panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 62 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6091360

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Zbiórka żywności w Ścinawce Średniej
W dniach 25,26,27.11.2016r. wolontariusze z naszej szkoły brali udział w zbiórce żywności w Ścinawce Średniej, a byli to: Polański Bartłomiej, Piecuch Zuzanna, Czura Paulina, Jakotochce Patryk, Ruść Oskar, Ciachera Weronika, Barczyk Oliwia, Wójcik Katarzyna, Sladczyk Maksymilian, Pendlowski Krzysztof, Bartnicki Emil, Oremus Maciej, Piechodzki Maciej.

Zbiórka żywności w Ścinawce Średniej
Czytaj całość...
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
W tym szczególnym dniu jakim jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza (05.12), pragniemy podziękować wszystkim Wolontariuszom Noworudzkiej Szkoły Technicznej, za trud pracy jaki wykonujecie nieodpłatnie na rzecz innych zarówno ludzi jak i zwierząt. Doceniamy Waszą wytrwałą produkcję dobra w naszym środowisku, która jest wzorem dla innych.

 Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
Czytaj całość...
III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
18 listopada 2016 roku odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej pod patronatem Starosty Powiatu Kłodzkiego, zorganizowany przez NST . W odróżnieniu od poprzednich edycji uczestnicy prezentowali swoje wykonania  w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie.  Zgłoszenia napłynęły ze szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych gminy Nowa Ruda oraz powiatu kłodzkiego. Główne cele konkursu to: propagowanie kultury muzycznej wśród młodzieży, motywowanie do uczenia się języków obcych oraz wspieranie najzdolniejszych uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych.

III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej  III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej  III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
Czytaj całość...
IX DOLNOŚLĄSKIE POTYCZKI HOTELARSKIE
Julia Niemierowczenko oraz Daria Schimera z 3b TH w dniach 17-18.11.2016r. uczestniczyły w Potyczkach Hotelarskich w Wałbrzychu. Konkurs  zorganizowany został przez Zespół Szkół nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu w partnerstwie z Hotelem-Restauracją „Maria” pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Kuratorium Oświaty we Wrocławiu a odbywał się w Hotelu Maria*** w Wałbrzychu.

IX DOLNOŚLĄSKIE POTYCZKI HOTELARSKIE  IX DOLNOŚLĄSKIE POTYCZKI HOTELARSKIE  IX DOLNOŚLĄSKIE POTYCZKI HOTELARSKIE

Składał się z trzech części:
Czytaj całość...
REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE Z O. JOHNEM BASHOBORĄ
W dniach 14-16.11.2016r. w Świebodzicach odbyły się rekolekcje, które prowadził charyzmatyczny o. John Bashobora z Ugandy. O. John jest osobą, która doświadczyła żywej obecności Boga. Jego wiara w żywą i realną obecność Jezusa w naszych sercach przyciąga do niego wielu ludzi szukających Boga. Na jego modlitwę Bóg odpowiada pełnym mocy działaniem w ciałach, duszach i umysłach ludzi. O. John jest nieustannie zanurzony w obecności Boga i napełniony Duchem Świętym, otrzymał potężne namaszczenie do służby w Kościele.

REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE Z O. JOHNEM BASHOBORĄ  REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE Z O. JOHNEM BASHOBORĄ  REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE Z O. JOHNEM BASHOBORĄ
Czytaj całość...
3 REKOLEKCJE DIECEZJALNE W WAŁBRZYCHU
Bóg wskrzesza miłosierdziem” – to temat 3 Rekolekcji Diecezjalnych , które odbyły się 5 listopada w Wałbrzychu. Młodzież obecna na tym wyjątkowym spotkaniu, doświadczyła osobistej modlitwy, wspólnoty i ujrzała oblicze młodego Kościoła. Na rekolekcje przyjechało ponad 700 osób. Konferencje prowadził pallotyn ks. Krzysztof Kralka. Jego świadectwo życia drogi do Jezusa zrobiły na młodzieży duże wrażenie.

3 REKOLEKCJE DIECEZJALNE W WAŁBRZYCHU  3 REKOLEKCJE DIECEZJALNE W WAŁBRZYCHU  3 REKOLEKCJE DIECEZJALNE W WAŁBRZYCHU

KONKURS POEZJI I PIEŚNI RELIGIJNEJ
20.10.2016 r. odbył się Konkurs Poezji i Pieśni Religijnej w MOK-u w Nowej Rudzie. Jury wytypowało dwie uczennice z NST do etapu dolnośląskiego.
W poezji recytowanej: Magdalenę Charko kl.1bT
W poezji śpiewanej: Marię Fidurską kl.1bT

KONKURS POEZJI I PIEŚNI RELIGIJNEJ  KONKURS POEZJI I PIEŚNI RELIGIJNEJ
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne