panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 24 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7498295

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Praktyki w Austrii
Trzy uczennice Technikum Hotelarskiego Noworudzkiej Szkoły Technicznej, Ksenia Gajda, Jagoda Lamparska, Julia Niemirowczenko,  od 23 lutego 2017 r. realizowały praktyki zawodowe w rejonie Salzburg  w miejscowościach Obertauern i Filzmoos. Praktyki trwały 6 tygodni i odbywały się w systemie zmianowym; 40 godzin tygodniowo. Za organizację praktyk zawodowych  w Austrii odpowiedzialny jest Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy we Wrocławiu oraz EURES z Austrii.

Praktyki w Austrii  Praktyki w Austrii  Praktyki w Austrii
Czytaj całość...
CERTYFIKAT VII edycji Programu Insta.Ling
Publikujemy CERTYFIKAT VII edycji Programu Insta.Ling dla Szkół przyznany Noworudzkiej Szkole Technicznej w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling w semestrze zimowym roku szkolnego 2016/2017.

CERTYFIKAT VII edycji Programu Insta.Ling
VI Powiatowy Konkurs - Europa nasz dom
Drużyna NST w składzie: Mateusz Kolk, Miłosz Jackowiec, Adam Podgórski – uczniowie klasy 2a technikum informatycznego,  reprezentowała szkołę w VI edycji Powiatowego Konkursu ,,Europa nasz dom”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były działania samorządu terytorialnego i administracji rządowej w Polsce. Konkurs odbył się 3 marca 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku pod patronatem Starosty Powiatu Kłodzkiego.

VI Powiatowy Konkurs - Europa nasz dom  VI Powiatowy Konkurs - Europa nasz dom  VI Powiatowy Konkurs - Europa nasz dom

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym
Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Pierwszy etap konkursu – szkolny odbył się 1 marca 2017r. NST w konkursie reprezentowali: Magda Kostrzewska, Szymon Barańców, Dominik  Jóźwiakowski, Janusz  Nawojski, Kordian  Kęskiewicz, Rafał Młynarczyk, Dawid Piaskowski.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym
Czytaj całość...
Konkurs z nagrodami
Informujemy, że Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę zaprasza uczniów do konkursu na temat kreatywnego wykorzystania Internetu. Wiele mówi się o zagrożeniach. Celem działania ww. fundacji jest uświadomienie dzieciom, młodzieży, rodzicom i opiekunom korzyści płynących z twórczego wykorzystania zasobów internetowych.

Konkurs Digital Youth
Czytaj całość...
Spotkanie wolontariuszy
7 marca o godzinie 9.35 w auli odbędzie się spotkanie wolontariuszy. Obecność obowiązkowa. Temat: Pomoc i opieka na zwierzętami.
NST w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym
12 stycznia 2017r. w wyniku przeprowadzonych eliminacji, uczeń klasy 4a Technikum Informatycznego NST w Nowej Rudzie Janusz Nawojski  uzyskał wymaganą liczbę punktów  kwalifikujących do ETAPU FINAŁOWEGO.

 ,,IV KONKURSU  HISTORYCZNEGO  „POLSKA… NASZA NIEPODLEGŁA. WIELCY POLACY NA TRUDNE CZASY. BOHATEROWIE XIX I XX WIEKU”.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne