panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

89 dni 23 godzin 50 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 64 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6451647

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Wycieczka do Republiki Czeskiej
    29 października 2007 roku odbyła się międzyszkolna wycieczka do Republiki Czeskiej w ramach XVII Noworudzkiej Jesieni Ekologicznej. Wzięli w niej udział uczniowie z noworudzkich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami zaangażowanymi w realizacje projektu „Wyznaczanie ścieżek edukacyjnych na zielonym szlaku Wzgórz Włodzickich”. Z naszej szkoły pojechały: Monika Walkowiak, Monika Stoma, Emilia Sikorka i Małgorzata Waleńczyk oraz jako opiekun pani mgr Magdalena Osicka.

Wycieczka do Republiki Czeskiej    Wycieczka do Republiki Czeskiej
Czytaj całość...
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Drużyna chłopców ZSP w Nowej Rudzie
Mistrzem Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Nasza reprezentacja

Od kilku lat reprezentacja naszej szkoły nie mogła w pełni uczestniczyć w sztafetowych biegach przełajowych o mistrzostwo naszego powiatu ze względu na niekorzystne dla nas terminy ich rozgrywania, kolidujące z bardzo ważną imprezą wojewódzką – szkolną ligą lekkoatletyczną, w której nasza szkoła jako jedyna z całego powiatu corocznie startuje.
Czytaj całość...
Zauważeni
30 maja 2007r. w sali uroczystości noworudzkiego ratusza, na zaproszenie Przewodniczącego Rady Miasta P. Andrzeja Behana, gościli uczniowie ZSP w Nowej Rudzie. W ten sposób władze miasta zauważyły i wyróżniły kilkuosobową grupę uczniów, reprezentantów naszej szkoły i naszego miasta, którzy osiągnęli bardzo wysoki poziom sportowy i odnieśli szereg sukcesów na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim w lekkoatletyce.

Czytaj całość...
Półfinały MESE Wrocław 2007
Dnia 29.03.2007 we Wrocławiu odbyły się półfinały konkursu MESE 2007. Konkurs przeprowadzony był we Wrocławskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Brało w nim udział siedem najlepszych drużyn z całego Dolnego Śląska o tajemnych nazwach: RUDOLFY3, SILENT, MINUS, PLUS, DDSM, KGBINC, TROLE.
Czytaj całość...
NAJLEPSZY HOTELARZ ZIEMI KŁODZKIEJ 2007
W dniu 29.03.2007r. uczennice technikum hotelarskiego naszej szkoły, Magdalena Majchrowicz z kl. IVc, Anna Milke z kl. IVd oraz Katarzyna Piela z kl. IIId, pod opieką mgr inż. Jolanty Chuchli, wzięły udział w I Konkursie Hotelarskim zorganizowanym przez Regionalną Szkołę Turystyczną w Polanicy Zdroju, pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Kłodzkiego o tytuł „NAJLEPSZY HOTELARZ ZIEMI KŁODZKIEJ 2007”.

NAJLEPSZY HOTELARZ ZIEMI KŁODZKIEJ 2007
Czytaj całość...
Dialnet Masters

Dnia 26.01.2007 ogłoszono wyniki I etapu konkursu wiedzy o internecie „Dialnet masters”. W konkursie wzięły udział 4 ekipy z naszej szkoły. Jedna z nich przeszła do II etapu konkursu. Team w składzie: Krzysztof Kaczmarski, Rafał Jurkiewicz, Dawid Bińkowski i Krzysztof Mireck uplasował się na miejscu 7. spośród 186 drużyn szkół ponadgimnazjalnych z całego Dolnego Śląska z dorobkiem punktowym 59,8 punktów!

Szczegółowe wyniki

Czytaj całość...
Uczniowie technikum hotelarskiego w Dolinie Aosty

Jedni wstali o godzinie 3:00 rano inni o 5:00, a jeszcze inni w ogóle nie spali. W końcu o 6:00 rano zbiórka. Tak się to wszystko zaczęło.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne