panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Uroczyste rozpoczcie roku szkolnego 2016/2017
Uroczyste rozpoczcie roku szkolnego 2016/2017 Drukuj E-mail
1 wrzenia 2016 roku, o godzinie 9.00, 388 uczniów NST zainaugurowao nowy rok szkolny.  W 3 klasach pierwszych nauk rozpoczo 106 uczniów (klasy licz po 38, 37 i 31 osób). Za zgod organu prowadzcego istnieje moliwo tworzenia w technikum klas dwuzawodowych. Dziki temu w dwóch klasach pierwszych technikum uczniowie podjli nauk w czterech zawodach.

Uroczyste rozpoczcie roku szkolnego 2016/2017  Uroczyste rozpoczcie roku szkolnego 2016/2017  Uroczyste rozpoczcie roku szkolnego 2016/2017

W caej szkole uczniowie ksztac si w nastpujcych zawodach: technik cyfrowych procesów graficznych, technik elektryk, technik hotelarstwa, technik informatyk, technik logistyk, technik  pojazdów samochodowych  oraz w klasach wielozawodowych w dowolnie wybranym przez siebie zawodzie.