panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 19 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6157526

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Akcja Budzimy Marysię
Noworudzka Szkoła Techniczna podczas akcji „Budzimy Marysię” zebrała kwotę 626 zł. 80 gr. Głównymi wolontariuszami podczas akcji byli: Natalia Faron, Estera Mudrecka, Jogoda Lamparska, Martyna Kurasińska i Maciej Szumiński.
Ze względu na zaistniałe okoliczności zebrane pieniądze zostały przeznaczone na zakup wieńca. Natomiast pozostała kwota została wpłacona na konto Fundacji na rzecz Osób Niepełnosprawnych dla Daniela Czerniaka.

Akcja Budzimy Marysię  Akcja Budzimy Marysię
Konkurs pn. CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji prowadzi kampanię społeczną „CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ”, w ramach której zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie na spot filmowy dotyczący bezpieczeństwa przeciwpożarowego i zagrożenia tlenkiem węgla.

Do pobrania regulamin i załączniki:

Czytaj całość...
Zebrano 1115 kg żywności
Nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Fundacji Polskich Banków Żywności za okazane wsparcie i zaangażowanie w pomoc potrzebującym poprzez zorganizowanie zbiórki żywności. W 2016 roku Fundacja zebrała łącznie 1115 kg żywności.

Podziękowanie
Głosujcie na prace uczniów NST w konkursie HACK HEROES!
W ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania, Fundacja Media 3.0 zorganizowała ogólnopolski konkurs informatyczny pn. HACK HEROES. Uczniowie technikum informatycznego w Noworudzkiej Szkole Technicznej  z klas 3at i 4at wykonali dwa projekty konkursowe pn.: „Inteligentne skrzyżowanie” oraz „Mobilny punkt informacyjny”. Tematem przewodnim konkursu jest SMART CITY, czyli rozwiązania technologiczne dla e-miasta, które mają sprawić, żeby w naszych miastach jeszcze lepiej się żyło.

Oddajcie swój głos do dnia 9 XI 2016r.:


HACK HEROES
Czytaj całość...
Ciepłe piątki dla Marysi
02.11.oraz 4.11. zorganizowana będzie zbiórka pieniędzy na rehabilitację dla Marysi Kobak. Bardzo prosimy o wsparcie i pomoc.Kolejne trzy piątki (04.11,18.11, 25.11) obchodzimy pod hasłem "Ciepłe piątki dla Marysi" - na holu będzie można kupić ciepłe tosty, kawę, herbatę, ciasto. Wszystko za przysłowiowy grosz, a dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rehabilitację dla Marysi Kobak. Zapraszamy do kupowania i wspierania akcji PAMIĘTAJMY DOBRO POWRACA.

Ciepłe piątki dla Marysi
Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego  czyli : "Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie"
19 października 2016 r. uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie  skorzystali z zaproszenia Przewodniczącego  Sejmiku Województwa Dolnośląskiego p. Pawła Wróblewskiego, a także pracowników  Kancelarii Sejmiku  i wzięli udział w projekcie pod nazwą: ,,Lekcja wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie”.

Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego  Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego  Wizyta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
Czytaj całość...
Moje Piersi - Mój Problem
10 październik a 2016r. w Noworudzkiej Szkole Technicznej w Nowej Rudzie odbyło się spotkanie dziewcząt klas maturalnych z panią dr n. hum. Małgorzatą Felcenloben dyrektorem Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego w Kłodzku. Celem wspólnych zajęć był wzrost świadomości dziewcząt o konieczności podejmowania działań profilaktycznych w kierunku wczesnego wykrywania raka piersi poprzez naukę samobadania.

Moje Piersi- Mój Problem  Moje Piersi- Mój Problem  Moje Piersi- Mój Problem
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne