panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

89 dni 23 godzin 50 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 68 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6451652

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Sukcesy młodych informatyków w NST
Od kilku lat w Noworudzkiej Szkole Technicznej działa Lokalna Akademia sieciowa firmy Cisco (Cisco Networking Academy). CISCO jest największym na świecie producentem profesjonalnych rozwiązań sieciowych i zarazem ośrodkiem szkolącym w zakresie sieci komputerowych. Fakt ten stwarza ogromne możliwości rozwojowe dla uczniów naszej szkoły i zwiększa ich szanse na rynku pracy. Od kilku lat instruktorem Akademii Cisco w NST jest Wiesław Kowalski, który systematycznie szkoli się w tym kierunku.

Sukcesy młodych informatyków w NST   Sukcesy młodych informatyków w NST   Sukcesy młodych informatyków w NST
Czytaj całość...
SUKCES SIATKAREK NA ZAKOŃCZENIE SEZONU!
W dniu 14 czerwca 2017 roku na obiektach Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Zawody te kończyły sezon sportowy w obecnym roku szkolnym. Dziewczęta z Noworudzkiej Szkoły Technicznej mogą pochwalić się dużym sukcesem, gdyż dotarły do finału i ukończyły zawody na drugim miejscu. Srebrne medale zdobyły: Estera Mudrecka, Julia Niemierowczenko i Weronika Brzezińska. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w następnym roku!

SUKCES SIATKAREK  SUKCES SIATKAREK  SUKCES SIATKAREK
Dyplom
Dyplom dla Pani Agnieszki Łaskarzewskiej za koordynację XV Konkursu Ekologicznego.
Dyplom
Harmonogram egzaminów poprawkowych
Harmonogram egzaminów poprawkowych
Informacja dla absolwentów
Zamieszczamy informację nt. Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) na lata 2014-2020. Program skierowany jest do osób młodych w wieku 18-29 lat PUP w Kłodzku zaprasza absolwentów naszej szkoły do odwiedzenia swojej siedziby w celu szczegółowego zapoznania się z propozycją.
Infoemacja dla absolwentów
Czytaj całość...
Podsumowanie projektu Praktyki w Austrii dla najlepszych
29 maja 2017 r. w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy we Wrocławiu odbyło się spotkanie, na którym pracownicy urzędy podsumowali projekt: „Praktyki w Austrii dla najlepszych”. W tym roku zakończyła się już VI edycja. Projekt został zainicjowany pierwszy raz na przełomie roku 2011/2012 w wyniku współpracy doradców EURES z Arbeitsmarkt  Service Salzburg i Vorarlberg oraz DWUP we Wrocławiu. Projekt skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska kształcących w zawodach z branży hotelarskiej i gastronomicznej. W roku szkolnym 2016/2017 w projekcie wzięło udział  9 szkół, na 44 uczniów chętnych na praktyki zagraniczne zakwalifikowało się 26 uczniów, w tym 3 uczennice Noworudzkiej Szkoły Technicznej.

Podsumowanie projektu Praktyki w Austrii dla najlepszych  Podsumowanie projektu Praktyki w Austrii dla najlepszych  Podsumowanie projektu Praktyki w Austrii dla najlepszych
Czytaj całość...
Dyplomy dla mechaników
Prezentujemy dyplomy potwierdzające udział naszych uczniów w VI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.

Dyplomy dla mechaników  Dyplomy dla mechaników  Dyplomy dla mechaników
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne