panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE Z O. JOHNEM BASHOBOR
REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE Z O. JOHNEM BASHOBOR Drukuj E-mail
W dniach 14-16.11.2016r. w wiebodzicach odbyy si rekolekcje, które prowadzi charyzmatyczny o. John Bashobora z Ugandy. O. John jest osob, która dowiadczya ywej obecnoci Boga. Jego wiara w yw i realn obecno Jezusa w naszych sercach przyciga do niego wielu ludzi szukajcych Boga. Na jego modlitw Bóg odpowiada penym mocy dziaaniem w ciaach, duszach i umysach ludzi. O. John jest nieustannie zanurzony w obecnoci Boga i napeniony Duchem witym, otrzyma potne namaszczenie do suby w Kociele.

REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE Z O. JOHNEM BASHOBOR  REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE Z O. JOHNEM BASHOBOR  REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE Z O. JOHNEM BASHOBOR

W wielkiej pokorze posuguje wieloma charyzmatami, gosi rekolekcje ewangelizacyjne w wielu krajach wiata, otwartym sercem odpowiada na kad prob o modlitw wstawiennicz.  Nasi uczniowie mieli okazj uczestniczy jeden dzie w tych rekolekcjach, które, jak sami mówi, poruszyy ich do gbi. Mieli okazj zobaczy jak posuguje wieloma charyzmatami, z jak wielk wiar i czci odnosi si do realnej obecnoci Jezusa pod postaciami Chleba i Wina. Dowiadczyli radoci na wspólnej Eucharystii.