panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wolontariat arrow Wolontariusze z 2aBSI z wizyt w schronisku dla zwierzt w Kodzku
Wolontariusze z 2aBSI z wizyt w schronisku dla zwierzt w Kodzku Drukuj E-mail
       Z inicjatywy Pani Justyny Geruzel (mamy jednego z naszych kolegów) i przy wspópracy wychowawcy Pani Renaty Szostak-Chmielarz grupa uczniów  z klasy 2aBSI wybraa si  05.10.2022r. do schroniska dla zwierzt  prowadzonego przez fundacj „ Pod Psi Gwiazd” w Kodzku. Wczeniej zaangaowane osoby wykonay plakat informujcy o zbiórce dla mieszkaców schroniska. Plakaty pojawiy si we wszystkich budynkach naszej szkoy. Organizatorzy zbiórki bardzo serdecznie dzikuj wszystkim darczycom: uczniom, poszczególnym klasom i nauczycielom. Oprócz  przekazania darów, uczniowie klasy 2aBSI spdzili w schronisku kilka godzin koszc i grabic traw, sprztajc klatki, wyprowadzajc zwierzta na spacer. Prowadzcy schronisko byli bardzo zadowoleni i mio zaskoczeni iloci pracy wykonan przez modzie NST.