panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI Drukuj E-mail
W dniu 15 czerwca 2016 roku na siłowni przy sali gimnastycznej Noworudzkiej Szkoły Technicznej odbyły się zawody siłowe w wyciskaniu wielokrotnym sztangi. Zawody zostały rozegrane w kategorii mężczyzn, a ciężar sztangi wynosił 50kg. O kolejności decydowała ilość zaliczonych prób. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, a świadczy o tym fakt, że o drugim  i trzecim miejscu zdecydowała waga zawodników, gdyż obaj uzyskali ten sam wynik. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI  ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI  ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI

Wyniki końcowe zawodów:
Czytaj całość...
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO Drukuj E-mail
     W dniu 17 lutego 2016 roku w sali gimnastycznej Noworudzkiej Szkoły Technicznej odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Zawody były jednocześnie wewnątrzszkolnymi kwalifikacjami i wyłoniły trzyosobową reprezentację (miejsca od 1 do 3) do reprezentowania szkoły w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego. Pierwsze trzy miejsca zajęli kolejno: Patryk Chmielarz (1aT), Bartosz Wiśniewski (2aT), Marcin Brodacki (3aZ).

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO  TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
6 MIEJSCE W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ Drukuj E-mail
W dniu 10.12.2015 w hali widowiskowo- sportowej ZSP w Bystrzycy Kłodzkiej rozegrano finał powiatu kłodzkiego w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju uczestniczyło sześć najlepszych szkół wyłonionych w zawodach rejonowych. Drużyna NOWORUDZKIEJ SZKOŁY TECHNICZNEJ  wystąpiła w składzie: Sebastian Banach, Adrian Prokop, Szymon Łukaszyk, Patryk Kołat, Bartosz Wardak,  Łukasz Łabowski,  Dawid Mastalerz, Musik Mateusz, Przemysław Stelmach, Dawid Salbierz.

Wyniki zawodów:
Czytaj całość...
3 MIEJSCE DZIEWCZĄT Drukuj E-mail
Siedem drużyn uczestniczyło w turnieju o Mistrzostwo Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt, które odbyły się 9 grudnia w hali sportowej CTS w Nowej Rudzie – Słupcu. Zespół NST zajął w swojej grupie 2 miejsce i w meczu półfinałowym spotkał się z LO w N. Rudzie. Po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy wyników było 1:1 i o awansie do finału miały przesądzić rzuty karne. W nich lepsze okazały się nasze przeciwniczki wygrywając 2:1.

3 MIEJSCE DZIEWCZĄT
Czytaj całość...
ZWYCIĘSTWO PIŁKARZY Drukuj E-mail
 W dniu 01.12.2015 w hali sportowej CTS w Nowej Rudzie – Słupcu rozegrano finał zawodów rejonowych w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju uczestniczyły Noworudzka Szkoła Techniczna, Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie i Zespół Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie.

ZWYCIESTWO PIŁKARZY

Wyniki zawodów:
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 41 - 50 z 134