panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

116 dni 4 godzin 25 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 59 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6411656

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Uczniowie NST w gronie najlepszych na Dolnym Śląsku
Radosław Marcinkowski i Mateusz Wesołowski - uczniowie kl.3c T wzięli udział w etapie wojewódzkim  IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”. Drużyna NST znalazła się w gronie 70 najlepszych uczniów Dolnego Śląska. Etap wojewódzki został zorganizowany 15.03.2017r., przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu w Liceum Ogólnokształcącym nr XVII im. A. Osieckiej.

Uczniowie NST w gronie najlepszych na Dolnym Śląsku  Uczniowie NST w gronie najlepszych na Dolnym Śląsku  Uczniowie NST w gronie najlepszych na Dolnym Śląsku
Raperzy KWRB & FINCH wyróżnieni na Dolnośląskiej Gali Talentów
Duet: KRWB & FINCH czyli Kuba Matuszczak i Kamil Zięba  zostali wyróżnieni przez jury za wykonanie autorskiego utworu pt.,,Nic nie jest stracone” na Dolnośląskiej Gali Talentów  organizowanej  przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Tegoroczne eliminacje do VII edycji odbyły się w ZSP w Ziębicach 21 marca 2017r. Konkurs  ma na celu promocję uzdolnionej młodzieży z dolnośląskich szkól i placówek oświatowych.

Gala Talentów  Gala Talentów  Gala Talentów
TARGI EDUKACYJNE W GŁUSZYCY
23 marca 2017 r. przedstawiciele Noworudzkiej Szkoły  Technicznej uczestniczyli w IX TARGACH EDUKACYJNYCH w Głuszycy. Nasi uczniowie prezentowali ofertę edukacyjną naszej szkoły. Kacper uczeń klasy drugiej bardzo profesjonalnie odpowiadał na zadawane przez gimnazjalistów pytania.

TARGI EDUKACYJNE W GŁUSZYCY  TARGI EDUKACYJNE W GŁUSZYCY  TARGI EDUKACYJNE W GŁUSZYCY
Ponowny ogólnopolski sukces uczniów Noworudzkiej Szkoły Technicznej
Nadal wysoki poziom utrzymują uczniowie technikum pojazdów samochodowych z NST, którzy drugi raz z rzędu zakwalifikowali się do finału VI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Młody Mechanik. Finał  konkursu odbędzie się w dniu 6 kwietnia podczas  dnia prasowego targów Motor Show w Poznaniu. Do finału zakwalifikowały się trzy zespoły; Michał Majerczyk  i  Marcin Młynarczyk miejsce pierwsze w kwalifikacjach, Wojciech Nowak i Kordian Kęskiewicz  miejsce drugie w kwalifikacjach oraz Miłosz Bednarski i Krzysztof Szewczyk miejsce 27 w kwalifikacjach.  Przypominamy iż w ubiegłym roku uczniowie NST zajęli 13 miejsce w finale ogólnopolskim. Trzymajmy za nich kciuki.
Czytaj całość...
Wycieczka do GE Power Controls Polska Sp. z o.o. w Kłodzku
W dniu 09 marca 2017 roku uczniowie klasy 3cT o specjalności technik elektryk pod opieką  Romana Głaza odwiedzili firmę z branży elektro-energetycznej GE Power Controls Polska z Kłodzka. Zakład ten specjalizuje się w produkcji aparatury zabezpieczeniowej, łączeniowej i sygnalizacyjnej  niskiego napięcia.

Wycieczka do  GE Power Controls Polska Sp. z o.o. w Kłodzku  Wycieczka do  GE Power Controls Polska Sp. z o.o. w Kłodzku  Wycieczka do  GE Power Controls Polska Sp. z o.o. w Kłodzku
Czytaj całość...
NST Erasmus+ praktyka zawodowa w Berlinie 12.03-09.04
Zapraszamy do śledzenia profilu na Facebooku w całości poświęconemu praktyce zawodowej w Berlinie w ramach Programu NST Erasmus+, którą w obecnym czasie realizują uczniowie naszej szkoły.

NST Erasmus+ praktyka zawodowa w Berlinie 12.03-09.04
Praktyki w Austrii
Trzy uczennice Technikum Hotelarskiego Noworudzkiej Szkoły Technicznej, Ksenia Gajda, Jagoda Lamparska, Julia Niemirowczenko,  od 23 lutego 2017 r. realizowały praktyki zawodowe w rejonie Salzburg  w miejscowościach Obertauern i Filzmoos. Praktyki trwały 6 tygodni i odbywały się w systemie zmianowym; 40 godzin tygodniowo. Za organizację praktyk zawodowych  w Austrii odpowiedzialny jest Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy we Wrocławiu oraz EURES z Austrii.

Praktyki w Austrii  Praktyki w Austrii  Praktyki w Austrii
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne