panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 102 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 6568898

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Mogi Pradziada Ocal Od Zapomnieni Drukuj E-mail
W dzie Wszystkich witych 01.11.2016r. wolontariusze z Noworudzkiej Szkoy Technicznej uczestniczyli w zbiórce pienidzy w ramach akcji "Mogi Pradziada Ocal Od Zapomnienia". Pienidze zbierane byy przy cmentarzu komunalnym w Nowej Rudzie i Nowej Rudzie-Supiec. Kwestowalimy cay dzie, co przynioso zadowalajce efekty, a liczba zebranych pienidzy przerosa nasze oczekiwania. Ju po pierwszej turze zbiórki puszki zostay zapenione, z czego jestemy bardzo zadowoleni.

Mogi Pradziada Ocal Od Zapomnienia  Mogi Pradziada Ocal Od Zapomnienia  Mogi Pradziada Ocal Od Zapomnienia

Dzikujemy wszystkim, którzy wsparli nasz zbiórk. Szczególne podzikowania skadamy Radzie Rodziców, której czonkowie wspierali modzie przy cmentarzach. Z ca pewnoci to nie ostatnia tego typu akcja.
Wolontariusze NST: Klaudia Korzeniowska, Jakub Matuszczak, Weronika Brzeziska, Patryk Jakotochce, Maksymilian ladczyk, Oskar Ru, Miosz Byszko, Micha Kulczyk, Daria Chandraa, Oliwia Barczyk, Sebastian Dziadu, Natalia Sawicka, Anna Plewniak, Weronika Ciachera.
Nowoci
Popularne