panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

242 dni 4 godzin 21 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 104 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 6239185

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Wizyta w Sejmiku Wojewdztwa Dolnolskiego Drukuj E-mail
Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnolskiego  czyli : "Lekcja wiedzy o administracji rzdowej i samorzdowej w województwie"
19 padziernika 2016 r. uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie  skorzystali z zaproszenia Przewodniczcego  Sejmiku Województwa Dolnolskiego p. Pawa Wróblewskiego, a take pracowników  Kancelarii Sejmiku  i wzili udzia w projekcie pod nazw: ,,Lekcja wiedzy o administracji rzdowej i samorzdowej w województwie”.

Wizyta w Sejmiku Wojewdztwa Dolnolskiego  Wizyta w Sejmiku Wojewdztwa Dolnolskiego  Wizyta w Sejmiku Wojewdztwa Dolnolskiego

By to wykad multimedialny przeprowadzony w Sali obrad Sejmiku, w Gmachu Dolnolskiego Urzdu Wojewódzkiego. Przedmiotem zaj byy informacje dotyczce zada  realizowanych  przez Wojewod Dolnolskiego jak i zasad funkcjonowania Samorzdu Województwa Dolnolskiego. Udzia w lekcji stanowi doskona form  wsparcia  procesu edukacji w obszarze szeroko pojtej administracji, który  wpywa pozytywnie na ksztatowanie wiadomoci spoecznej modziey oraz  zrozumienia praw i obowizków, wynikajcych z przynalenoci do regionalnej wspólnoty.
Nowoci
Popularne