panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 13 gości online

Statystyka

odwiedzających: 8475419

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Zawody w wyciskaniu sztangi
W dniu 26 kwietnia 2018 roku na obiekcie sportowym Noworudzkiej Szkoły Technicznej odbyły się zawody siłowe w wyciskaniu wielokrotnym sztangi. Zawody zostały rozegrane w kategorii mężczyzn, a ciężar sztangi wynosił 50kg. O kolejności decydowała ilość zaliczonych prób. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Zawody w wyciskaniu sztangi  Zawody w wyciskaniu sztangi  Zawody w wyciskaniu sztangi

Wyniki końcowe zawodów:
Czytaj całość...
Turniej piłki siatkowej
Fotorelacja z turnieju piłki siatkowej, który odbył się w naszej szkole.

Turniej piłki siatkowej  Turniej piłki siatkowej  Turniej piłki siatkowej
Zbiórka żywności
Fotorelacja ze zbiórki żywności, która odbyła się w dniach 16-17 marca w  Ścinawce Średniej

Zbiórka żywności  Zbiórka żywności  Zbiórka żywności
Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy
Dwoje uczniów Noworudzkiej Szkoły Technicznej wzięło udział  w organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu konkursie „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”. Ewelina Mądrzyk i  Paweł Zalewski, jako laureaci etapu szkolnego wzięli udział w etapie wojewódzkim tego konkursu, który odbył się 09 marca 2018 roku we Wrocławiu. Wśród blisko 50 uczniów zakwalifikowanych do tego etapu bardzo dobry wynik odnotowała Ewelina Mądrzyk, która zdobyła 30 na 35 punktów konkursowych i była o krok od awansu do etapu centralnego, organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy w Warszawie.
Ewelinie gratulujemy wysokiego miejsca w konkursie i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku.

Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy  Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy  Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy
III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego
Dnia 22 marca 2018 r. odbył się finał Powiatowego Konkursu Językowego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Kłodzkiego w Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie. Uczeń klasy III c technikum pojazdów samochodowych w Noworudzkiej Szkole Technicznej Kamil Skrzipczyk zajął III miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego.

III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego  III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego  III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego
Czytaj całość...
Olimpiada Wiedzy o Biznesie i Innowacjach
Od kilku tygodni uczniowie zmagali się z tematem wiedzy o przedsiębiorczości. Olimpiada wiedzy o biznesie i innowacjach jest to konkurs, którego głównym celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu szeroko rozumianej gospodarki wśród młodych ludzi. W tym roku w naszej szkole w konkursie wzięły udział trzy uczennice klasy 2bT- Katarzyna Wójcik, Laura Głąb i Oliwia Barczyk.  Konkurs rozpoczął się 28.02.2018r. Etap szkolny olimpiady polegał na rozwiązaniu testu online.  Dzięki tej olimpiadzie uczennice mogły sprawdzić swoją wiedzę oraz zdobyć nowe informacje o innowacjach w gospodarce.

Czytaj całość...
List gratulacyjny
W imieniu Państwowej Komisji Wyborczej oraz Krajowego Biura Wyborczego, organizatorów II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory", pragniemy serdecznie pogratulować uczestnikowi etapu wojewódzkiego konkursu Tomaszowi Kocher - uczniowi Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie oraz jego opiekunce, Pani Bogumile Szostak.

List gratulacyjny
<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne