panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 20 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7498326

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Zbiórka żywności
Fotorelacja ze zbiórki żywności, która odbyła się w dniach 16-17 marca w  Ścinawce Średniej

Zbiórka żywności  Zbiórka żywności  Zbiórka żywności
Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy
Dwoje uczniów Noworudzkiej Szkoły Technicznej wzięło udział  w organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu konkursie „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”. Ewelina Mądrzyk i  Paweł Zalewski, jako laureaci etapu szkolnego wzięli udział w etapie wojewódzkim tego konkursu, który odbył się 09 marca 2018 roku we Wrocławiu. Wśród blisko 50 uczniów zakwalifikowanych do tego etapu bardzo dobry wynik odnotowała Ewelina Mądrzyk, która zdobyła 30 na 35 punktów konkursowych i była o krok od awansu do etapu centralnego, organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy w Warszawie.
Ewelinie gratulujemy wysokiego miejsca w konkursie i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku.

Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy  Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy  Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy
III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego
Dnia 22 marca 2018 r. odbył się finał Powiatowego Konkursu Językowego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Kłodzkiego w Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie. Uczeń klasy III c technikum pojazdów samochodowych w Noworudzkiej Szkole Technicznej Kamil Skrzipczyk zajął III miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego.

III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego  III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego  III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego
Czytaj całość...
Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach
Od kilku tygodni uczniowie zmagali się z tematem wiedzy o przedsiębiorczości. Olimpiada wiedzy o biznesie i innowacjach jest to konkurs, którego głównym celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu szeroko rozumianej gospodarki wśród młodych ludzi. W tym roku w naszej szkole w konkursie wzięły udział trzy uczennice klasy 2bT- Katarzyna Wójcik, Laura Głąb i Oliwia Barczyk.  Konkurs rozpoczął się 28.02.2018r. Etap szkolny olimpiady polegał na rozwiązaniu testu online.  Dzięki tej olimpiadzie uczennice mogły sprawdzić swoją wiedzę oraz zdobyć nowe informacje o innowacjach w gospodarce.

Czytaj całość...
List gratulacyjny
W imieniu Państwowej Komisji Wyborczej oraz Krajowego Biura Wyborczego, organizatorów II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory", pragniemy serdecznie pogratulować uczestnikowi etapu wojewódzkiego konkursu Tomaszowi Kocher - uczniowi Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie oraz jego opiekunce, Pani Bogumile Szostak.

List gratulacyjny
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym
15 lutego 2018 r. odbył się etap wojewódzki II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram wybory". Druga edycja Konkursu poświęcona była wyborom samorządowym.
Spośród 67 uczniów rejonu wałbrzyskiego, którzy wzięli udział w I etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram wybory", do etapu wojewódzkiego  zakwalifikowało się  7 uczniów, w tym uczeń Noworudzkiej Szkoły Technicznej  - Tomasz Kocher.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”
Czytaj całość...
Praktyka zawodowa Bolonia - Włochy
W ramach projektu Erasmus+ uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej w okresie 14 stycznia - 12 lutego 2017r. brali udział w praktykach zawodowych w Bolonii (Włochy). Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją (w formacie pdf) z pobytu młodzieży na praktykach.

Prezentacja

Praktyka zawodowa Bolonia - Włochy  Praktyka zawodowa Bolonia - Włochy  Praktyka zawodowa Bolonia - Włochy
<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne