panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

89 dni 23 godzin 50 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 65 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6451648

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Oferta staży w firmie ZPAS S.A.
Firma ZPAS S.A Przygórze prowadzi nabór na staże zawodowe. Spotkanie informacyjne odbędzie się 12.06 o godz. 12.00 w siedzibie ZPAS w Przygórzu (staże są płatne, przewidziane także dofinansowanie do czesnego).
Szczegóły na plakacie:

Oferta staży w firmie ZPAS S.A.
Podziękowanie za udział w akcji Żonkile
Publikujemy podziękowanie jakie otrzymaliśmy od Prof. Dariusza Stoła za udział naszej szkoły w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile upamiętniającej 74. rocznicę powstania w getcie warszawskim.
Podziękowanie za udział w akcji Żonkile
#TuDu
Jeśli czasem siedzisz w Internecie bez celu, a chcesz zrobić coś dobrego – dla siebie i dla innych – to sprawdź #TuDu! Tutaj organizacje pozarządowe z całej Polski zgłaszają krótkie zadania dla osób takich jak Ty. Dzięki Twojemu zaangażowaniu Jasna Strona Mocy rośnie w siłę i kolejne projekty społeczne są realizowane. Wszystko odbywa się przez Internet, w czasie i miejscu wygodnym dla Ciebie.

#TuDu!
Czytaj całość...
Wolontariat Wambierzyce
Klasa IbT organizuje zbiórkę żywności dla zwierząt z wambierzyckiego skansenu. Prosimy o przynoszenie do klasy A1-24 produktów takich jak: kasza, ryż, ziarno, pasza, szczotki, koce, miski, produkty czyszczące itp.
Zbiórka odbędzie się w dniach 29.05.2017 - 12.06.2017

Czekamy na Twoja pomoc.
                                        Wolontariusze
Początek sezonu stypendialnego
Rozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych. W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl

www.mojestypendium.pl
Czytaj całość...
List Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej
Publikujemy list Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej z 19 maja 2017 r. skierowany do rodziców, który podsumowuje pierwszy i najważniejszy etap wprowadzania zmian w polskiej oświacie.
list Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej
Nagrodzony absolwent z NST
Stowarzyszenie Inżynierów i Mechaników Polskich oddział w Wałbrzychu uhonorowało absolwenta Noworudzkiej Szkoły Technicznej nagrodą pieniężną w wysokości 1000 zł. Jest to nagroda dla ucznia klasy technicznej, który przez 4 lata nauki w szkole osiągał  bardzo wysokie wyniki z przedmiotów zawodowych oraz ogólnokształcących i realizował projekty zawodowe.

Nagrodzony absolwent z NST  Nagrodzony absolwent z NST

W tym roku nagrodę otrzymał Arkadiusz Stelmach, uczeń technikum informatycznego. Arek oprócz wysokich wyników w nauce, w ramach „Modernizacji kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II”, razem z dwoma kolegami realizował projekt „Audyt bezpieczeństwa sieci komputerowych z wykorzystaniem analizy typologii sieci przewodowej i bezprzewodowej, zastosowanych zabezpieczeń i testów penetracyjnych”. W 2016 roku projekt ten został bardzo wysoko oceniony przez komisję konkursową i zajął III miejsce na Dolnym Śląsku (do pierwszego miejsca zabrakło mu tylko 1,5 punku).
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne