panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 28 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7498413

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Międzynarodowe Targi Pracy
10.04.2017r. w Centrum Turystyczno Sportowym odbyły się Międzynarodowe Targi Pracy w Powiecie Kłodzkim, na których nie zabrakło stoiska naszej szkoły oraz młodzieży klas maturalnych opuszczających niebawem mury Noworudzkiej Szkoły Technicznej.

Międzynarodowe Targi Pracy w Powiecie Kłodzkim  Międzynarodowe Targi Pracy w Powiecie Kłodzkim
,,Katyń-Golgota Wschodu"
   7 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku została zorganizowana II edycja Powiatowego Konkursu Historycznego ,,Katyń-Golgota Wschodu”
  Ideą konkursu jest popularyzacja wiedzy o Katyniu, uczczenia pamięci ofiar stalinowskich mordów, kształtowanie postaw patriotycznych i wrażliwości społecznej na tle doświadczeń Polaków w czasie II wojny światowej wśród młodzieży Powiatu Kłodzkiego.W konkursie wzięły udział 2 –osobowe drużyny ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu kłodzkiego.

Katyń-Golgota Wschodu  Katyń-Golgota Wschodu  Katyń-Golgota Wschodu
Czytaj całość...
Wycieczka zawodoznawcza do Karpacza
W dniu 17 marca uczniowie klas 1B i 3B Technikum Hotelarskiego mieli okazję uczestniczyć w wycieczce zawodoznawczej do Karpacza pod opieką Pani Jolanty Chuchli oraz Pani Marty Augustynowskiej-Klincewicz. Głównym celem naszej wycieczki była wizyta w Hotelu Gołębiewski, jednak oprócz tego w wolnym czasie mogliśmy skorzystać z całorocznego toru saneczkowego oraz trochę lepiej poznać Karpacz. Zjazdy na saneczkach były dla nas super zabawą. W czasie wolnym mieliśmy chwilę na zwiedzanie miasta, na pewno każdemu się ono spodobało, ponieważ Karpacz jest bardzo urokliwym miejscem.

Wycieczka zawodoznawcza do Karpacza  Wycieczka zawodoznawcza do Karpacza  Wycieczka zawodoznawcza do Karpacza
Czytaj całość...
Warsztaty w NST
W dniu 28 marca 2017 r. w Noworudzkiej Szkole Technicznej odbyły się warsztaty związane z wystawą pt. „Wiek pary i pieniądza. Wkład Kresów Wschodnich w kształtowanie się nowoczesnej gospodarki i ekonomii oraz przemian społecznych na ziemiach polskich XIX wieku”. Wystawa i warsztaty towarzyszące realizowane były w związku z projektem Fundacji Wolność i Demokracja przy udziale Narodowego Banku Polskiego.

Warsztaty w NST  Warsztaty w NST  Warsztaty w NST
Czytaj całość...
Polsko - Czeski Jarmark Wielkanocny
22 marca, po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w Polsko - Czeskim Jarmarku Wielkanocnym, który został zorganizowany w Ścinawce Średniej.

Polsko - Czeski Jarmark Wielkanocny
Uczniowie NST w gronie najlepszych na Dolnym Śląsku
Radosław Marcinkowski i Mateusz Wesołowski - uczniowie kl.3c T wzięli udział w etapie wojewódzkim  IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”. Drużyna NST znalazła się w gronie 70 najlepszych uczniów Dolnego Śląska. Etap wojewódzki został zorganizowany 15.03.2017r., przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu w Liceum Ogólnokształcącym nr XVII im. A. Osieckiej.

Uczniowie NST w gronie najlepszych na Dolnym Śląsku  Uczniowie NST w gronie najlepszych na Dolnym Śląsku  Uczniowie NST w gronie najlepszych na Dolnym Śląsku
Raperzy KWRB & FINCH wyróżnieni na Dolnośląskiej Gali Talentów
Duet: KRWB & FINCH czyli Kuba Matuszczak i Kamil Zięba  zostali wyróżnieni przez jury za wykonanie autorskiego utworu pt.,,Nic nie jest stracone” na Dolnośląskiej Gali Talentów  organizowanej  przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Tegoroczne eliminacje do VII edycji odbyły się w ZSP w Ziębicach 21 marca 2017r. Konkurs  ma na celu promocję uzdolnionej młodzieży z dolnośląskich szkól i placówek oświatowych.

Gala Talentów  Gala Talentów  Gala Talentów
<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne