panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Konkurs Historyczny
Konkurs Historyczny Drukuj E-mail
Mateusz Górski i Radosaw Marcinkowski awansowali do etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ,,Olimpiada Solidarnoci . Dwie Dekady historii”.
22.11.2016 r. odby si szkolny etap IV edycji konkursu historycznego  ,,Ogólnopolskiej Olimpiady Solidarnoci. Dwie dekady historii”, w którym wzio udzia 11 uczniów klas trzecich technikum informatycznego, elektrycznego i mechanicznego. 6 uczniów uzyskao wyniki kwalifikujce do etapu wojewódzkiego.

Konkurs historyczny  Konkurs historyczny  Konkurs historyczny

Mateusz Górski i Rafa Marcinkowski
– uczniowie 3cT,  uzyskali najwysz liczba punktów i  tym samym zakwalifikowali si do etapu wojewódzkiego. W  marcu we Wrocawiu  podejm  walk o  indeksy wyszej uczelni: (Uniwersytet Gdaski, Uniwersytet Jagielloski i Uniwersytet Warszawski).