panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 19 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6765515

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Zarządzenie Dolnośląskiego Kuratora Oświaty
Prezentujemy skan zarządzenia Dolnośląskiego Kuratora Oświaty dotyczący konkursów organizowanych przez szkoły w województwie dolnośląskim. Miło nam poinformować, że dwa spośród wymienionych organizowanych cyklicznie przez Noworudzką Szkołę Techniczną uzyskały rangę konkursów powiatowych. Mówimy tu o "Konkursie Piosenki Obcojęzycznej" oraz Konkursie ortograficznym "Miss/Mister ortografii". Pierwszy z wymienionych jest zaklasyfikowany jako konkurs artystyczny, a drugi wiedzy. Gratulujemy szczególnie nauczycielom, którzy organizują rokrocznie oba wydarzenia.

Zarządzenie
List gratulacyjny
W imieniu Państwowej Komisji Wyborczej oraz Krajowego Biura Wyborczego, organizatorów II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory", pragniemy serdecznie pogratulować uczestnikowi etapu wojewódzkiego konkursu Tomaszowi Kocher - uczniowi Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie oraz jego opiekunce, Pani Bogumile Szostak.

List gratulacyjny
SZKOLENIE W ROZPOZNAWANIU SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH
Dzięki współpracy Noworudzkiej Szkoły Technicznej z Komisariatem Policji w Nowej Rudzie, na terenie szkoły odbyły się spotkania w ramach profilaktyki uzależnień. Jedno dla rodziców, drugie dla grona pedagogicznego. Tematem spotkań były zagrożenia związane z zażywaniem substancji psychoaktywnych, środków odurzających i zastępczych (tzw. dopalaczy).
Prelegentami byli dzielnicowi z Nowej Rudy, którzy wykorzystali walizkę edukacyjną wyposażoną w najbardziej popularne środki psychoaktywne oraz przedmioty służące do ich  konfekcjonowania, przechowywania, ukrywania i zażywania. Prowadzona edukacja społeczna jest ukierunkowana na przeciwdziałanie przestępczości i demoralizacji osób nieletnich.

SZKOLENIE W ROZPOZNAWANIU SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH  SZKOLENIE W ROZPOZNAWANIU SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH  SZKOLENIE W ROZPOZNAWANIU SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym
15 lutego 2018 r. odbył się etap wojewódzki II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram wybory". Druga edycja Konkursu poświęcona była wyborom samorządowym.
Spośród 67 uczniów rejonu wałbrzyskiego, którzy wzięli udział w I etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram wybory", do etapu wojewódzkiego  zakwalifikowało się  7 uczniów, w tym uczeń Noworudzkiej Szkoły Technicznej  - Tomasz Kocher.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”
Czytaj całość...
Monter stolarki budowlanej
Nowa klasa w Noworudzkiej Szkole Technicznej pod patronatem Firmy Matplast - monter stolarki budowlanej.
Monter stolarki budowlanej
Wolontariusze potrzebni od zaraz ;-)
Zapraszam wolontariuszy do współpracy przy zbiórce żywności w Ścinawce Średniej -Biedronka- w dniach 16-17 marca 2018. Lista w sali a1-24.
Folder promocyjny NST 2018
Mamy przyjemność zaprezentować folder Noworudzkiej Szkoły Technicznej - najważniejsze informacje o naszej szkole w pigułce.

Folder promocyjny NST 2018
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne