panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 16 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7501621

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników
Prezentujemy dyplomy za udział w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.

Dyplom  Dyplom  Dyplom
Łączy nas pamięć
Dyplom dla NST za udział w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile upamiętniającej 76. rocznicę powstania w getcie warszawskim.

Dyplom
Sukcesy lekkoatletów z NST
W dniu 16 maja 2019 roku na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego  w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w  Lekkoatletyce w ramach Licealiady szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej zaznaczyli swoją obecność zajmując czołowe miejsca w konkurencjach technicznych. Srebrne medale w skoku w dal zdobyli w kategorii dziewcząt Weronika Więckowska, a w kategorii chłopców Paweł Koszałkowski. Dominację uczniów NST w konkurencji pchnięcia kulą potwierdziły sukcesy Agaty Jańdzio, która również zajęła drugie miejsce i Kamila Kuczaja, który zdobył złoty medal wygrywając z ogromną przewagą nad kolejnymi zawodnikami.

Sukcesy lekkoatletów  z  NST  Sukcesy lekkoatletów  z  NST  Sukcesy lekkoatletów  z  NST
Czytaj całość...
Ogromny sukces Noworudzkiej Szkoły Technicznej!
W dniu 17 maja 2019 roku w siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST PARK” odbyła się uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród laureatom konkursu "WSSE Tech LAB – Kreatywna i innowacyjna szkoła”.
Konkurs „WSSE Tech Lab” polegał na nakręceniu maksymalnie pięciominutowego spotu (link do filmu: https://www.facebook.com/watch/?v=2172918452793463 ) ukazującego sposób w jaki szkoła rozbudza kreatywność u młodzieży, podnosi umiejętności pracy zespołowej oraz wspiera innowacje pedagogiczne i szkolnictwo branżowe.
Według członków Kapituły, w skład której weszli przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” oraz przedsiębiorcy działający w Strefie, film stworzony przez uczniów NST w składzie: Dawid Popławski, Emil Bartnicki i Patryk Mrozicki pod czujnym okiem opiekuna projektu – pana Konrada Kałwaka znalazł się wśród zwycięzców konkursu! Pan Konrad zapytany przez jednego z fotoreporterów o podstawę sukcesu odpowiedział: „Uczymy rzeczy przydatnych! Dla Nas to chleb powszedni, bo od lat stawiamy na nowoczesność. To ważne aby absolwenci gimnazjów i szkół podstawowych, którzy zdecydują się na naukę w Noworudzkiej Szkole Technicznej mogli realizować swoje pasje i zamiłowania jednocześnie ucząc się wykonywania zawodu. Jesteśmy w trakcie akcji naborowej i chcemy aby nauka w Noworudzkiej Szkole Technicznej była jak najbardziej kreatywna. Multimedia, E-SPORT, gry komputerowe, wellness, spa czy choćby język migowy to innowacje pedagogiczne, które mamy dodatkowo w naszej ofercie.”

Ogromny sukces Noworudzkiej Szkoły Technicznej!  Ogromny sukces Noworudzkiej Szkoły Technicznej!  Ogromny sukces Noworudzkiej Szkoły Technicznej!
Czytaj całość...
Michael Słobodzian w gronie zwycięzców IX Powiatowego Konkursu Języka Polskiego
W kwietniu 2019 r. Michael Słobodzian, uczennica klasy IV cT, wzięła udział w finale IX Powiatowego Konkursu Języka  Polskiego i zajęła 3 miejsce. Sukces zagwarantowały jej duża dojrzałość znajdująca odzwierciedlenie w pogłębionej prezentacji tekstów kultury oraz „sprawny” warsztat polonistyczny. Warto dodać, że do finału tegoż konkursu zostały zakwalifikowane również inne uczennice klasy IV cT – Joanna Marcinkiewicz oraz Natalia Mituś.
Gratulujemy !
Dyplom Michael Słobodzian
Nabór elektroniczny do szkół
Od 13 maja 2019 roku rusza nabór elektroniczny do szkół. Strona do logowania dla ucznia: https://dolnoslaskie.edu.com.pl  Po wejściu na stronę pokażą się dwie opcje, dla ucznia 8 klasy szkoły podstawowej i 3 klasy gimnazjum. Należy się zalogować i dokładnie wypełnić formularz, następnie wydrukować i przynieść do szkoły pierwszego wyboru. W przypadku jakichkolwiek pytań czy trudności zapraszamy do sekretariatu Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie, ul. Stara Droga 4 w godz. 7.30 - 15.30.

Monter stolarki budowlanej
Monter stolarki budowlanej
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne