panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stoowym
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stoowym Drukuj E-mail
Dnia 09.03.2010r. w Liceum Ogólnoksztaccym w Kodzku odbyy si Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stoowym. Nasz szko reprezentowali: Sawomir Brodacki, Pawe Warcha i Patryk Ptaszkiewicz. W turnieju startowao osiem reprezentacji szkó powiatu kodzkiego, które zostay podzielone na dwie grupy.

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stoowym

Wyniki naszej reprezentacji w grupie B:
ZSP Nowa Ruda VS LO Bystrzyca Kodzka 3:1
ZSP Nowa Ruda VS ZSP Nr 1 Kodzko 3:1
ZSP Nowa Ruda VS Liceum Ogólnoksztacce Kodzko 1:3

Do grupy finaowej awansoway po dwie najlepsze druyny z grupy A i B. W grupie reprezentantów naszej szkoy trzy druyny uzyskay identyczny bilans poraek i zwycistw, równie wyniki tych zwycistw dla kadej z nich okaza si by taki sam. O bezporednim awansie zadecydoway sety poszczególnych gier zawodników i tu nasi tenisici wypadli lepiej od LO z Bystrzycy Kodzkiej (ubiegorocznego wicemistrza powiatu) co uplasowao ich na drugim miejscu w tabeli.

W finale bezkonkurencyjna okazaa si by reprezentacja z ZSP Bystrzycy Kodzkiej pokonujc pozostae szkoy stosunkiem 3:0. Zespó Szkó Ponadgimnazjalnych z Nowej Rudy wygrywajc z Kodzk Szko Przedsibiorczoci 3:1 zapewni sobie III miejsce w caych rozgrywkach.

Mecze naszej reprezentacji w grupie finaowej:
ZSP Nowa Ruda VS ZSP Bystrzyca Kodzka 0:3
ZSP Nowa Ruda VS KSP Kodzko 3:1

Gratulujemy sukcesu!!!

Opiekun: Daniel Jaboski