panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 61 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6161225

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
DOBRA KSIĄŻKA
W dniach od 1 – 4  grudnia 2016 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu odbywały się Wrocławskie Promocje Dobrej Książki. W ramach tej imprezy 02 grudnia Zarząd Sekcji Poligrafów SIMP oraz Zarząd Oddziału SIMP we Wrocławiu  zorganizowały prezentację na temat „Historia opraw książkowych – maszyny i urządzenia firmy KOLBUS do ich produkcji”. Prezentacja miała charakter otwarty i uczestniczyli też w niej między innymi: przedstawiciele wydawnictw, graficy, drukarze a także nauczyciele i uczniowie szkół poligraficznych.

DOBRA KSIĄŻKA  DOBRA KSIĄŻKA  DOBRA KSIĄŻKA
WIELKA RADOŚĆ - MAŁY GEST
W Przedszkolu Miejskim nr 1 w Nowej Rudzie 6 grudnia 2016r. została  przeprowadzona szesnasta edycja  akcji mikołajkowej pod hasłem „Wielka radość – mały gest”. Zabawę mikołajkową poprowadzili uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej w składzie: Anna Baranowska, Katarzyna Latuszek, Kacper Stomal oraz Daniel Orman. Każde dziecko otrzymało prezent od św. Mikołaja.

WIELKA RADOŚĆ - MAŁY GEST  WIELKA RADOŚĆ - MAŁY GEST  WIELKA RADOŚĆ - MAŁY GEST
Czytaj całość...
OGŁOSZENIE!!!
Projekt Europejska Nowa Ruda  o numerze 2016-1-PL01-KA102-025039 w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Rekrutacja trwa do 14 grudnia 2017 r. do godz. 15.00

(formularz zgłoszeniowy do pobrania w sekretariacie)
(CV EUROPASS  należy przesłać na adres: )

Czytaj całość...
Finał akcji: Podaruj misia pacjentom Przylądka Nadziei
25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej włączyli się w akcję „Podaruj misia pacjentom Przylądka Nadziei” zorganizowaną przez Fundację „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”. Młodzież NST pokazała swoją wrażliwość i dzięki ich zaangażowaniu każdy mały pacjent Kliniki z Wrocławia dostał pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić!

Finał akcji: Podaruj misia pacjentom Przylądka Nadziei  Finał akcji: Podaruj misia pacjentom Przylądka Nadziei  Finał akcji: Podaruj misia pacjentom Przylądka Nadziei
Czytaj całość...
IT-Szkoła MAGIA ŚWIĄT - głosowanie
Od dzisiejszego dnia tj. 09.12.2016r. od godz. 13.00 można oddawać głosy na prace graficzne w Ogólnopolskim Konkursie programu IT-Szkoła - "MAGIA ŚWIĄT". W tym miejscu będziemy zamieszczać prace uczniów naszej szkoły, które zostały zakwalifikowane do ww. konkursu. Wszystkich posiadających konta na stronie IT-Szkoła zachęcamy do głosowania.

Michał Marcinkiewicz  Rafał Mróz  Piotr Barański
Przemek Kościński  Miłosz Wład  Michał Warchał
Patryk Juszczak  Bartek Wardak  Piotr Landowski
Daria Chandrała  Laura Głąb  Piotrek Gajewski
Adrian Brzeń  Kuba Wojtyczka  Jakub Matuszczak
Dawid Kicka  Mateusz Cichy  Michał Kulczyk
Kacper Hirchill  Grzegorz Gwóźdź  Natalia Stelmach
Natalia Mituś  Klaudia Ankiewicz  Artur Kocoń
Podziękowanie od Fundacji Młodzieżowa Przedsiębiorczość
W listopadowy, trochę zimny i pochmurny dzień u nas w szkole zostały przeprowadzone zajęcia pod patronatem projektu "Światowy Tydzień Przedsiębiorczości". Atmosfera została rozgrzana wizytą na lekcji przedsiębiorczości Pani Rzecznik Praw Konsumenta z Kłodzka. Pani Agnieszka Lebda opowiedziała nam m.in. jak można rozstrzygać spory konsumenta, przedstawiła cechy pozasądowych form rozstrzygania sporów takich jak: elastyczność, szybkość oraz dobrowolność.

Podziękowanie od Fundacji Młodzieżowa Przedsiębiorczość  Podziękowanie od Fundacji Młodzieżowa Przedsiębiorczość  Podziękowanie od Fundacji Młodzieżowa Przedsiębiorczość
Czytaj całość...
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce siatkowej
W dniach 29 i 30 listopada 2016r. na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie odbyły się mistrzostwa powiatu kłodzkiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W gronie szkół rywalizujących  o miano najlepszej nasze dziewczęta zajęły bardzo dobre III miejsce. Skład reprezentacji Noworudzkiej Szkoły Technicznej: Kinga Łukasik, Aleksandra Gołaszewska, Estera Mudrecka, Julia Niemierowczenko, Aleksandra Polak, Weronika Brzezińska, Jessica Kociemba, Ewelina Wojtkowiak.

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce siatkowej  Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce siatkowej  Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce siatkowej
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne