panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Majwka edukacyjno - artystyczna
Majwka edukacyjno - artystyczna Drukuj E-mail
Pastwowa Wysza Szkoa Zawodowa w Nysie bya organizatorem imprezy „Majówka edukacyjno- artystyczna”. Wydarzenie to miao miejsce 17 maja 2016r. w Nowej Rudzie - Supcu w ARR „Agroreg”, Technoinkubatorze i Centrum Biznesu i Innowacji. Udzia w tym projekcie bray klasy z naszej szkoy tj. klasa 2AT- informatycy i logistycy i klasa 2BT- hotelarze w ramach wspópracy z PWSZ w Nysie.

Majwka edukacyjno – artystyczna  Majwka edukacyjno – artystyczna  Majwka edukacyjno – artystyczna

Podczas spotkanie mielimy okazj uczestniczy w koncercie Piotra Tustochowicza uczestnika ostatniej edycji „The Voice of Poland” jak równie ucznia uczelni  w Nysie oraz jego znajomych studentów z Instytutu Jazzu, którzy grali na perkusji, kontrabasie, saksofonie i gitarze. Koncert by na bardzo wysokim poziomie, zosta przygotowany przez realizatorów dwiku Pastwowej Wyszej Szkoy Zawodowej w Nysie, by przyjemnym dowiadczeniem i mi niespodziank dla nas.  Po muzycznych warsztatach mielimy równie moliwo tworzenia gry komputerowej, któr przedstawi nam jeden z wykadowców PWSZ. Prezentacja ta bya bardzo ciekawa, aczkolwiek na pewno przyjemniejsze i prostsze dla klasy informatyków. Po ciekawych warsztatach, prezentacjach oraz krótkich filmach na sali wykadowej udalimy si na warsztaty architektoniczne oraz z ratownictwa medycznego, aktywnie w nich uczestniczc. Naley stwierdzi, e Instytut Architektury i ratownicy medyczni wietnie zaprezentowali si.
Podczas spotkania zostay zaprezentowane kierunki i program studiów w PWSZ w Nysie, kierunki okazay si bardzo ciekawe i obiecujce, mamy nadziej, e w przyszoci bdziemy mieli okazj pozna je bardziej ju jako studenci.  Na koniec dostalimy upominki w postaci nietypowych dugopisów, oówków oraz informator o szkole.
By to owocnie spdzony czas w Centrum Biznesu i Innowacji, bowiem mielimy okazj dowiedzie si wielu nowych rzeczy oraz zacz zastanawia si nad tym gdzie  i co chcemy studiowa. Szkoa w Nysie oferuje wielkie moliwoci i na pewno wielu z nas wemie to pod uwag.

Julia Niemierowczenko.
Uczennica klasy 2BT.