panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 12 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6732372

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Zajęcia dla informatyków na Politechnice Wrocławskiej
18 maja 2018r. grupa 16 uczniów klasy Ia technikum informatycznego Noworudzkiej Szkoły Technicznej pod opieką p. Daniela Jabłońskiego, wzięła udział w zajęciach laboratoryjnych na Politechnice Wrocławskiej w ramach projektu Zawodowy Dolny Śląsk. Tematem zajęć, które realizowane były na Wydziale Mechanicznym uczelni, był „Podróż w świat mikrosterowników”.

Zajęcia dla informatyków na Politechnice Wrocławskiej  Zajęcia dla informatyków na Politechnice Wrocławskiej  Zajęcia dla informatyków na Politechnice Wrocławskiej

Zwykle pod pojęciem mikrosterownik rozumie się mały system komputerowy zintegrowany w pojedynczym układzie scalonym. Zawiera on procesor, pamięć i układy wejscia/wyjścia. Mikrosterowniki są masowo stosowane do sterowania różnymi urządzeniami jak pralki czy kuchenki mikrofalowe i jako części większych systemów.
Czytaj całość...
Wolontariat
Wolontariat  Wolontariat  Wolontariat
Akcja - Pokoloruj mój świat
Noworudzka Szkoła Techniczna w Nowej Rudzie dołączyła do akcji „Pokoloruj mój świat” zorganizowanej przez Parafię pw. św. Katarzyny w Słupcu. Młodzież i nauczyciele zbierali kredki, flamastry, ołówki i inne przybory szkolne dla dzieci z Tanzanii. Wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane księdzu Marcinowi z parafii w Słupcu, który dołączył je do reszty, zapakował komisyjnie i odwiózł do sióstr do Wrocławia, które przekażą je potrzebującym dzieciom w Tanzanii. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w zbiórce i dołączyli się by przywrócić dzieciom uśmiech.

Pokoloruj mój świat 
Koncert kresowy - IX edycja akcji Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia
 8 maja 2018 roku  na wrocławskim rynku Poczet Sztandarowy NST w Nowej Rudzie w składzie: Patryk Mrozicki, Oliwia Barczyk, Daria Chandrała uczestniczył w uroczystej paradzie, która  stanowi  podsumowanie IX edycji akcji ,,Mogiły Pradziada Ocal od Zapomnienia”. Do Wrocławia  przyjechały  poczty sztandarowe z różnych szkół Dolnego Śląska, aby zaświadczyć o swoim przywiązaniu do polskiej historii i tradycji.

Koncert kresowy- IX edycja akcji Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia  Koncert kresowy- IX edycja akcji Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia  Koncert kresowy- IX edycja akcji Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia
Czytaj całość...
Stypendia Pomostowe 2018-2019
XVII Edycja "Stypendia Pomostowe" dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych 2018/2019

XVII Edycja
Powiatowy Turniej League of Legends
12 maja bieżącego roku odbył się Pierwszy Powiatowy Turniej League of Legends. Wydarzenie to miało na celu promocję jednej z innowacji edukacyjnych na kierunku technik informatyk w Noworudzkiej Szkole Technicznej. Do udziału w turnieju zgłosiło się osiem drużyn, by następnie od godziny 8 rywalizować o zwycięstwo. Ostatecznie zwyciężyła drużyna w składzie: Dominik Jóźwiakowski, Krzysztof Henke, Mateusz Cichy, Sebastian Dziadus, Konrad Roguski i Krystian Bargiel.
Zawód z przyszłością
Monter stolarki budowlanej od września w Noworudzkiej Szkole Technicznej.

Monter stolarki budowlanej od września w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Monter stolarki budowlanej od września w Noworudzkiej Szkole Technicznej
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne