panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 7 gości online

Statystyka

odwiedzających: 8518660

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym
Dnia 09.03.2010r. w Liceum Ogólnokształcącym w Kłodzku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowali: Sławomir Brodacki, Paweł Warchał i Patryk Ptaszkiewicz. W turnieju startowało osiem reprezentacji szkół powiatu kłodzkiego, które zostały podzielone na dwie grupy.

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Czytaj całość...
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
Dnia 04.03.2010r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie odbył się Turniej Tenisa Stołowego, który miał na celu wyłonienie reprezentacji szkoły na zawody powiatowe w Kłodzku. Do turnieju zgłosiło się 16 uczniów naszej szkoły.

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego  Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Czytaj całość...
Sprawozdanie ze Szkolnego Turnieju piłki siatkowej
Dnia 1.03.2010 odbył się Szkolny Turniej piłki siatkowej. Do rozgrywek zgłosiło się   12 zespołów klasowych z naszej szkoły: IaT, IbT, IaZSZ, IIbT, IIcT , IIIaT, III bT, IIIcT, IIIZSZ, IVaT, IVbT,IV dT. Po zaciętej rywalizacji zwycięzcą turnieju została klasa III a T, pokonując w finale klasę III ZSZ, na trzecim miejscu uplasowała się klasa IV a T.
Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!!!

Turniej Piłki Siatkowej  Turniej Piłki Siatkowej 

Czytaj całość...
Studniówka 2010
     Tegoroczna Studniówka uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie odbyła się 31 stycznia w pięknym wałbrzyskim ośrodku „Maria”. Nie ma chyba nikogo, kto byłby rozczarowany czy niezadowolony z organizacji i przebiegu imprezy...
     Przybyłych na  bal gości, wśród których byli: dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych mgr inż. Bogdan Kostecki oraz wicedyrektorzy mgr Brygida Gąsior i mgr Mariusz Kałwak, wychowawcy klas maturalnych i nauczyciele naszej szkoły, oczywiście rodzice i główni bohaterzy wieczoru czyli tegoroczni maturzyści, przywitała  Małgorzata Waleńczyk z kl. IV TP wraz z Robertem Kajko IV aT oraz pan Robert Matuszko- główny organizator Studniówki ze strony rodziców.

Studniówka 2010
        
Czytaj całość...
Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
Dnia 20 lutego 2010 w Miejskim Zespole Szkół Nr 1 w Nowej Rudzie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie, Paweł Reszka zajął drugie miejsce i w marcu 2010 roku będzie reprezentował naszą szkołę i Nową Rudę na szczeblu powiatowym w Kłodzku. Opiekunem była Marzena Ludwin.
Nasi chłopcy są najlepsi!
Brawo siatkarze i siatkarki!
     Dnia 20 stycznia na hali miejskiej w Słupcu zostały rozegrane Mistrzostwa Nowej Rudy Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.
     Nasza męska reprezentacja zdobyła Mistrzostwo Miasta pokonując 2:0 Liceum Ogólnokształcące i będzie 28 stycznia grała w turnieju o Mistrza Powiatu Kłodzkiego w piłce siatkowej chłopców.
     Dziewczęta zdobyły drugie miejsce pokonując 2:0 Zespół Szkół Agrotechnicznych z Bożkowa,uległy natomiast reprezentacji z Liceum Ogólnokształcącego.
     Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom.

Brawo siatkarze i siatkarki!  Brawo siatkarze i siatkarki!  Brawo siatkarze i siatkarki! 

Czytaj całość...
Konkurs na najlepszy reportaż
Konkurs na najlepszy reportaż dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Łodzi zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie na najlepszy reportaż w roku 2009/2010. Termin nadsyłania prac: 21 maja 2010. Szczegóły i zgłoszenia w serwisie wsp.lodz.pl oraz
<< Start < Poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne