panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow 1A Technikum w Parku Linowym
1A Technikum w Parku Linowym Drukuj E-mail
W ramach poprawy kondycji fizycznej i przezwycienia wasnych saboci, a zarazem wspaniaej zabawy, w dniu 16.06. 2016 odbya si wycieczka klasowa do Parku Linowego Skalisko w Zotym Stoku. O godzinie 8.30 dwudziestu dwóch  uczniów, pod opiek wychowawcy Pana Achrema i pedagoga szkolnego Pani Leniak, wyjechao autokarem spod szkoy. Bez wikszych problemów i w miej atmosferze dotarlimy do celu podróy okoo godziny 9.30.

1 A Technikum w Parku Linowym  1 A Technikum w Parku Linowym  1 A Technikum w Parku Linowym

     Na miejscu zostalimy przeszkoleni i uwiadomieni jakie zasady panuj podczas przejcia po trasie parku linowego. Po uwanym wysuchaniu instruktorów otrzymalimy sprzt wyposaenia indywidualnego  i wyruszylimy na tras.W piknym lesie nad Zotym Potokiem, na terenie ponad 7 hektarów, znajduj si atrakcje zapewniajce moc wyjtkowych wrae. To niepowtarzalny rodzaj napowietrznego trekkingu, którego baz s przejcia akrobatyczne midzy drzewami, takie jak: balansujce pomosty, przejcia po linie, przejcia siatkowe, powietrzny surfing, skok Tarzana. Stopie trudnoci poszczególnych odcinków jest zrónicowany, od bardzo atwego,  stopniowo wzrasta . Wszyscy wietnie si bawili podczas przechodzenia trasami parku. Dodatkow atrakcj by przejazd Tyrolk Super Gigant, której czna dugo liny wynosi ok. 1080 m. Gdy wszyscy chtni ju zjechali, zjedlimy zasuony posiek i wrócilimy do autokaru. Po sprawdzeniu obecnoci ruszylimy w drog powrotn.
    Wycieczka bya bardzo udana i dostarczya wielu niezapomnianych wrae.
                                                                                                 
Kacper Chrobociski 1a T