panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 16 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7498444

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
#TuDu
Jeśli czasem siedzisz w Internecie bez celu, a chcesz zrobić coś dobrego – dla siebie i dla innych – to sprawdź #TuDu! Tutaj organizacje pozarządowe z całej Polski zgłaszają krótkie zadania dla osób takich jak Ty. Dzięki Twojemu zaangażowaniu Jasna Strona Mocy rośnie w siłę i kolejne projekty społeczne są realizowane. Wszystko odbywa się przez Internet, w czasie i miejscu wygodnym dla Ciebie.

#TuDu!
Czytaj całość...
Wolontariat Wambierzyce
Klasa IbT organizuje zbiórkę żywności dla zwierząt z wambierzyckiego skansenu. Prosimy o przynoszenie do klasy A1-24 produktów takich jak: kasza, ryż, ziarno, pasza, szczotki, koce, miski, produkty czyszczące itp.
Zbiórka odbędzie się w dniach 29.05.2017 - 12.06.2017

Czekamy na Twoja pomoc.
                                        Wolontariusze
Projekt dla absolwentów
Zapraszamy absolwentów szkół do udziału w projekcie pn.: "W młodych siła".

W młodych siła

Projekt jest realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.
Projekt dla osób w wieku 15-29 lat, które szukają pracy, chcą podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć doświadczenie zawodowe.
 
W ramach oferowanego wsparcia proponujemy:
Czytaj całość...
Warsztaty na Politechnice Wrocławskiej
O3.04.2017r. grupa 15 uczniów technikum informatycznego Noworudzkiej Szkoły Technicznej pod opieką p. Daniela Jabłońskiego, wzięła udział w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Wrocławskiej w ramach projektu Zawodowy Dolny Śląsk. Tematem zajęć, które realizowane były na Wydziale Mechanicznym uczelni, były „Współczesne metody pomiarów elementów maszyn”.

Warsztaty na Politechnice Wrocławskiej  Warsztaty na Politechnice Wrocławskiej  Warsztaty na Politechnice Wrocławskiej
Czytaj całość...
XVIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny w NST już za nami
„Granice mego języka oznaczają granice mego świata”
Ludwig  Wittgenstein
      Warto być może przywołać tę słynną myśl, aby zwrócić uwagę na fakt, jak olbrzymią rolę w życiu człowieka, narodów, społeczności odgrywa język. Temu też służy na pewno Powiatowe Dyktando Ortograficzne „Miss/Mister Ortografii”.
     26 kwietnia 2017 r. w Noworudzkiej Szkole Technicznej po raz osiemnasty spotkali się uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, aby wziąć udział w niełatwym przecież konkursie organizowanym pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Kłodzkiego. Imprezę uświetnili  zaproszeni przez organizatorów goście, między innymi przedstawiciel Kuratorium Oświaty we Wrocławiu mgr Magdalena Styś - Kruszelnicka.

XVIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny  XVIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny  XVIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny
Czytaj całość...
KONSTYTUCJA 3 MAJA
Konstytucja 3 maja, właśc. Ustawa Rządowa z dnia 3 maja – uchwalona 3 maja 1791 roku ustawa regulująca ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na świecie (po konstytucji amerykańskiej z 1787 r.) nowoczesną, spisaną konstytucją. Konstytucja 3 maja została ustanowiona ustawą rządową przyjętą tego dnia przez sejm. Została zaprojektowana w celu zlikwidowania obecnych od dawna wad opartego na wolnej elekcji i demokracji szlacheckiej systemu politycznego Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

 KONSTYTUCJA 3 MAJA   KONSTYTUCJA 3 MAJA   KONSTYTUCJA 3 MAJA
Czytaj całość...
Laureaci Noworudzkich Gwiazd i Gwiazdeczek
25 kwietnia 2017 r. w sali widowiskowej MOK w Nowej Rudzie odbył się konkurs ,,Noworudzkie Gwiazdy i Gwiazdeczki”, którego organizatorem jest Młodzieżowa Rada Miasta w Nowej Rudzie. Do konkursu przystąpiła młodzież z noworudzkich szkół, która reprezentowała swoje uzdolnienia wokalne, taneczne, instrumentalne, rysunkowe.
Jury tegorocznego konkursu 1 miejsce i złotą statuetkę  przyznało duetowi w składzie: Marek Lisowski (wokal, gra na fortepianie) i Kamil Raróg (gitara).

Laureaci Noworudzkich Gwiazd i Gwiazdeczek  Laureaci Noworudzkich Gwiazd i Gwiazdeczek  Laureaci Noworudzkich Gwiazd i Gwiazdeczek
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne