panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow XVII Zlot Turystyczny "Spotkajmy si na wiey" Gra w. Anny
XVII Zlot Turystyczny "Spotkajmy si na wiey" Gra w. Anny Drukuj E-mail
W dniu 7 padziernika 2016 roku dziesicioosobowa reprezentacja naszej szkoy uczestniczya w XVII Zlocie Turystycznym "Spotkajmy si na wiey" Góra w. Anny, który odby si w ramach XXI Noworudzkiej Jesieni Ekologicznej. W trakcie zlotu odbyy si warsztaty krajoznawczo - przyrodnicze, na których uczniowie musieli wykaza si wiedz dotyczc zabytków góry w. Anny, wiadomociami przyrodniczymi, czy umiejtnociami posugiwania si map. Kada druyna miaa równie do wykonania prac plastyczn z naturalnych elementów.

XVII Zlot Turystyczny   XVII Zlot Turystyczny   XVII Zlot Turystyczny

Po zakoczeniu warsztatów uczniowie w towarzystwie leników sadzili drzewa w lesie obok kocioa w. Anny. Tegoroczny zlot turystyczny, w którym uczestniczyli uczniowie szkó podstawowych, gimnazjów oraz szkó ponadgimnazjalnych zakoczy si wspólnym ogniskiem.