panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow NST na 11 miejscu w Polsce!
NST na 11 miejscu w Polsce! Drukuj E-mail
Podsumowany zosta projekt IT-Szkoa 2015/2016. Noworudzka Szkoa Techniczna w rankingu województwa dolnolskiego awansowaa o trzy miejsca zajmujc ostatecznie drug lokat, a w skali ogólnopolskiej odnotowaa awans a o 50 miejsc w stosunku do ubiegego roku i zaja 11 miejsce w Polsce! Ranking jest budowany w oparciu o 11 kryteriów, z których kade ma inn wag w pozycjonowaniu szkó, s to midzy innymi: udzia w konkursach, redni wynik realizowanych testów, liczba aktywnych uczniów w odniesieniu do liczby uczniów w szkole lub te udzia w pracach akademickich kó naukowych. Uczniowie NST zapowiadaj poprawienie tegorocznego sukcesu w przyszym roku szkolnym.