panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 27 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6765647

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Praktyka zawodowa Bolonia - Włochy
W ramach projektu Erasmus+ uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej w okresie 14 stycznia - 12 lutego 2017r. brali udział w praktykach zawodowych w Bolonii (Włochy). Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją (w formacie pdf) z pobytu młodzieży na praktykach.

Prezentacja

Praktyka zawodowa Bolonia - Włochy  Praktyka zawodowa Bolonia - Włochy  Praktyka zawodowa Bolonia - Włochy
Projekty w NST
Gmina Miejska Nowa Ruda oraz Powiat Kłodzki wspólnie realizują projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich.  
Jeden to „Rozwój e-usług w mieście Nowa Ruda”. Celem projektu jest rozwój e-usług publicznych w zakresie e-administracji oraz elektronicznych usług wewnątrzadministracyjnych.  Noworudzka Szkoła Techniczna w ramach tego projektu otrzymała 15 laptopów do obsługi dziennika elektronicznego LIBRUS z darmowym dostępem do obsługi tego narzędzia na okres 3 lat.
Drugi projekt to „Badacz, matematyk, lingwista, noworudzki noblista”.  W ramach tego projektu od września 2017  do grudnia 2019 roku w NST realizowane są dodatkowe zajęcia pozalekcyjne z matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego i chemii. Na chwilę obecną w zajęciach bierze udział ponad 100 uczniów. W najbliższym czasie z projektu szkoła otrzyma 5 tablic interaktywnym i w pełni wyposażoną pracownię chemiczną.

Projekty w NST
Zebranie wolontariuszy
Zapraszam na zebranie wolontariuszy w poniedziałek 19 lutego do sali a1-24 na 4 lekcji na około 15 min.
Marta Augustynowska - Klincewicz

Ratujemy kresowe cmentarze
W ramach akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia" uratowano już ponad 100.000 polskich mogił na Ukrainie. W lipcu na polskich nekropoliach pracowało ponad 1200 osób. Dzięki działaniom wolontariuszy wiele osób odnalazło swoje korzenie na Kresach.

Ratujemy kresowe cmentarze
Oferta pracy dla drukarzy i mechaników
Firma ROSE DRUCK GMBH / Niemcy Siedziba w 76829 Landau, poszukuje do pracy drukarzy, osoby chcące się przyuczyć do pracy drukarza i mechaników. Firma pracuje w trybie 3-zmianowym, oferuje dobrą płacę godzinową oraz  dodatki płacone w Niemczech za nadgodziny i pracę w godzinach nocnych. Warunkiem wstępnym jest zdatność do zawodu oraz podstawowa znajomość języka niemieckiego. Dla osób  nadających się do wykonywania zawodu oraz zmotywowanych przejmiemy koszty kursu językowego.

Kontakt:

Czytaj całość...
V Edycja Szkolnej Gali Talentów w NST
18 grudnia 2017 roku kolejny raz  zdolni i utalentowani uczniowie NST wzięli udział w Szkolnej Gali Talentów. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego prowadzący imprezę przypomnieli  społeczności uczniowskiej nazwiska pierwszych laureatów i ich sukcesy na konkursie wojewódzkim.  W  Gali wzięli udział przedstawiciele klas I – III TZ i BSI i zaprezentowali się w różnych kategoriach: rysunek, taniec , fotografia, śpiew oraz gra na instrumentach.

V Edycja Szkolnej Gali Talentów w NST  V Edycja Szkolnej Gali Talentów w NST  V Edycja Szkolnej Gali Talentów w NST
A oto uczestnicy:
Czytaj całość...
Nowa klasa patronacka - monter stolarki budowlanej
29 stycznia 2018 roku, w siedzibie firmy Matplast Sp. z o. o. w Nowej Rudzie, została podpisana umowa trójstronna o współpracy dydaktycznej pomiędzy Powiatem Kłodzkim reprezentowanym przez Wicestarostę Małgorzatą Jędrzejewską-Skrzypczyk, a Matplastem reprezentowanym przez Prokurenta Joannę Wróbel-Barwińską oraz Noworudzką Szkołą Techniczną reprezentowaną przez Dyrektora Szkoły Brygidę Gąsior. Przy podpisywaniu umowy obecny był Maciej Awiżeń – Starosta Powiatu Kłodzkiego oraz Tomasz Kiliński – Burmistrz Miasta Nowa Ruda.
Zgodnie z zapisami podpisanej umowy, w Noworudzkiej Szkole Technicznej utworzona zostanie klasa patronacka branżowej szkoły 1 stopnia w zawodzie monter stolarski budowlanej.

Nowa klasa patronacka – monter stolarki budowlanej  Nowa klasa patronacka – monter stolarki budowlanej  Nowa klasa patronacka – monter stolarki budowlanej
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne