panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow I Pieszy Rajd Noworudzkiej Szkoy Technicznej i Noworudzkiego Stowarzyszenia Pro Publico Bono Szlaki
I Pieszy Rajd Noworudzkiej Szkoy Technicznej i Noworudzkiego Stowarzyszenia Pro Publico Bono Szlaki Drukuj E-mail
16 wrzenia 2016 r. uczniowie klas pierwszych  NST w asycie wychowawców, przedstawiciela stowarzyszenia p. Ireny Caryk oraz przewodnika turystyki górskiej p. Czesawa  Dominasa przeszli przez Narodowy Park Gór Stoowych Szlakiem Skalnych Grzybów. Uczniowie oprócz przepiknych widoków, mieli okazj zapozna si z histori, budow geologiczn i faun tych wspaniaych gór.

I Pieszy Rajd Noworudzkiej Szkoy Technicznej i Noworudzkiego Stowarzyszenia Pro Publico Bono Szlakiem Skalnych Grzybw  I Pieszy Rajd Noworudzkiej Szkoy Technicznej i Noworudzkiego Stowarzyszenia Pro Publico Bono Szlakiem Skalnych Grzybw  I Pieszy Rajd Noworudzkiej Szkoy Technicznej i Noworudzkiego Stowarzyszenia Pro Publico Bono Szlakiem Skalnych Grzybw

Pan Dominas przeprowadzi uczniów ciekawym szlakiem, opowiadajc ciekawostki znane tylko najbardziej wtajemniczonym mionikom turystyki.
Po zakoczonym rajdzie modzie uczestniczya w ognisku integracyjnym przygotowanym w Skansenie, w Wambierzycach. Kady uczestnik otrzyma plakietk rajdu, a chtni wzili udzia w konkursie o Parku Narodowym Gór Stoowych.
Uczniowie z najwysz liczb punktów otrzymali nagrody ufundowane przez Noworudzkie Koo PTTK i dyrekcj Noworudzkiej Szkoy Technicznej.
Wyprawa zapocztkowaa seri imprez, które Noworudzka Szkoa Techniczna i Noworudzkie Stowarzyszenie Pro Publico Bono bd kontynuowa przez kolejne lata.    

Mirosawa Kossak
Marta Leniak