panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 9 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7504480

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Komputery z projektu "Zdalna szkoa"
Noworudzka Szkoa Techniczna otrzymaa 5 laptopów, które zostay zakupione przez Powiat Kodzki w ramach projektu: „Zdalna szkoa – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie ksztacenia zdalnego” wspófinansowanego ze rodków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020”.

Laptopy z projektu Zdalna Szkoa
Przywrcenie zaj praktycznych dla BSIS
Informujemy, e od 29 czerwca br. przywrócone zostan zajcia praktyczne u pracodawców dla wszystkich uczniów branowej szkoy I stopnia bdcych modocianymi pracownikami.
Czytaj cao...
HARMONOGRAM EGZAMINW POPRAWKOWYCH
HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2020
Rok szkolny 2019/2020 w Noworudzkiej Szkole Technicznej zakoczony.
Najwysze wyniki w nauce - wiadectwa z paskiem:

TECHNIKUM
  1. Tomasz Kocher  (3aT4 - technik informatyk ) – 5,36
  2. Czop Bartosz (2bT4 – technik grafiki i poligrafii cyfrowej) – 5,07
  3. Krzysztof Serafin – (2aT4 – technik elektryk) – 4,94
  4. Marta Szymborska – (2bT4 - technik grafiki i poligrafii cyfrowej) – 4,93
  5. Magdalena Fecko – (3bT4 - technik grafiki i poligrafii cyfrowej) – 4,92
  6. Mieszko Maodobry (1aT4 – technik elektryk) – 4,90
  7. Wojciech Boejczyk (2bT4 - technik grafiki i poligrafii cyfrowej) – 4,86
  8. Martyna Rogucka ( 3bT 4– technik grafiki i poligrafii cyfrowej) – 4,83
  9. Pamela Kotowicz ( 2bT4 – technik hotelarstwa) – 4,81
  10. Przemysaw Dziedzina (2aT4 - technik informatyk) – 4,80
  11. Dawid Popawski (3aT4 -  technik informatyk) – 4,80
  12. Ines Górna (1bT4 - technik grafiki i poligrafii cyfrowej) – 4,76
  13. Karol Bednarczyk (1aT5 – technik informatyk) – 4,75
BRANOWA SZKOA I STOPNIA
  1. Justyna Grab (3aBS1 – fryzjer) – 4,82
  2. Angelika Rachwa ( 2aBS1 – fryzjer) – 4,75
HARMONOGRAM EGZAMINU ZAWODOWEGO
Harmonogram egzaminu potwierdzajcego kwalifikacje zawodowe - etap praktyczny oraz teoretyczny
Informacje


STYPENDIA POMOSTOWE 2020/2021
Uprzejmie informujemy, e Fundacja Edukacyjna Przedsibiorczoci przy wsparciu Krajowego Orodka Wsparcia Rolnictwa, ogasza nabór kandydatów do XIX edycji programu „Stypendia Pomostowe”.

Plakat

Do ubiegania si o stypendium uprawnieni s maturzyci, którzy ukoczyli szko w 2020 r., zostali przyjci na I rok stacjonarnych studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich i którzy speniaj cznie nastpujce warunki:
Czytaj cao...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nastpna > Ostatnia >>

Nowoci
Popularne