panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 32 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6839404

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Sportowe podsumowanie I semestru
powrót do domu, i do treningu

1.09.2007 WROCŁAW -  udział reprezentacji szkoły zrzeszonej w sekcji lekkoatletycznej Uczniowskiego Klubu Sportowego „GWAREK” w mitingu lekkoatletycznym „Sport i Zdrowie” – inauguracja roku szkolnego 2007/2008.
 

Czytaj całość...
Wycieczka do Republiki Czeskiej
    29 października 2007 roku odbyła się międzyszkolna wycieczka do Republiki Czeskiej w ramach XVII Noworudzkiej Jesieni Ekologicznej. Wzięli w niej udział uczniowie z noworudzkich szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych wraz z opiekunami zaangażowanymi w realizacje projektu „Wyznaczanie ścieżek edukacyjnych na zielonym szlaku Wzgórz Włodzickich”. Z naszej szkoły pojechały: Monika Walkowiak, Monika Stoma, Emilia Sikorka i Małgorzata Waleńczyk oraz jako opiekun pani mgr Magdalena Osicka.

Wycieczka do Republiki Czeskiej    Wycieczka do Republiki Czeskiej
Czytaj całość...
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Drużyna chłopców ZSP w Nowej Rudzie
Mistrzem Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Nasza reprezentacja

Od kilku lat reprezentacja naszej szkoły nie mogła w pełni uczestniczyć w sztafetowych biegach przełajowych o mistrzostwo naszego powiatu ze względu na niekorzystne dla nas terminy ich rozgrywania, kolidujące z bardzo ważną imprezą wojewódzką – szkolną ligą lekkoatletyczną, w której nasza szkoła jako jedyna z całego powiatu corocznie startuje.
Czytaj całość...
Zauważeni
30 maja 2007r. w sali uroczystości noworudzkiego ratusza, na zaproszenie Przewodniczącego Rady Miasta P. Andrzeja Behana, gościli uczniowie ZSP w Nowej Rudzie. W ten sposób władze miasta zauważyły i wyróżniły kilkuosobową grupę uczniów, reprezentantów naszej szkoły i naszego miasta, którzy osiągnęli bardzo wysoki poziom sportowy i odnieśli szereg sukcesów na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim w lekkoatletyce.

Czytaj całość...
Uczniowie technikum hotelarskiego w Dolinie Aosty

Jedni wstali o godzinie 3:00 rano inni o 5:00, a jeszcze inni w ogóle nie spali. W końcu o 6:00 rano zbiórka. Tak się to wszystko zaczęło.

Czytaj całość...
Z wizytą w Portugalii

Wrześniowy wyjazd wicedyrektora Mariusza Kałwaka do Portugalii był kolejnym etapem realizacji programu „Sudety – szansa dla młodych” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL.

W maju 2006 r. gościliśmy naszych Partnerów z Portugalii i Włoch w Polanicy Zdroju. Tym razem Portugalczycy zaprosili nas (6 szkół ponadgimnazjalnych z terenu Kotliny Kłodzkiej) do siebie.

Czytaj całość...
Wyróżnienie

      W trakcie sesji Rady Miejskiej Nowej Rudy 25 października 2006 roku, uczeń naszej szkoły Karol Sikora otrzymał list gratulacyjny za szczególne osiągnięcia sportowe. Jest to ogromne wyróżnienie dla Karola i motywacja do dalszej pracy i nauki.
      Jest to również wyróżnienie dla całej drużyny lekkoatletycznej ZSP w Nowej Rudzie za wyniki osiągnięte w roku szkolnym 2005/06.

Wyróżnienie Karola Sikory

<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne