Rada Pedagogiczna

W celu wyświetlenia informacji dotyczących kontaktu i konsultacji skorzystaj z wbudowanej wyszukiwarki

Nauczyciele
mgr Przemysław Achrem
Nauczyciel dyplomowany, magister wychowania fizycznego. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trener II klasy w piłce nożnej, instruktor pływania i nordic walking.
 
mgr inż. Marta Augustynowska
Nauczyciel dyplomowany. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, ukończyła również Studia Podyplomowe z Przedsiębiorczości na Politechnice Poznańskiej oraz Studia Podyplomowe z Informatyki na Wyższej Wałbrzyskiej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Na stanowisku nauczyciela od 2003r. Prowadzi zajęcia z przedmiotów informatycznych. Jej pasją jest nauczanie przedsiębiorczości, dlatego na stałe współpracuję z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości z Warszawy organizując corocznie projekt "Dzień Przedsiębiorczości" oraz inne przedmiotowe konkursy.
 
mgr Marta Bajer-Bendiuł
 
mgr inż. Jolanta Chuchla
Nauczyciel dyplomowany. Absolwentka Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe ?Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zakresie hotelarstwa i organizacji usług gastronomicznych? na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, studia podyplomowe w zakresie turystyki a także matematyki z informatyką na Uniwersytecie Wrocławskim. Czynny egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu w zakresie egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik hotelarstwa. Nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu hotelarstwa i gastronomii.
 
mgr Barbara Drozdowska
 
mgr Elżbieta Fiut-Miśkiewicz
Nauczyciel mianowany, mgr prawa - Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, nauczyciel przedmiotów zawodowych.
 
mgr inż. Roman Głaz
Nauczyciel dyplomowany. Absolwent Politechniki Wrocławskiej - wydział górniczy, Uniwersytetu Opolskiego- elektrotechnika, Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu - marketing i zarządzanie oraz Akademii Rolniczej we Wrocławiu - ochrona środowiska. Pasja - Odnawialne Źródła Energii. Prowadzi zajęcia z przedmiotów elektrycznych.
 
mgr inż. Daniel Jabłoński
Nauczyciel dyplomowany. Absolwent Politechniki Wrocławskiej Wydziału Informatyki i Zarządzania, kierunek Informatyka, specjalność - inżynieria oprogramowania oraz Politechniki Opolskiej Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki, kierunek Informatyka, specjalność - sieci komputerowe i systemy baz danych. Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu w zakresie egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik informatyk. Instruktor tenisa stołowego, czynny zawodnik III-ligowego Klubu UKS Ludwikowice, autor elektronicznego dziennika lekcyjnego i administrator szkolnej strony internetowej. W ZSP prowadzi zajęcia z przedmiotów informatycznych.
 
mgr Małgorzata Kałwak
 
mgr inż. Konrad Kałwak
Nauczyciel mianowany. Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego w zakresie inżynierii komputerowej, wcześniej ukończył również Kolegium Karkonoskie o specjalności Informatyka w szkole. W szkolnictwie pracuje (z małymi przerwami) od 2004 roku. Prowadzi zajęcia z przedmiotów informatycznych, a w przyszłości z języków: angielskiego i hiszpańskiego :D Zagorzały fan piłki nożnej. Uwielbia, a także czynnie uprawia sport, w szczególności: biegi przełajowe, pływanie, TKD.
 
mgr inż. Marek Konieczny
Doświadczony nauczyciel matematyki, a jednocześnie czynny egzaminator OKE z zakresu egzaminu maturalnego i egzaminu gimnazjalnego (część matematyczno-przyrodnicza) Stara się przekonywać młodych ludzi, że matematyka jest potrzebna i może być przyjemna i pożyteczna (gdy tylko w to uwierzą), a dzień bez matmy, to stracony dzień. Bardzo lubi swoją pracę i sądzi, że ma dobry "kontakt" z młodzieżą. Matematyka jest jego pasją i jako "Królowej Nauk" oddaję Jej pełen szacun, ale interesuje się także historią (zwłaszcza najnowszą) i geografią (uwielbia podróże). Jak każdego mężczyznę fascynują go piękne kobiety, szybkie samochody i sport, który stara się uprawiać czynnie w wolnych chwilach.
 
mgr Mirosława Kossak
 
mgr inż. Bogdan Kostecki
Nauczyciel dyplomowany. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, ukończył też Studia Podyplomowe z Informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Studia Podyplomowe w zakresie zarządzania na Wyższej Wałbrzyskiej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Prowadzi zajęcia z przedmiotów informatycznych. Ekspert MENiS w zakresie awansu zawodowego nauczycieli. Rzeczoznawca MEN w zakresie programów i podręczników dla zawodów poligraficznych.
 
