panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 29 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6839422

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Skanowanie 3D
6 kwietnia 2018 r. grupa uczniów z 3 klasy Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych i 1 klasy Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej pod opieką pani Urszuli Słoninki, wybrała się na wycieczkę zawodoznawczą na Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej. Zajęcia były zorganizowane w ramach projektu „Zawodowy Dolny Śląsk” i przeprowadzone w formie laboratoryjnej. Tematem zajęć było skanowanie 3D.Skaner 3D jest urządzeniem, które analizuje obiekt lub otoczenie świata rzeczywistego w celu zgromadzenia danych na temat jego kształtu lub wyglądu. Zebrane dane mogą być wykorzystane do skonstruowania cyfrowych trójwymiarowych modeli.

Skanowanie 3D  Skanowanie 3D  Skanowanie 3D
Czytaj całość...
EURES - oferta pracy dla hotelarzy
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy informuje o rozpoczęciu rekrutacji dla uczniów i absolwentów szkół średnich branży hotelarskiej prowadzonej w ramach sieci EURES przez niemiecki urząd pracy.

rekrutacja EURES
Po raz kolejny nasi elektrycy z wizytą na Politechnice Wrocławskiej
W dniu 28.04.2018 roku grupa 15 uczniów z klas: 1aT i 3aT  technikum elektrycznego Noworudzkiej Szkoły Technicznej pod opieką p. Romana Głaz, wzięła udział w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Wrocławskiej w ramach projektu „Zawodowy Dolny Śląsk”. Tematem zajęć, które realizowane były na Wydziale Mechanicznym uczelni, było „Sterowanie silnikiem elektrycznym w praktyce”. Na wstępie zajęć laboratoryjnych, wszyscy uczniowie pisali test sprawdzający aktualną wiedzę teoretyczną z zakresu sterowania silnikiem elektrycznym, aby ponownie po zajęciach napisać ten sam test w celu sprawdzenia przyswojonej wiedzy.

Po raz kolejny nasi elektrycy z wizytą na Politechnice Wrocławskiej  Po raz kolejny nasi elektrycy z wizytą na Politechnice Wrocławskiej  Po raz kolejny nasi elektrycy z wizytą na Politechnice Wrocławskiej
Czytaj całość...
Wykład Prawa konsumenta
Dzięki współpracy Noworudzkiej Szkoły Technicznej z Noworudzkim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, 26 marca 2018 roku, uczniowie z NST razem z Panią Bogumiłą Szostak uczestniczyli w wykładzie dotyczących praw konsumenta. Zdobyta wiedza pozwoli im w przyszłości w prawidłowy sposób domagać się roszczeń i unikać sytuacji, które dla nich jako konsumentów są niekorzystne.
 
Wykład Prawa konsumenta  Wykład Prawa konsumenta  Wykład Prawa konsumenta
KLASTRA EDUKACYJNEGO INVEST in EDU
Prezentujemy ankietę KLASTRA EDUKACYJNEGO „INVEST in EDU” prognozującą zapotrzebowanie pracodawców na nowych pracowników w latach 2018-2023. Ankietę przeprowadzono pośród przedsiębiorców z terenu powiatu kłodzkiego oraz ząbkowickiego, prowadzących działalność gospodarczą na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Poniżej odpowiedzi na pytanie:
Jakich zawodów państwa firma będzie potrzebowała w ciągu najbliższych 6 lat?
Turniej piłki siatkowej
Fotorelacja z turnieju piłki siatkowej, który odbył się w naszej szkole.

Turniej piłki siatkowej  Turniej piłki siatkowej  Turniej piłki siatkowej
XIV edycji projektu CEMS Chance
Szanowni Państwo, w imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w czternastej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 15-18 maja 2018 r. w Warszawie.

XIV edycji projektu CEMS Chance  XIV edycji projektu CEMS Chance  XIV edycji projektu CEMS Chance

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne