panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

30 dni 22 godzin 56 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 50 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6532205

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Innowacje w Noworudzkiej Szkole Technicznej
Noworudzka Szkoła Techniczna stara się, aby młodzież ucząca się w szkole nabywała takie umiejętności, które po ukończeniu edukacji w znacznym stopniu przyczynią się do podniesienia jakości wykonywanego zawodu. Tym razem wprowadza innowacje dla zawodu technik hotelarstwa.  Uczniowie tego kierunku od kilku lat uczą się języka migowego, teraz wprowadzane zostaną dwie kolejne innowacje do programu nauczania: dietetyka oraz  Wellness & SPA. Szkoła podpisała umowy o współpracy z dwoma hotelami z Polanicy o wysokim standardzie: Hotelem SPA dr Ireny Eris oraz Nowy Zdrój Centrum Zdrowia i Wypoczynku.

Innowacje w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Innowacje w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Innowacje w Noworudzkiej Szkole Technicznej
Czytaj całość...
Ekologia w NST
Działania wolontariuszy w trosce o zwierzęta  nie są obce uczniom Noworudzkiej Szkoły Technicznej. Tym razem dzięki współpracy z Nadleśnictwem w Jugowie uczniowie na terenie szkoły rozwieszali karmę dla dzikiego ptactwa.

Ekologia w NST  Ekologia w NST  Ekologia w NST
Nauczyciel na medal 2017
Pani Bogumiła Szostak zajęła III miejsce w powiecie kłodzkim w klasach ponadgimnazjalnych w plebiscycie Gazety Wrocławskiej "Nauczyciel na medal 2017". Gratulujemy!!!

Nauczyciel na medal 2017
Zajęcia pokazowe dla klas pierwszych
14 grudnia 2017 r. w Noworudzkiej Szkole Technicznej odbyły się zajęcia pokazowe dla klas pierwszych z udziałem Zastępu Strażaków Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Nowej Rudy. Strażacy podczas zajęć przybliżyli uczniom struktury straży pożarnej: jak funkcjonuje strażak zawodowy podczas służby, do jakich zdarzeń najczęściej wyjeżdżają, z czym się spotykają podczas swojej pracy;  co należy zrobić aby dostać się do Państwowej Straży Pożarnej oraz o najważniejszych zagrożeniach pożarowych. Uczniowie mieli okazję obejrzeć wyposażenie wozu strażackiego oraz pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Zajęcia pokazowe dla klas pierwszych  Zajęcia pokazowe dla klas pierwszych  Zajęcia pokazowe dla klas pierwszych

Noworudzka Szkoła Techniczna składa podziękowania noworudzkim strażakom za ciekawe i pełne nowych doświadczeń spotkanie.
BADACZ, MATEMATYK I LINGWISTA  NOWORUDZKI NOBLISTA
BADACZ, MATEMATYK I LINGWISTA – NOWORUDZKI NOBLISTA  – OGÓLNE ZASADY REKRUTACJI
Światowy Dzień Walki z AIDS
W ramach obchodów Światowego Dnia Walki z AIDS w Noworudzkiej Szkole Technicznej odbył się Konkurs  na najlepszy plakat związany z tą akcją.  W konkursie uczestniczyło 17 uczniów z klas pierwszych. Walka była zacięta, jednak komisja w składzie p. Agnieszka Łaskarzewska nauczyciel biologii i chemii oraz p. Marta Leśniak pedagog szkolny po głębokiej analizie prac wydała następujący werdykt:
1 miejsce zdobył uczeń klasy I a  BSI Piotr Wójcik
2 miejsce zdobył uczeń klasy I b T Magdalena Muller
3 miejsce zdobył uczeń klasy I a T Konrad Stomal.

Światowy Dzień Walki z AIDS  Światowy Dzień Walki z AIDS  Światowy Dzień Walki z AIDS
Czytaj całość...
Podziękowanie od Komitetu Organizacyjnego kampanii BohaterON
Komitet Organizacyjny kampanii BohaterON - włącz historię! serdecznie dziękuje za zaangażowanie w II edycję ogólnopolskiego projektu BohaterON - włącz historię! Celem przedsięwzięcia było uhonorowanie i upamiętnienie Powstańców Warszawskich oraz wzmocnienie poczucia tożsamości narodowej.

Podziękowanie
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne