panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Praktyki uczniw NST na terenie bazy PKS w Kodzku.
Praktyki uczniw NST na terenie bazy PKS w Kodzku. Drukuj E-mail
Dwa tygodnie z miesicznej praktyki uczniowie technikum pojazdów samochodowych z Noworudzkiej Szkoy Technicznej przepracowali na terenie bazy PKS w Kodzku. Byo to moliwe dziki podpisanemu w listopadzie 2015 roku porozumieniu pomidzy Powiatem Kodzkim a Przedsibiorstwem Komunikacji Samochodowej w Kodzku i Noworudzk Szko Techniczn.

Praktyki uczniw NST na terenie bazy PKS w Kodzku  Praktyki uczniw NST na terenie bazy PKS w Kodzku  Praktyki uczniw NST na terenie bazy PKS w Kodzku

Do tej pory uczniowie uczyli si zawodu w warsztatach samochodowych naprawiajc samochody osobowe. Szkoa chcc poszerzy wiedz teoretyczn uczniów o umiejtnoci praktyczne stworzya im moliwo pracy przy naprawie taboru PKS. To nowe dowiadczenie pozwoli uczniom naby nowe umiejtnoci, a w przyszoci na bycie lepszymi fachowcami. Pani prezes zapewnia uczniom nieodpatny przewóz do miejsca praktyki i z powrotem.