panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
Dziewczyny z Noworudzkiej Szkoły Technicznej najlepsze!!! Drukuj E-mail
       W dniu 18 grudnia 2013 r. w hali kłodzkiego CKSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt, których organizatorem był PSZS w Kłodzku. W zawodach uczestniczyło sześć najlepszych szkół, które zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej spotkały się KSP Kłodzko, LO Nowa Ruda, ZSP nr 1 Kłodzko. W drugiej NST Nowa Ruda, LO Kłodzko, ZSOiZ Kudowa Zdrój. W naszej grupie padły następujące wyniki:

Dziewczyny z Noworudzkiej Szkoły Technicznej najlepsze!!!  Dziewczyny z Noworudzkiej Szkoły Technicznej najlepsze!!!  Dziewczyny z Noworudzkiej Szkoły Technicznej najlepsze!!!
Czytaj całość...
MISTRZOSTWA SZKOŁY W WYCISKANIU WIELOKROTNYM Drukuj E-mail
     W dniu 20 czerwca 2013 roku na siłowni przy sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Wyciskaniu Wielokrotnym. Zawody zostały rozegrane w kategorii mężczyzn OPEN, ciężar sztangi wynosił 50kg. O kolejności decydowała ilość zaliczonych prób.

Wyniki końcowe zawodów:
     I   miejsce  -   Patryk Warmiński
     II  miejsce  -   Natan Zbyryt
     III miejsce  -   Oskar Stryjski

 MISTRZOSTWA SZKOŁY W WYCISKANIU WIELOKROTNYM   MISTRZOSTWA SZKOŁY W WYCISKANIU WIELOKROTNYM   MISTRZOSTWA SZKOŁY W WYCISKANIU WIELOKROTNYM
Czytaj całość...
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ Drukuj E-mail
   W dniu 25 kwietnia 2013r. odbył się turniej o tytuł mistrza Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.
     Podczas sportowej rywalizacji nie brakowało wzlotów i upadków, po których zawodnicy zawsze się podnosili i przy tym dobrze bawili.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

     Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
Czytaj całość...
O krok od medalu Drukuj E-mail
07.03.2013r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym chłopców. Nasza szkoła trzy razy z rzędu zajmowała w tym turnieju brązowy medal, niestety tym razem nie udało się stanąć na podium. Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie w której składzie wystąpili Patryk Gołyźniak i Kacper Sikorski po zaciętych pojedynkach zajęła ostatecznie czwarte miejsce.

Poniżej wyniki szkolnych eliminacji do powiatowego turnieju wg zajętych miejsc i fotogaleria:

O krok od medalu  O krok od medalu   O krok od medalu
Czytaj całość...
WRAŻENIA Z BIAŁYCH FERII Drukuj E-mail
W  związku z realizacją programu „Ruszamy na stoki Kotliny Kłodzkiej”, w  czasie  tegorocznych ferii zimowych, młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych uczestniczyła w wyjazdach  na stoki narciarskie do  Zieleńca  i Rzeczki. Humory dopisywały, pogoda była równie wspaniała jak warunki narciarskie – widoczne na „załączonych obrazkach”. Opiekunami wypadów  byli mgr Mirosława Kossak i mgr Jacek Pomorski.
Kto nie był -niech żałuje!!!

Ferie  Ferie  Ferie
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 61 - 70 z 135