panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
Nowy rekord szkoły na 200m Drukuj E-mail

    Podczas ogólnopolskiego mityngu lekkoatletycznego, który rozegrany został 6 i 7 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, uczeń naszej szkoły KAROL SIKORA ustanowił nowy rekord szkoły w biegu na 200m. Karol wygrał zawody z wynikiem 22,07s. i poprawił poprzedni wynik Waldemara Szymańskiego 22.60sek.

   Karol sikora po prawej, po lewej Paweł Rozumkiewicz
Karol Sikora po prawej, po lewej Paweł Rozumkiewicz

Czytaj całość...
Sukcesy lekkoatletów Drukuj E-mail

Z całą pewnością do największych sportowych sukcesów szkoły należy zaliczyć tegoroczny występ męskiej drużyny w Finale Dolnośląskim Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych. W rozegranych w dwóch rzutach (jesiennym i wiosennym) zawodach drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie zajęła II miejsce.
Nasi reprezentanci osiągając wspaniały wynik  - 2532 pkt, musieli ustąpić tylko Zespołowi Szkół Nr 22 z Wrocławia - najlepszej szkolnej drużynie w Polsce.

Seweryn Karecki
Czytaj całość...
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Drukuj E-mail

     Bardzo wysoki poziom gry w popularny w naszej szkole tenis stołowy, mogliśmy oglądać na sali gimnastycznej oraz auli. W pierwszych dniach stycznia 2006 roku organizowaliśmy Mistrzostwa Powiatu w tej dyscyplinie sportowej. W zawodach wzięły udział, jak się później okazało, czołowe zespoły naszego województwa. Nas najbardziej cieszy, znakomite - II miejsce reprezentacji męskiej oraz III dziewcząt naszej szkoły.

   Wśród dziewcząt zwyciężyły drużyny, które ostatecznie w Mistrzostwach Województwa osiągnęły znakomite wyniki: KSP Kłodzko I miejsce, a ZSO Kłodzko  III miejsce.

    Rywalizację chłopców wygrała drużyna ZSP nr 1 z Kłodzka. W Mistrzostwach Województwa ten zespół zajął II miejsce.


Czytaj całość...
Finał Dolnośląski Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Drukuj E-mail

Finał Dolnośląski Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych – runda jesienna.               

6 października 2005 roku na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu przeprowadzona została runda jesienna Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach uczestniczyła drużyna chłopców Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, która osiągnęła duży sukces osiągając pierwszy raz w historii szkoły wynik powyżej 1200 punktów.

Klasyfikacja chłopców po rundzie jesiennej:

Czytaj całość...
Lekkoatletyczne Mistrzostwa Klas Pierwszych Drukuj E-mail

23 września 2005 roku na boisku lekkoatletycznym naszej szkoły uczniowie klas pierwszych rywalizowali w pięciu konkurencjach lekkoatletycznych. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, łącznie startowało ponad 100 osób reprezentując wszystkie pierwsze klasy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych.

W trakcie zawodów prowadzona była klasyfikacja indywidualna oraz klasowa, osobno w kategorii dziewcząt i chłopców. Poza konkurencją w mistrzostwach uczestniczyła reprezentacja szkoły.

Zawody rozpoczęły się od biegu open na 100 metrów o Puchar Dyrektora ZSP w Nowej Rudzie. Ta prestiżowa nagroda zgromadziła na starcie najlepszych sprinterów powiatu kłodzkiego – reprezentantów naszej szkoły. Bieg wygrał Seweryn Karecki przed Łukaszem Szwecem i Grzegorzem Łapuszkiem, dalsze miejsca zajęli Karol Sikora i Paweł Rozumkiewicz.

Puchar dyrektora
Najjlepsi sprinterzy: Seweryn Karecki, Łukasz Szwec oraz Grzegorz Łapuszek
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 91 - 100 z 110