panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 12 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6604128

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w tenisie stołowym chłopców
W dniu 24.02.2009 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w tenisie stołowym chłopców. Drużyna naszej szkoły w składzie: Kamil Matląg, Warchał Sławomir, Brodacki Sławomir zajęła III miejsce.

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego  Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego
Czytaj całość...
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej halowej chłopców
W dniu 4.12.2008 w hali OSIR  w kłodzku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w halowej piłce nożnej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Marusiak Łukasz, Warchoł Tomasz, Osicki Artur, Mika Krzysztof, Cichacki Ziemowit, Bolisega Rafał, Łozowiecki Bartosz i Lis Rafał odniosła zdecydowane zwycięstwo  pokonując w finale LO Nowa Ruda 2:1. Następnym etapem były zawody szczebla rejonowego w Wałbrzychu. Tam nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce, jednoczesnie awansując do Finału Dolnośląskiego. Serdecznie gratulujemy zwycięskiej drużynie i życzymy następnych sukcesów.
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej halowej dziewcząt
W dniu 14.01.2009 w hali OSIR  w Kłodzku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w halowej piłce nożnej dziewcząt. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły zajęła III miejsce pokonując zespół ZSP Stronie Śląskie 4:1. Należy dodać, że był to debiut naszych piłkarek na zawodach. Liczymy, że w następnym roku szkolnym nasze dziewczyny zwyciężą w całym turnieju.
Prawa Człowieka
W I semestrze tego roku szkolnego Zespół Przedmiotowy nauczycieli historii, wos i geografii przygotował Szkolny Konkurs pt. "Prawa Człowieka" w związku z realizowanym priorytetem edukacyjnym i wychowawczym MEN. W Konkursie uczestniczyli uczniowie wszystkich klas ZSP.
Uczniowie klas młodszych otrzymali indywidualne zadania przygotowania prac plastycznych poświęconych konkretnym datom dniom związanym z prawami człowieka - ta część konkursu otrzymała tytuł: "Kartka z kalendarza", zaś klasy maturalne miały wybrać po 3 przedstawicieli do udziału w teście wiedzy (materiał bazował na podręczniku wos).

Czytaj całość...
Szalone inwestycje
Konkurs Biznes Junior jest organizowany od dziesięciu lat przez firmy: Markad sc. oraz Espol sp. z. o. o. W 2009 roku zgłosiło się 475 pięcioosobowych drużyn, z czego 35 zespołów pochodzi z Dolnego Śląska. Nową Rudę reprezentujemy jako dwie konkurujące drużyny o nazwach : „Mniam”, „Gremlinek”obie z klasy 1a Technikum informatycznego.
Organizatorzy wysyłają do każdego prezesa wirtualnej firmy program, z którym należy podejmować decyzje. W skład zarządu wchodzą dyrektorzy do spraw: ekonomicznych, produkcji, marketingu, zatrudnienia i organizacji. Wszystko odbywa się na wirtualnym rynku wygenerowanym przez program Biznes Junior. Konkurs jest podzielony na trzy etapy.


Czytaj całość...
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

    W dniu 23.10.2008 roku drużyna ZSP w Nowej Rudzie zdobyła Mistrzostwo Powiatu w Piłce Siatkowej. Nasi zawodnicy w pasjonującym meczu finałowym pokonała zespół KSP Kłodzko 2:0. W następnym etapie rozgrywek nasza drużyna wystąpi w zawodach na szczeblu rejonowym. Zwycięskiej drużynie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Trenerem i opiekunem zwycięskiej drużyny jest mgr Tadeusz Pajdzik.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
Czytaj całość...
Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

Foto-relacja z rozpoczęcia roku szkolnego 2008/2009 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009   Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/2009

Wprowadzenie pocztu sztandarowegoCzytaj całość...
<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne