panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Gosujcie na prace uczniw NST w konkursie HACK HEROES!
Gosujcie na prace uczniw NST w konkursie HACK HEROES! Drukuj E-mail
W ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania, Fundacja Media 3.0 zorganizowaa ogólnopolski konkurs informatyczny pn. HACK HEROES. Uczniowie technikum informatycznego w Noworudzkiej Szkole Technicznej  z klas 3at i 4at wykonali dwa projekty konkursowe pn.: „Inteligentne skrzyowanie” oraz „Mobilny punkt informacyjny”. Tematem przewodnim konkursu jest SMART CITY, czyli rozwizania technologiczne dla e-miasta, które maj sprawi, eby w naszych miastach jeszcze lepiej si yo.

Oddajcie swój gos do dnia 9 XI 2016r.:


HACK HEROES

Pierwsza grupa w skadzie: Dawid uczak, Bartosz Pikos, Amanda Matelska wykonali projekt Inteligentnego skrzyowania, który ma za zadanie usprawni transport, turystyk i zadba o ekologi naszego miasta. Uczniowie zaprojektowali aplikacj wraz z interaktywnym modelem, który symuluje dziaanie skrzyowania poprzez zastosowanie mikrokontrolera Arduino, czujników i diod. Druga druyna tj. Jacek Kluwa, Arkadiusz Stelmach i Alicja wica, wykonali internetow aplikacje pozwalajc turystom zapozna si z najwaniejszymi atrakcjami miasta. Do zaprojektowania systemu druga grupa wykorzystaa PHP, HTML, MySQL, CSS.

Opiekun druyn: D.J.