panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 13 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7077323

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
MALEFACTOR W WARSZAWIE
Dnia 5 kwietnia 2008 roku o godzinie 15:00 w Warszawie rozpoczął się Ogólnopolski Festiwal Filmów Krótkometrażowych eFFKa 2008. Grupa filmowa Malefactor składająca się z uczniów klasy 4TP Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, zgłosiła trzy filmy: „Przedwiośnie: Szklane Domy”, „Hyper Babki” i „3-ch Muszkieterów Szermierka jak FiX”. Na festiwalu wyświetlono 21 filmów.

MALEFACTOR  MALEFACTOR 
Czytaj całość...
Sukcesy Natalii i Kamila
Natalia Makarońska (uczennica klasy 2aLP) i Kamil Piotrowski (uczeń klasy 3aLP) tańczą w Zespole Pieśni i Tańca „Nowa Ruda” od 10 lat. Od 9 lat występują jako para turniejowa. Ich wieloletnim choreografem jest Pani Ewa Miś. Zaczynali od najmłodszej kategorii wiekowej, aż doszli do kategorii gdzie tańczy już sama dorosła młodzież. Natalia i Kamil są już w kategorii IV a, gdzie zdobywają najwyższe miejsca. Dzięki długoletniej pracy i wysiłku zdobyli Akt Nadania Najlepszej Pary Roku za 2006 rok. Kolejnym zwycięstwem było zdobycie tytułu Mistrzów Polski w 2007 roku, a następnie w tym samym roku zdobycie drugiego Aktu Nadania Najlepszej Pary Roku za 2007 rok.

Odbiór nagrody za Najlepszą Parę Roku.
Odbiór nagrody za Najlepszą Parę Roku.
Czytaj całość...
Jak dostać się do szkoły ponadgimnazjalnej?

Informacja dla uczniów,

którzy uczą się w gimnazjach w powiecie kłodzkim


Czytaj całość...
Sportowe podsumowanie I semestru
powrót do domu, i do treningu

1.09.2007 WROCŁAW -  udział reprezentacji szkoły zrzeszonej w sekcji lekkoatletycznej Uczniowskiego Klubu Sportowego „GWAREK” w mitingu lekkoatletycznym „Sport i Zdrowie” – inauguracja roku szkolnego 2007/2008.
 

Czytaj całość...
Wycieczka do Republiki Czeskiej
    29 października 2007 roku odbyła się międzyszkolna wycieczka do Republiki Czeskiej w ramach XVII Noworudzkiej Jesieni Ekologicznej. Wzięli w niej udział uczniowie z noworudzkich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami zaangażowanymi w realizacje projektu „Wyznaczanie ścieżek edukacyjnych na zielonym szlaku Wzgórz Włodzickich”. Z naszej szkoły pojechały: Monika Walkowiak, Monika Stoma, Emilia Sikorka i Małgorzata Waleńczyk oraz jako opiekun pani mgr Magdalena Osicka.

Wycieczka do Republiki Czeskiej    Wycieczka do Republiki Czeskiej
Czytaj całość...
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Drużyna chłopców ZSP w Nowej Rudzie
Mistrzem Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Nasza reprezentacja

Od kilku lat reprezentacja naszej szkoły nie mogła w pełni uczestniczyć w sztafetowych biegach przełajowych o mistrzostwo naszego powiatu ze względu na niekorzystne dla nas terminy ich rozgrywania, kolidujące z bardzo ważną imprezą wojewódzką – szkolną ligą lekkoatletyczną, w której nasza szkoła jako jedyna z całego powiatu corocznie startuje.
Czytaj całość...
Zauważeni
30 maja 2007r. w sali uroczystości noworudzkiego ratusza, na zaproszenie Przewodniczącego Rady Miasta P. Andrzeja Behana, gościli uczniowie ZSP w Nowej Rudzie. W ten sposób władze miasta zauważyły i wyróżniły kilkuosobową grupę uczniów, reprezentantów naszej szkoły i naszego miasta, którzy osiągnęli bardzo wysoki poziom sportowy i odnieśli szereg sukcesów na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim w lekkoatletyce.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne