panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Konstytucja 3 maja
Konstytucja 3 maja Drukuj E-mail
„3 maja 1791 roku Sejm Wielki po burzliwej debacie przyj Ustaw Rzdow, która przesza do historii jako KONSTYTUCJA 3 MAJA”. W tym roku mija 225 rocznica tego doniosego wydarzenia. W Multimedialnym Centrum Bibliotecznym NST uczniowie klasy 1cT Joanna Marcinkiewicz, Patryk  Goraj i Przemysaw Strug pod opiek  wychowawcy Beaty Skibiskiej przygotowali wystaw z okazji wita  Konstytucji 3 Maja. Tak nasza modzie  przejawia swój  patriotyzm.

Konstytucja3 maja  Konstytucja3 maja  Konstytucja3 maja