panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 31 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6839266

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Łączy nas pamięć
Podziękowania z udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile upamiętniającej 75 rocznicę powstania w getcie warszawskim.

Spotkanie informacyjne dla absolwentów NST z Fundacją Imago
Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dla absolwentów Noworudzkiej Szkoły Technicznej z Fundacją Imago, które odbędzie się w dniu 03.07.2018 o godz. 11.00. Fundacja Imago realizuje projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej pt. „Nowe Horyzonty…” dla osób młodych (18-35 lat), niepracujących i nieuczących się. W ramach projektu oferujemy 30 dniowe PŁATNE STAŻE / Praktyki  w Niemczech, które są doskonałą okazją do tego, aby pod okiem praktyków,  w środowisku międzykulturowym,  nabyć niezbędne na rynku pracy doświadczenie zawodowe oraz kompetencje miękkie, społeczne i interkulturowe. Zapewniamy przygotowanie językowe i  międzykulturowe, zdobycie doświadczenia zawodowego na najwyższym poziome, a dla chętnych zdobycie dodatkowego certyfikatu zawodowego.

Spotkanie informacyjne dla absolwentów NST z Fundacją Imago   Spotkanie informacyjne dla absolwentów NST z Fundacją Imago
Czytaj całość...
Zajęcia dla informatyków na Politechnice Wrocławskiej
18 maja 2018r. grupa 16 uczniów klasy Ia technikum informatycznego Noworudzkiej Szkoły Technicznej pod opieką p. Daniela Jabłońskiego, wzięła udział w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Wrocławskiej w ramach projektu Zawodowy Dolny Śląsk. Tematem zajęć, które realizowane były na Wydziale Mechanicznym uczelni, był „Podróż w świat mikrosterowników”.

Zajęcia dla informatyków na Politechnice Wrocławskiej  Zajęcia dla informatyków na Politechnice Wrocławskiej  Zajęcia dla informatyków na Politechnice Wrocławskiej

Zwykle pod pojęciem mikrosterownik rozumie się mały system komputerowy zintegrowany w pojedynczym układzie scalonym. Zawiera on procesor, pamięć i układy wejscia/wyjścia. Mikrosterowniki są masowo stosowane do sterowania różnymi urządzeniami jak pralki czy kuchenki mikrofalowe i jako części większych systemów.
Czytaj całość...
Wolontariat
Wolontariat  Wolontariat  Wolontariat
Akcja - Pokoloruj mój świat
Noworudzka Szkoła Techniczna w Nowej Rudzie dołączyła do akcji „Pokoloruj mój świat” zorganizowanej przez Parafię pw. św. Katarzyny w Słupcu. Młodzież i nauczyciele zbierali kredki, flamastry, ołówki i inne przybory szkolne dla dzieci z Tanzanii. Wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane księdzu Marcinowi z parafii w Słupcu, który dołączył je do reszty, zapakował komisyjnie i odwiózł do sióstr do Wrocławia, które przekażą je potrzebującym dzieciom w Tanzanii. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w zbiórce i dołączyli się by przywrócić dzieciom uśmiech.

Pokoloruj mój świat 
Koncert kresowy - IX edycja akcji Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia
 8 maja 2018 roku  na wrocławskim rynku Poczet Sztandarowy NST w Nowej Rudzie w składzie: Patryk Mrozicki, Oliwia Barczyk, Daria Chandrała uczestniczył w uroczystej paradzie, która  stanowi  podsumowanie IX edycji akcji ,,Mogiły Pradziada Ocal od Zapomnienia”. Do Wrocławia  przyjechały  poczty sztandarowe z różnych szkół Dolnego Śląska, aby zaświadczyć o swoim przywiązaniu do polskiej historii i tradycji.

Koncert kresowy- IX edycja akcji Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia  Koncert kresowy- IX edycja akcji Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia  Koncert kresowy- IX edycja akcji Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia
Czytaj całość...
Stypendia Pomostowe 2018-2019
XVII Edycja "Stypendia Pomostowe" dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych 2018/2019

XVII Edycja
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne