panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

3 dni 6 godzin 23 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 13 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7936953

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Dyplom
Publikujemy dyplom, który nasza szkoła otrzymała od Muzeum Historii Żydów Polskich za udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile upamiętniającej 77. rocznicę powstania w getcie warszawskim.

Dyplom
Informatycy Noworudzkiej Szkoły Technicznej w czołówce Polski południowo-zachodniej.
Po raz kolejny możemy być dumni z uczniów technikum informatycznego Noworudzkiej Szkoły Technicznej. Tym razem podczas Konkursu programistycznego w ramach Ogólnopolskiego Projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego zakwalifikowali się do drugiej rundy, plasując się w ścisłej czołówce sześciu drużyn Dolnego Śląska i województw ościennych. Drużyna w składzie: Dawid Popławski i Szymon Zaborowski włożyli dużo pracy w rozwiązywanie zadań z zakresu programowania w języku C++ i Python. Dawid i Szymon  pod opieką nauczyciela Daniela Jabłońskiego wraz z grupą  pozostałych 11 kolegów przygotowywali się do konkursu od października w ramach dodatkowych zajęć pozalekcyjnych realizowanych w szkole, a obecnie wykorzystując metodę nauczania zdalnego. Jak widać nauka się opłaca, gdyż oprócz indywidualnych sukcesów, w ramach grantu w szkole jest możliwość  rozwijania zainteresowań informatycznych podczas zajęć koła informatycznego z wykorzystaniem zestawu robotów mobilnych.

Centrum Mistrzostwa Informatycznego  Centrum Mistrzostwa Informatycznego  Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Trzymamy kciuki za nasz Team w drugim i ostatnim etapie zawodów, których organizatorem jest Politechnika Łódzka wraz z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie, Politechniką Gdańską, Politechniką Warszawską i najbliższą naszemu sercu Politechniką Wrocławską. Powodzenia!
Certyfikaty naszych uczniów
Prezentujemy certyfikaty uczestnictwa w szkoleniach edukacyjnych realizowanych w ramach projektu "Przyjazna przestrzeń dla mieszkańców - INTELIGENTNA NOWA RUDA", w których udział brali uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Bogumiły Szostak.

Certyfikat  Certyfikat  Certyfikat  Certyfikat  Certyfikat
Akcja Żonkile
W tym roku, z powodu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce, akcja ,,Żonkile” została całkowicie przeniesiona do przestrzeni wirtualnej. Choć nie mogliśmy wykonać papierowych żonkili w szkole, udało nam się uczcić 77. rocznicę powstania w getcie warszawskim wirtualnie. Akcji Żonkile od początku towarzyszy hasło "Łączy nas pamięć" – i w tym roku pamięć połączyła nas. Dołączyliśmy do wirtualnej sieci pamięci, 19 kwietnia przypięliśmy wirtualny żonkil poprzez nałożenie rocznicowej nakładki na portalu Facebook. 19 kwietnia uczniowie wykonywali w warunkach domowych żonkile i publikowali je w swoich mediach społecznościowych. Uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych -online przygotowanych przez Muzeum POLIN: w czytaniu przez Andrzeja Seweryna fragmentów ,,Zdążyć przed Panem Bogiem” H. Krall, wirtualnym spacerze po wystawie oraz projekcji   filmu "Nie było żadnej nadziei".

Akcja Żonkile  Akcja Żonkile  Akcja Żonkile
Konstytucja 3 maja
Konstytucja 3 maj  Konstytucja 3 maj  Konstytucja 3 maj
REKRUTACJA UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH
1. Rekrutacja uczniów do klas pierwszych w Noworudzkiej Szkole Technicznej w Nowej Rudzie odbywa się elektronicznie poprzez platformę Vulcan. Wnioski uczniów będą składane papierowo po uprzednim zalogowaniu się oraz wypełnieniu i wydrukowaniu tego wniosku z systemu dostępnego pod adresem: 


2. Wnioski po wydrukowaniu muszą być podpisane przez oboje rodziców/opiekunów prawnych!!!
3. W procesie rekrutacji będą brane pod uwagę tylko te wnioski, które znajdą się w systemie. System elektroniczny będzie dostępny dla uczniów od 11.05.2020 r.
Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ws egzaminu maturalnego

Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ws egzaminu maturalnego
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne