panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
Pierwsze miejsce Kamila Kuczaja w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce Drukuj E-mail
Obowiązki szkolne, w tym przygotowania do zbliżającego się egzaminu zawodowego, warto przeplatać zainteresowaniami sportowymi. Uczeń naszej szkoły, Kamil Kuczaj, podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce wywalczył pierwsze miejsce. Zawody rozegrane zostały w Jeleniej Górze, to drugi w tym roku tytuł mistrza województwa dla Kamila, wcześniej pokonał rywali na hali. Życzymy powodzenia naszemu reprezentantowi podczas zbliżających się Mistrzostw Polski w Lublinie, jak również podczas egzaminów zawodowych!

Pierwsze miejsce Kamila Kuczaja w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce  Pierwsze miejsce Kamila Kuczaja w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce  Pierwsze miejsce Kamila Kuczaja w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce
Współzawodnictwo sportowe Drukuj E-mail
Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Kłodzku na posiedzeniu w dniu 15 września 2020 roku dokonał tradycyjnego podsumowania wyników współzawodnictwa sportowego szkół w minionym roku szkolnym. Noworudzka Szkoła Techniczna uplasowała się na VI miejscu wśród szkół średnich w powiecie kłodzkim. Dziękujemy wszystkim uczniom którzy brali udział w zawodach i reprezentowali naszą szkołę. Ze względu na pandemię korona wirusa część zawodów w tym roku szkolnym  jest odwołana, o terminach zawodów będziemy informować.

Współzawodnictwo sportowe
Ferie na sportowo Drukuj E-mail
Podczas ferii zimowych w Noworudzkiej Szkole Technicznej uczniowie mają możliwość skorzystać z bezplatnych wyjazdów na stoki narciarskie. Uczniowie  doskonalą umiejętności narciarstwa zjazdowego w Zieleńcu i Sokolcu pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego. Łączymy intensywny trening ze świetną zabawą!!!!

Ferie na sportowo
Sukces piłkarek NST Drukuj E-mail
W dniu 04.02.2020 reprezentacja Noworudzkiej Szkoły Technicznej w składzie Drelich Alicja, Wójcik Katarzyna, Faron Aleksandra, Faron Kornelia, Głąb Laura, Osińska Laura, Sawicka Natalia zdobyła Wicemistrzostwo Powiatu w halową piłkę nożną dziewcząt. W turnieju, do którego zakwalifikowała sie drużyna NST brało udział sześć najlepszych szkół, które wywalczyły awans w zawodach rejonowych. Po wyjściu z grupy dziewczyny z NST w półfinale pokonały faworyta LO "Chrobry" Kłodzko 2:1. Finał zawodów był noworudzki: LO Nowa Ruda vs NST. Obie drużyny awansowały na finał strefy Wałbrzyskiej.

Sukces piłkarek NST  Sukces piłkarek NST  Sukces piłkarek NST
Sukces pływaków z NST Drukuj E-mail
28.01.2020r na basenie w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły sie drużynowe mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w pływaniu. Zawodnicy Noworudzkiej Szkoły Technicznej spisali się bardzo dobrze.
Mistrzem Powiatu na dystansie 50m stylem klasycznym został Kukuryk Jakub, uczeń klasy II technikum informatycznego. 
II miejsce (50m grzbiet) i III miejsce (50m motyl) wywalczył Pęcak Damian, uczeń klasy I technikum pojazdów samochodowych.
III miejsce (50m grzbiet) zajął Dziedzina Przemysław, uczeń klasy II technikum informatycznego.
Na punkty drużynowe pracowali również Zawadzki Maciej, klasa III technikum pojazdów samochodowych i Gołek Jakub, klasa I technikum elektrycznego.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukces pływaków z NST  Sukces pływaków z NST  Sukces pływaków z NST

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 10 z 124