cinderella  i  Hotel Seekarhaus oraz w Hotelu Alte Alm. Po odbytej praktyce uczennice otrzymay pochwalne listy, w których pracodawcy wystawili im najlepsze oceny i wzorow opini na podstawie obserwacji wykonywanych czynnoci w hotelach. Praktyki w Austrii to niewtpliwie dua szansa na rozwój zawodowy uczniów oraz doskonalenie kompetencji jzykowych.