panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Moje Piersi - Mj Problem
Moje Piersi - Mj Problem Drukuj E-mail
10 padziernik a 2016r. w Noworudzkiej Szkole Technicznej w Nowej Rudzie odbyo si spotkanie dziewczt klas maturalnych z pani dr n. hum. Magorzat Felcenloben dyrektorem Wydziau Zdrowia i Polityki Spoecznej Starostwa Powiatowego w Kodzku. Celem wspólnych zaj by wzrost wiadomoci dziewczt o koniecznoci podejmowania dziaa profilaktycznych w kierunku wczesnego wykrywania raka piersi poprzez nauk samobadania.

Moje Piersi- Mj Problem  Moje Piersi- Mj Problem  Moje Piersi- Mj Problem

Maturzystki miay okazj nauczy si badania przy pomocy fantomu piersi, obejrzay  prezentacj multimedialn, otrzymay gadety promujce nauk samobadania, ale przede wszystkim miay moliwo wysuchania ciekawych informacji z zakresu edukacji prozdrowotnej.