mgr Renata Kowalska
 
mgr Wiesław Kowalski
 
mgr Agnieszka Kozłowska
Nauczyciel dyplomowany, absolwentka filologii angielskiej i pedagogiki wczesnoszkolnej Uniwersytetu Opolskiego. Umiejętności językowe doskonaliła między innymi w Anglii, gdzie uzyskała Certificate of Advanced English. Czynny egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu z zakresu egzaminu maturalnego. Prywatnie uwielbia muzykę, podróże oraz gry planszowe (te zaawansowane:))
 
mgr Dorota Kucharczyk
Nauczyciel mianowany, magister filologii angielskiej. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzych oraz Uniwersytetu Wrocławskiego - Instytut Filologii Angielskiej. Ukończyła kursy języka angielskiego w Cambridge i Toronto.
 
mgr Ewa Lenarczyk
 
mgr Wiesława Radzik
 
mgr Tomasz Kuczaj
 
mgr Violetta Sikora
 
mgr Marta Leśniak
Nauczyciel dyplomowany, magister pedagogiki, absolwentka Kolegium Karkonoskiego w Jeleniej Górze oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Edukacji TWP we Wrocławiu. Ukończyła kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki, licencjat z wychowania fizycznego oraz szereg szkoleń i kursów niezbędnych w pracy pedagoga szkolnego. Konsultant w Punkcie Konsultacyjnym dla Dzieci i Młodzieży w Nowej Rudzie, kurator społeczny przy Sądzie Rejonowym w Kłodzku wydział Rodzinny i Nieletnich.
 
mgr Agnieszka Łaskarzewska
Nauczyciel dyplomowany. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, Wydziału Matematyczno-Fizyczno-Chemicznego. Ukończyła studia podyplomowe z Chemii i dydaktyki chemii. Od 2009 roku egzaminator egzaminu maturalnego z biologii. Pracuje w szkole od 2000 roku jako nauczyciel biologii, chemii oraz przedmiotów zawodowych w Technikum Ochrony Środowiska.
 
mgr Jacek Pomorski
Nauczyciel dyplomowany Nauczany przedmiot - wychowanie fizyczne Absolwent Akademii wychowania Fizycznego we Wrocławiu Instruktor sportu - pływania, kulturystyki i piłki siatkowej Zainteresowania - sport, aktywny wypoczynek.
 
mgr Grzegorz Pudełko
 
mgr Beata Skibińska
Nauczyciel bibliotekarz, magister informacji naukowej i bibliotekoznawstwa. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego.
 
mgr Urszula Słoninka
Nauczyciel dyplomowany, magister pedagogiki. Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Edukacji TWP we Wrocławiu, kierunek pedagogika - profil terapia pedagogiczna. Ukończyła Studia Podyplomowe w Wałbrzyskiej WSZiP w zakresie Informatyka, licencjat - w Wyższej Szkole Pedagogicznej TWP w Warszawie, kierunek pedagogika w zakresie: pedagogika pracy i poradnictwo zawodowe, Studium Artystycznej Grafiki Komputerowej TWP we Wrocławiu - dyplom technik poligraf - redakcja techniczna. Nauczyciel przedmiotów zawodowych poligraficznych i informatycznych.
 
mgr Sylwia Karwowska
 
mgr Rafał Polak
 
mgr Bogumiła Szostak
Nauczane przedmioty: Historia, Wiedza o społeczeństwie Wykształcenie: - 5- letnie studia magisterskie w zakresie historii na Wydziale Filologiczno-Historycznym w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Opolu - Studia podyplomowe w zakresie wiedzy o społeczeństwie w Wałbrzyskiej Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości - egzaminator w zakresie egzaminu maturalnego z historii w OKE we Wrocławiu Stopień awansu zawodowego: nauczyciel dyplomowany.
 
mgr Renata Szostak-Chmielarz
Magister filologii germańskiej. Absolwentka nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Wałbrzychu i Uniwersytetu Wrocławskiego - Instytut Filologii Germańskiej. Pracuje z młodzieżą od 1994 roku. Nauczyciel dyplomowany.
 
mgr Elżbieta Szuba
Nauczyciel dyplomowany, mgr filologii polskiej i rosyjskiej. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła także Studia Podyplomowe w zakresie filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Egzaminator OKE egzaminu maturalnego z języka polskiego i przedmiotów humanistycznych w gimnazjum. Autorka artykułów poświęconych wybranym zagadnieniom polskiej literatury współczesnej.