panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Mistrzostwa Powiatu Kodzkiego w pice siatkowej
Mistrzostwa Powiatu Kodzkiego w pice siatkowej Drukuj E-mail
W dniach 29 i 30 listopada 2016r. na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie odbyy si mistrzostwa powiatu kodzkiego szkó ponadgimnazjalnych w pice siatkowej dziewczt i chopców. W gronie szkó rywalizujcych  o miano najlepszej nasze dziewczta zajy bardzo dobre III miejsce. Skad reprezentacji Noworudzkiej Szkoy Technicznej: Kinga ukasik, Aleksandra Goaszewska, Estera Mudrecka, Julia Niemierowczenko, Aleksandra Polak, Weronika Brzeziska, Jessica Kociemba, Ewelina Wojtkowiak.

Mistrzostwa Powiatu Kodzkiego w pice siatkowej  Mistrzostwa Powiatu Kodzkiego w pice siatkowej  Mistrzostwa Powiatu Kodzkiego w pice siatkowej

Reprezentacja chopców grajca w skadzie: Sebastian Banach, Kacper Chrobociski, Igor Dziendziel, Patryk Jakotochce, Pawe Micho, Jacek Rapanowicz, Maksymilian Sladczyk, Mikoaj Szaga zaja V miejsce. Szczegóowe wyniki oraz wicej zdj z turnieju mona zobaczy na stronie internetowej Powiatowego SZS w Kodzku.