panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 35 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6684735

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Ratujemy kresowe cmentarze
W ramach akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia" uratowano już ponad 100.000 polskich mogił na Ukrainie. W lipcu na polskich nekropoliach pracowało ponad 1200 osób. Dzięki działaniom wolontariuszy wiele osób odnalazło swoje korzenie na Kresach.

Ratujemy kresowe cmentarze
Oferta pracy dla drukarzy i mechaników
Firma ROSE DRUCK GMBH / Niemcy Siedziba w 76829 Landau, poszukuje do pracy drukarzy, osoby chcące się przyuczyć do pracy drukarza i mechaników. Firma pracuje w trybie 3-zmianowym, oferuje dobrą płacę godzinową oraz  dodatki płacone w Niemczech za nadgodziny i pracę w godzinach nocnych. Warunkiem wstępnym jest zdatność do zawodu oraz podstawowa znajomość języka niemieckiego. Dla osób  nadających się do wykonywania zawodu oraz zmotywowanych przejmiemy koszty kursu językowego.

Kontakt:

Czytaj całość...
V Edycja Szkolnej Gali Talentów w NST
18 grudnia 2017 roku kolejny raz  zdolni i utalentowani uczniowie NST wzięli udział w Szkolnej Gali Talentów. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego prowadzący imprezę przypomnieli  społeczności uczniowskiej nazwiska pierwszych laureatów i ich sukcesy na konkursie wojewódzkim.  W  Gali wzięli udział przedstawiciele klas I – III TZ i BSI i zaprezentowali się w różnych kategoriach: rysunek, taniec , fotografia, śpiew oraz gra na instrumentach.

V Edycja Szkolnej Gali Talentów w NST  V Edycja Szkolnej Gali Talentów w NST  V Edycja Szkolnej Gali Talentów w NST
A oto uczestnicy:
Czytaj całość...
Nowa klasa patronacka - monter stolarki budowlanej
29 stycznia 2018 roku, w siedzibie firmy Matplast Sp. z o. o. w Nowej Rudzie, została podpisana umowa trójstronna o współpracy dydaktycznej pomiędzy Powiatem Kłodzkim reprezentowanym przez Wicestarostę Małgorzatą Jędrzejewską-Skrzypczyk, a Matplastem reprezentowanym przez Prokurenta Joannę Wróbel-Barwińską oraz Noworudzką Szkołą Techniczną reprezentowaną przez Dyrektora Szkoły Brygidę Gąsior. Przy podpisywaniu umowy obecny był Maciej Awiżeń – Starosta Powiatu Kłodzkiego oraz Tomasz Kiliński – Burmistrz Miasta Nowa Ruda.
Zgodnie z zapisami podpisanej umowy, w Noworudzkiej Szkole Technicznej utworzona zostanie klasa patronacka branżowej szkoły 1 stopnia w zawodzie monter stolarski budowlanej.

Nowa klasa patronacka – monter stolarki budowlanej  Nowa klasa patronacka – monter stolarki budowlanej  Nowa klasa patronacka – monter stolarki budowlanej
Czytaj całość...
Innowacje w Noworudzkiej Szkole Technicznej
Noworudzka Szkoła Techniczna stara się, aby młodzież ucząca się w szkole nabywała takie umiejętności, które po ukończeniu edukacji w znacznym stopniu przyczynią się do podniesienia jakości wykonywanego zawodu. Tym razem wprowadza innowacje dla zawodu technik hotelarstwa.  Uczniowie tego kierunku od kilku lat uczą się języka migowego, teraz wprowadzane zostaną dwie kolejne innowacje do programu nauczania: dietetyka oraz  Wellness & SPA. Szkoła podpisała umowy o współpracy z dwoma hotelami z Polanicy o wysokim standardzie: Hotelem SPA dr Ireny Eris oraz Nowy Zdrój Centrum Zdrowia i Wypoczynku.

Innowacje w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Innowacje w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Innowacje w Noworudzkiej Szkole Technicznej
Czytaj całość...
Ekologia w NST
Działania wolontariuszy w trosce o zwierzęta  nie są obce uczniom Noworudzkiej Szkoły Technicznej. Tym razem dzięki współpracy z Nadleśnictwem w Jugowie uczniowie na terenie szkoły rozwieszali karmę dla dzikiego ptactwa.

Ekologia w NST  Ekologia w NST  Ekologia w NST
Nauczyciel na medal 2017
Pani Bogumiła Szostak zajęła III miejsce w powiecie kłodzkim w klasach ponadgimnazjalnych w plebiscycie Gazety Wrocławskiej "Nauczyciel na medal 2017". Gratulujemy!!!

Nauczyciel na medal 2017
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne