panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

66 dni 6 godzin 2 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 12 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7861269

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Mikołajki na lodowisku
Z okazji Mikołajek uczniowie klas branżowych (1aBS1/P i 2abBS1) wraz ze swoimi wychowawcami i opiekunami z ramienia OHP, aktywnie spędzili czas na lodowisku. Wyjazd został zorganizowany 4 grudnia 2019r. do Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Uczniowie poczuli ducha rywalizacji sportowej, fajnie spędzili ze sobą czas i po prostu świetnie się bawili.

Mikołajki na lodowisku  Mikołajki na lodowisku  Mikołajki na lodowisku
Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej
Turniej z udziałem najlepszych zespołów wyłonionych z turniejów rejonowych odbył się 13.12.2019r. w Kłodzkiej Szkole Technicznej.  Drużyna NST w składzie Babinski Wojciech, Kodim Norbert, Rapanowicz Jacek, Stachowiak Kacper, Jakub Wojtyczka, Urczyński Maciej i Tymski Kacper ostatecznie zakończyła na bardzo dobrym III miejscu.

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej  Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej  Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej
WIELKA RADOŚĆ - MAŁY GEST
Miło mi poinformować Państwa, że dziewiętnasta edycja akcji mikołajkowej pod hasłem „Wielka Radość -Mały Gest”, zakończyła się kolejnym sukcesem. Nauczyciele, rodzice i młodzież Noworudzkiej Szkoły Technicznej, wykazali wielkie zaangażowanie przynosząc pluszaki, książki, bajki, zabawki, słodycze… Pomimo tego, iż śniegu w tym roku nie było, zaprzęg św. Mikołaja zawitał wraz ze swą Świtą 06.12.2019r. do Miejskiego Przedszkola nr1 w Nowej Rudzie ,aby na zabawie mikołajkowej podarować dzieciom prezenty. Pozostałe dary dobrego serca trafiły na stan Świetlicy Środowiskowej „Kolorowy Świat” w Nowej Rudzie oraz do Miejskiego Zespołu Szkół nr1 w Nowej Rudzie.

WIELKA RADOŚĆ -MAŁY GEST  WIELKA RADOŚĆ -MAŁY GEST  WIELKA RADOŚĆ -MAŁY GEST
Czytaj całość...
Mecz o mistrzostwo rejonu noworudzkiego
10.12.19 na obiekcie CTS odbył się mecz piłki siatkowej dziewcząt między NST a LO o mistrzostwo rejonu noworudzkiego. Drużyna NST w składzie Aniszewska Katarzyna, Faron Aleksandra, Kuch Natalia, Lasota Kinga, Patrycja Marek, Trypuć Kornelia, Wołoszczak Wiktoria i Wisniewska Patrycja po bardzo zaciętym meczu niestety uległa przeciwniczkom.

Mecz o mistrzostwo rejonu noworudzkiego  Mecz o mistrzostwo rejonu noworudzkiego  Mecz o mistrzostwo rejonu noworudzkiego
Projekt Otwarta Firma w NST
W Noworudzkiej Szkole Technicznej w dniach 19-22 listopada 2019 r. odbyły się warsztaty z projektu „Otwarta firma czyli Biznes przy tablicy –Światowy Tydzień Przedsiębiorczości”. Spotkania z pracodawcami dotyczyły specyfiki pracy w zakładzie produkcyjnym, relacji pracownik - pracodawca oraz planowania kariery zawodowej. Uczniowie klas pierwszych i drugich mieli okazję na bezpośredni kontakt z przedstawicielami rynku pracy z KMT Tłumaczów, Medical Sensus Polanica Zdrój oraz Bank PKO BP S.A. oddział Nowa Ruda. Podsumowaniem ciekawych prezentacji przedstawionych przez prowadzących warszaty były konkursy z nagrodami dla uczniów. Spotkania przebiegły w bardzo pozytywnej atmosferze, zainteresowani uczniowie już wybierają się na praktyki zawodowe.

Projekt Otwarta Firma w NST  Projekt Otwarta Firma w NST  Projekt Otwarta Firma w NST
I miejsce w mistrzostwach rejonu noworudzkiego
W dniu 09.12.19 na obiekcie CTS w Słupcu drużyna z NST wywalczyła I miejsce w mistrzostwach rejonu noworudzkiego w piłkę siatkową chłopców i awansowała do mistrzostw powiatu, które odbędą się 13.12.19. Mamy nadzieję że piątek 13 będzie szczęśliwy dla naszej drużyny.

I miejsce w mistrzostwach rejonu noworudzkiego  I miejsce w mistrzostwach rejonu noworudzkiego  I miejsce w mistrzostwach rejonu noworudzkiego

1 GRUDNIA ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS
Światowy Dzień AIDS lub Światowy Dzień Walki z AIDS – święto obchodzone corocznie 1 grudnia z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia od 1988 roku. Zgromadzenie Ogólne ONZ wyraziło swoją troskę w związku ze skalą pandemii, podkreślając znaczenie obchodów tego dnia w swojej rezolucji 43/15 z 1988 roku. Uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej jak co roku solidaryzują się z chorymi na AIDS, obchodząc ten dzień w sposób szczególny. Zorganizowano wystawę plakatów poświęconą tematyce AIDS/ HIV, wychowawcy przeprowadzili lekcje wychowawcze, rozdano ulotki profilaktyczne.

1 GRUDNIA ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS  1 GRUDNIA ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS  1 GRUDNIA ŚWIATOWY DZIEŃ WALKI Z AIDS
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne