panorama szkoły
NST Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

222 dni 1 godzin 7 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
Sukcesy lekkoatletów z NST Drukuj E-mail
W dniu 16 maja 2019 roku na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego  w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w  Lekkoatletyce w ramach Licealiady szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej zaznaczyli swoją obecność zajmując czołowe miejsca w konkurencjach technicznych. Srebrne medale w skoku w dal zdobyli w kategorii dziewcząt Weronika Więckowska, a w kategorii chłopców Paweł Koszałkowski. Dominację uczniów NST w konkurencji pchnięcia kulą potwierdziły sukcesy Agaty Jańdzio, która również zajęła drugie miejsce i Kamila Kuczaja, który zdobył złoty medal wygrywając z ogromną przewagą nad kolejnymi zawodnikami.

Sukcesy lekkoatletów z NST  Sukcesy lekkoatletów z NST  Sukcesy lekkoatletów z NST
Czytaj całość...
Mistrzowie są wśród Nas Drukuj E-mail

Rozmowa z Kamilem Kuczajem uczniem klasy 1AT, srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów w pchnięciu kulą.

Kamil Kuczaj uczeń klasy 1AT, srebrny medalista Mistrzostw Polski Juniorów w pchnięciu kulą

1.    Od kiedy zaczęła się Twoja przygoda z pchnięciem kulą?

Bardzo podoba mi się słowo przygoda, z pewnością jest to wielka przygoda wśród fajnych ludzi, częstych zawodów oraz obozów sportowych. Ale na tę przygodę trzeba mocno zapracować. Ja wychowałem się na stadionie, gdyż tato był nauczycielem wf naszej szkoły i prowadził grupę lekkoatletów, których nazwiska znajdują się na tablicy rekordów szkoły. To chyba wówczas zaprogramowałem swoje zainteresowania.

Czytaj całość...
FERIE 2019 ROKU NA SPORTOWO Drukuj E-mail
Młodzież Noworudzkiej Szkoły Technicznej dzięki realizacji projektu „Ruszamy na stoki Kotliny Kłodzkiej” -Wydział Rozwoju , Promocji ,Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Kłodzku ,w czasie tegorocznych ferii uczestniczyła w wyjazdach na narty, do Rzeczki. Warunki na stokach  sprzyjały szusowaniu przy pięknej ,słonecznej pogodzie. Ponadto uczniowie korzystali z zajęć na pływalni CTS w Nowej Rudzie -Słupcu. Dziękujemy za wspólnie spędzony aktywny wypoczynek i zapraszamy za rok!

FERIE 2019 ROKU NA SPORTOWO  FERIE 2019 ROKU NA SPORTOWO  FERIE 2019 ROKU NA SPORTOWO

Nauczyciele wychowania fizycznego
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce halowej chłopców Drukuj E-mail
W dniu 23.01.2019 roku w hali sportowej  Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce halowej chłopców. Zawodnicy Noworudzkiej Szkoły Technicznej mogą pochwalić się dużym sukcesem. Chłopcy grający w składzie Sebastian Banach, Mateusz Kolk, Mikołaj Szałęga, Adrian Sekuła, Bartosz Wardak, Patryk Kołat, Kamil Kołat, Marcin Torbusiński, Michał Górski zdobyli złote medale.

TABELA KOŃCOWA
 1. NST NOWA RUDA  
 2. ZSO BYSTRZYCA KŁ.
 3. LO NOWA RUDA
 4. ZSP BYSTRZYCA
 5. ZSP1 KŁODZKO
 6. ZSO KŁODZKO
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce halowej chłopców  Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce halowej chłopców  Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce halowej chłopców
MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ Drukuj E-mail
W dniach 11 i 12 grudnia 2018 r. na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się mistrzostwa powiatu kłodzkiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W gronie szkół rywalizujących  o miano najlepszej obie drużyny Noworudzkiej Szkoły Technicznej zajęły bardzo dobre III miejsce. W zawodach uczestniczyło 7 szkół w kategorii dziewcząt i 8 w kategorii chłopców. Szczegółowe wyniki oraz więcej zdjęć  z turnieju można zobaczyć na stronie internetowej Powiatowego SZS w Kłodzku.

MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ  MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ  MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 10 z 112