panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

244 dni 9 godzin 29 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 78 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6235668

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Podziękowanie dla klasy 3at
Podziękowanie
Projekt AKTYWIZACJA ZAWODOWA - TAK
Fundacja ECO-INNOVA w partnerstwie z Noworudzką Szkołą Techniczną realizuje projekt AKTYWIZACJA ZAWODOWA - TAK.

Projekt AKTYWIZACJA ZAWODOWA - TAK  Projekt AKTYWIZACJA ZAWODOWA - TAK
SUKCES DZIEWCZĄT W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM
Na stoku stacji narciarskiej w Lądku Zdroju, 27 stycznia 2017r. zorganizowane zostały Mistrzostwa  Powiatu w narciarstwie alpejskim. Noworudzką Szkołę Techniczną reprezentowały: Magdalena Doręgowska i Aleksandra Szczęśniak, które w dwóch przejazdach slalomu gigant osiągnęły sukces- zajęły trzecie miejsce w mistrzostwach drużynowych dziewcząt.  Męska część reprezentacji to: Jakub Michalak, Mikołaj Szałęga i Michał Warchał. Panowie w klasyfikacji końcowej zajęli V miejsce.

SUKCES DZIEWCZĄT W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM  SUKCES DZIEWCZĄT W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM
Czytaj całość...
RapPedagogia w NST
W dzisiejszych czasach, młodzi ludzie borykają się z wieloma problemami, które ich przerastają. Niestety, zdarza się , że nie mają wsparcia u osób najbliższych. Konsekwencja ich działań jest niejednokrotnie, tragiczna. NST pomaga uczniom w znalezieniu odpowiednich środki do rozwiązywania ich problemów. Do młodych ludzi najbardziej przemawia „żywe świadectwo”, dlatego do Noworudzkiej Szkoły Technicznej zaproszono Pana Dobromira Makowskiego, nauczyciela wychowania fizycznego oraz pedagoga, który 19 stycznia br. w fantastyczny sposób przeprowadził program „RapPedagogia”.

RapPedagogia w NST  RapPedagogia w NST  RapPedagogia w NST
Czytaj całość...
Jasełka pt. Gwiazda jeszcze nie zgasła
20 stycznia 2017 odbyły się w NST szkolne jasełka pt. ”Gwiazda jeszcze nie zgasła”. Uczniowie przygotowali spektakl teatralny w którymi  przedstawili historię typowej, współczesnej  polskiej rodziny wraz z jej problemami; ojca pracującego za granicą i matki - na której spoczywa obowiązek i trud wychowania dzieci.  W rodzinie jest trójka dzieci; syn, który już studiuje i pracuje ,ma także swój pogląd na życie, oraz dwie córki: kapryśna 16- latka i 6 - letnia, pełna marzeń i nadziei na to, że tata przyjedzie na święta. 

Jasełka pt. ”Gwiazda jeszcze nie zgasła”  Jasełka pt. ”Gwiazda jeszcze nie zgasła”  Jasełka pt. ”Gwiazda jeszcze nie zgasła”
Czytaj całość...
Apki++ - I Webinarium dla uczniów NST
3.02 (piątek) o godz. 18.00 odbędzie się pierwsze webinarium Projektu Apki++, które poprowadzi Szymon Kaliski członek Rady Programowej Fundacji Media 3.0. Tematyka webinaru: Wprowadzenie do języka C++ z użyciem openFrameworks — zestawu bibliotek do kreatywnego programowania. Podczas webinarium poznamy podstawy składni języka, oraz zasadę działania openFrameworks tworząc proste generatywne animacje. Webinarium przeznaczone jest dla początkujących programistów, którzy pierwszy kontakt z językami obiektowymi mają już za sobą. Uczniowie zainteresowani udziałem w szkoleniu mogą zgłaszać się do p. Daniela Jabłońskiego.
Czytaj całość...
Certyfikat i podziękowania
Publikujemy Certyfikat Jakości Kształcenia Języka Angielskiego, jaki otrzymała Pani Agnieszka Kozłowska w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling oraz dwa podziękowania za udział naszej szkoły w zbiórce zniczy na Kresowe cmentarze i udział w kweście publicznej na dolnośląskich cmentarzach.

CERTYFIKAT  Podziękowanie  Podziękowanie

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne