panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

244 dni 9 godzin 29 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 78 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6235667

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Dzień Przedsiębiorczości 2017
Zbliża się wielkimi krokami koniec roku szkolnego 2016/2017. Nadszedł czas podsumowań, wystawienia ocen, więc informujemy, że w tym roku szkolnym 27 kwietnia 2017 roku odbyła się czternasta Edycja Programu - Dzień Przedsiębiorczości. W projekcie udział wzięli uczniowie klas IaT, IbT, IIaZ, IIaT, IIbT, IIcT. Wszyscy udali się na jednodniową praktykę do zakładów pracy, zgodnie z profilem nauczania.
 
Dzień Przedsiębiorczości 2017  Dzień Przedsiębiorczości 2017  Dzień Przedsiębiorczości 2017
Czytaj całość...
List Minister Edukacji Narodowej - Anny Zalewskiej
Szanowni Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele,

zbliża się najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas – wakacje. Przed dziećmi i młodzieżą ponad dwa miesiące odpoczynku. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego będą Państwo życzyli swoim uczniom radosnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji, spędzonych w gronie najbliższych.
Czytaj całość...
Wielki Koncert Kresowy 2017
VIII  edycja  akcji  MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA

W dniu 9 czerwca 2017 roku we Wrocławiu odbyło  się wielkie patriotyczne spotkanie uczniów dolnośląskich szkół, nauczycieli, rodziców, samorządowców - wszystkich ludzi dobrej woli, którzy od ośmiu lat pomagają ratować polskie nekropolie - nasze narodowe dziedzictwo niszczejące za wschodnią granicą.

Wielki Koncert Kresowy 2017  Wielki Koncert Kresowy 2017  Wielki Koncert Kresowy 2017
Czytaj całość...
Jak nie czytam? jak czytam
1 czerwca o godzinie 10.00  uczniowie i nauczyciele Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie, już po raz drugi, wzięli udział w ogólnopolskiej akcji wspólnego czytania „Jak nie czytam – jak czytam”. Postanowili przyczynić się do ustanowienia rekordu czytania w jednym momencie. Przygotowali hasło  propagujące akcję czytelniczą. Pogoda im dopisała dlatego też zebrali się na boisku szkolnym i wspólnie czytali. W  imprezie wzięło udział ok. 67 uczniów.

Jak nie czytam? jak czytam  Jak nie czytam? jak czytam  Jak nie czytam? jak czytam
Czytaj całość...
Informacja dla absolwentów
Zamieszczamy informację nt. Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) na lata 2014-2020. Program skierowany jest do osób młodych w wieku 18-29 lat PUP w Kłodzku zaprasza absolwentów naszej szkoły do odwiedzenia swojej siedziby w celu szczegółowego zapoznania się z propozycją.
Infoemacja dla absolwentów
Czytaj całość...
Podsumowanie projektu Praktyki w Austrii dla najlepszych
29 maja 2017 r. w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy we Wrocławiu odbyło się spotkanie, na którym pracownicy urzędy podsumowali projekt: „Praktyki w Austrii dla najlepszych”. W tym roku zakończyła się już VI edycja. Projekt został zainicjowany pierwszy raz na przełomie roku 2011/2012 w wyniku współpracy doradców EURES z Arbeitsmarkt  Service Salzburg i Vorarlberg oraz DWUP we Wrocławiu. Projekt skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych z Dolnego Śląska kształcących w zawodach z branży hotelarskiej i gastronomicznej. W roku szkolnym 2016/2017 w projekcie wzięło udział  9 szkół, na 44 uczniów chętnych na praktyki zagraniczne zakwalifikowało się 26 uczniów, w tym 3 uczennice Noworudzkiej Szkoły Technicznej.

Podsumowanie projektu Praktyki w Austrii dla najlepszych  Podsumowanie projektu Praktyki w Austrii dla najlepszych  Podsumowanie projektu Praktyki w Austrii dla najlepszych
Czytaj całość...
Dyplomy dla mechaników
Prezentujemy dyplomy potwierdzające udział naszych uczniów w VI Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników.

Dyplomy dla mechaników  Dyplomy dla mechaników  Dyplomy dla mechaników
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne