panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 8 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6839243

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Pomaganie mamy we krwi
Uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie brali udział w akcji organizowanej na terenie miasta przez Młodzieżową Radę Miejską „Podaruj misia na święta” - pomoc dzieciom z hospicjum „Bezpieczna Przystań”. Wszystkie klasy stanęły na wysokości zadania i zebraliśmy całkiem sporą gromadę pluszaków. Młodzież NST chętnie wsparła akcję i wszystkie zebrane miśki trafiły do chorych dzieci.
Podziękowanie od Fundacji Bezpieczna Przystań
Wesołych Świąt
Wesołych Świąt
Dzień z życia managera - obsługa gościa VIP w hotelu
6 listopada 2018r. w ramach współpracy NST z Hotelem SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój mieliśmy zaszczyt gościć na lekcji Organizacji pracy w hotelarstwie  Panią Katarzynę Ścieburę – kierownika służby pięter. W zajęciach na temat „Dzień z życia managera – obsługa gościa VIP w hotelu” uczestniczyli uczniowie klasy I oraz IV technikum hotelarskiego. W wyjątkowo przyjemnej atmosferze nasz gość podzielił się z nami swoim doświadczeniem z pracy w hotelu. Z dużym zaangażowaniem Pani Katarzyna opowiedziała nam o procedurach obsługi gościa VIP, o  funkcji kamerdynera przy obsłudze gości z Apartamentu Grand oraz przedstawiła nam ciekawostki z pracy managera pięciogwiazdkowego hotelu.

Dzień z życia managera – obsługa gościa VIP w hotelu  Dzień z życia managera – obsługa gościa VIP w hotelu  Dzień z życia managera – obsługa gościa VIP w hotelu
Czytaj całość...
VI Gala Talentów w NST
Kolejny raz utalentowani uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej wystąpili przed społecznością szkolną w Gali Talentów. Impreza odbyła się 14 grudnia w sali gimnastycznej, przygotowanej przez Samorząd Szkolny pod opieką pani Bogumiły Szostak. Wykonawcy występowali w wielu kategoriach i wykazali, jak zawsze, wyrównany, wysoki poziom. Byli wśród nich:
  • Mateusz Bukowski – gra na gitarze
  • Juli Bajda - rysunek
  • Trio: Marek Lisowski, Mateusz Kolk, Radek Adamek – taniec- breakdance
  • Joanna Marcinkiewicz - rysunek
  • Duet: Piotr Barański, Patryk Mrozicki -fotografia
  • Adam Król – gra na gitarze
  • Marek Lisowski - śpiew
  • Trio: Emil Bartnicki, Patryk Mrozicki, Maciej Oremus - film
VI Gala Talentów w NST  VI Gala Talentów w NST  VI Gala Talentów w NST
Czytaj całość...
MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ
W dniach 11 i 12 grudnia 2018 r. na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się mistrzostwa powiatu kłodzkiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W gronie szkół rywalizujących  o miano najlepszej obie drużyny Noworudzkiej Szkoły Technicznej zajęły bardzo dobre III miejsce. W zawodach uczestniczyło 7 szkół w kategorii dziewcząt i 8 w kategorii chłopców. Szczegółowe wyniki oraz więcej zdjęć  z turnieju można zobaczyć na stronie internetowej Powiatowego SZS w Kłodzku.

MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ  MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ  MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ
Wizyta w Panoramie Racławickiej
Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie NST w Nowej Rudzie, mieli okazje zapoznać się z wyjątkowym dziełem upamiętniającym ważne wydarzenie dla naszego kraju oraz stanowiącym część jego kultury i bezcennej spuścizny artystycznej – Panoramą Racławicką Dzieło J. Styki i W. Kossaka upamiętniające 100 rocznicę Insurekcji Kościuszkowskiej, dzięki specjalnym zabiegom malarskim i technicznym przeniosło uczniów w inną rzeczywistość i inny czas. Podczas zwiedzania uczniowie zapoznali się z historią samego obrazu i realiami historycznymi, które przedstawia dzieło.

Wizyta w Panoramie Racławickiej  Wizyta w Panoramie Racławickiej  Wizyta w Panoramie Racławickiej
Podsumowanie programu PIP
19 grudnia 2018 roku we Wrocławiu odbyło się podsumowanie programu edukacyjnego organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy. Program obejmował organizację przez szkołę zajęć dotyczących przepisów prawa pracy oraz szeroko rozumianej „Kultury bezpieczeństwa”. Poza tym dwoje uczniów Noworudzkiej Szkoły Technicznej wzięło udział  w organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu konkursie „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”. Ewelina Mądrzyk i  Paweł Zalewski, jako laureaci etapu szkolnego wzięli udział w etapie wojewódzkim tego konkursu, który odbył się 09 marca 2018 roku we Wrocławiu. Wśród blisko 50 uczniów zakwalifikowanych do tego etapu bardzo dobry wynik odnotowała Ewelina Mądrzyk, która zdobyła 30 na 35 punktów konkursowych.

Program edukacyjny Państwowej Inspekcji Pracy  Program edukacyjny Państwowej Inspekcji Pracy  Program edukacyjny Państwowej Inspekcji Pracy
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne