panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ Drukuj E-mail
W dniach 11 i 12 grudnia 2018 r. na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się mistrzostwa powiatu kłodzkiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W gronie szkół rywalizujących  o miano najlepszej obie drużyny Noworudzkiej Szkoły Technicznej zajęły bardzo dobre III miejsce. W zawodach uczestniczyło 7 szkół w kategorii dziewcząt i 8 w kategorii chłopców. Szczegółowe wyniki oraz więcej zdjęć  z turnieju można zobaczyć na stronie internetowej Powiatowego SZS w Kłodzku.

MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ  MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ  MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ
Nowy rekord szkoły w rzucie dyskiem Drukuj E-mail
Kamil Kuczaj uczeń I klasy technikum elektrycznego ustanowił (po 32 latach) nowy rekord szkoły w rzucie dyskiem 1,5 kg z wynikiem 40,33m.

Nowy rekord szkoły Kamila  Kamil Kuczaj  Dyplom
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ Drukuj E-mail
W dniu 07 listopada 2018r. z okazji 100-lecia niepodległości Polski, na sali gimnastycznej NST, odbył się  Turniej Piłki Siatkowej o mistrzostwo Noworudzkiej Szkoły Technicznej. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny składające się z trzech dziewcząt i trzech chłopców klas od I-IV naszej szkoły. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym.” Zwycięskie drużyny zostały nagrodzone dyplomami oraz drobnymi upominkami w postaci słodyczy.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco:
I miejsce - BIZGIEŃ TEAM
II miejsce - DREAM TEAM
III miejsce - BYSZKO TEAM
Czytaj całość...
Sukces siatkarek NST na zakończenie sezonu Drukuj E-mail
W dniu 28 maja 2018 roku na obiektach Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej. Zawodniczki Noworudzkiej Szkoły Technicznej mogą pochwalić się dużym sukcesem. Dziewczęta grające w składzie  Julia Niemierowczenko, Weronika Brzezińska i Katarzyna Aniszewska dotarły do finału, gdzie po zaciętym pojedynku pokonały zespół ZSP nr 1 z Kłodzka i tym samym zdobyły złote medale.

Sukces siatkarek NST na zakończenie sezonu  Sukces siatkarek NST na zakończenie sezonu  Sukces siatkarek NST na zakończenie sezonu

 Drużynie serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Sukcesy kulomiotów z NST Drukuj E-mail
W dniu 23 maja 2018 roku na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego  w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w  Lekkoatletyce w ramach Licealiady  szkół ponadgimnazjalnych. W licznym gronie zawodników reprezentujących powiat kłodzki wyróżnili się między innymi uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej. Złote medale w konkurencji pchnięcia kulą zdobyli w kategorii dziewcząt Agata Jańdzio, a w kategorii chłopców Sebastian Banach. W tej samej konkurencji Dominika Masheimer wywalczyła brązowy medal. Gratulujemy!!!

Sukcesy kulomiotów z NST  Sukcesy kulomiotów z NST  Sukcesy kulomiotów z NST
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 10 z 108