panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

185 dni 19 godzin 4 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 53 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6318438

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Zakończenie roku szkolnego w NST
W Noworudzkiej Szkole Technicznej najlepsze wyniku w roku szkolnym 2016/207 uzyskali:
1.    Weronika Moskała – 5,24 – klasa 2 wielozawodowa (fryzjer)
2.    Artur Kocoń – 5,21 – klasa 3 (technik informatyk)
3.    Julia Niemierowczenko – 4, 94 – klasa 3 (technik hotelarstwa)
4.    Mateusz Górski – 4,93 – klasa 3 (technik elektryk)

Zakończenie roku szkolnego w NST  Zakończenie roku szkolnego w NST  Zakończenie roku szkolnego w NST
NOWORUDZKA SZKOŁA TECHNICZNA NAWIĄZUJE KONTAKTY Z FIRMĄ KOLBUS
Noworudzka Szkoła Techniczna przyzwyczaiła już wszystkich do tego, że chętnie nawiązuje kontakty z lokalnymi firmami, które stają się partnerami w procesie kształcenia zawodowego. Zyskuje na tym przede wszystkim młodzież, która może kształcić się wykorzystując potencjał partnerskich firm oraz poznawać rzeczywiste warunki przyszłej pracy. Zyskują również pracodawcy, którzy mogą przygotować uczniów do pracy zgodnie ze swoimi oczekiwaniami, a w przyszłości zatrudniać pracowników, których sami wykształcili. Tym razem szkoła, której tradycje poligraficzne są znane nie tylko w okolicy Nowej Rudy, ale również w całej Polsce nawiązuje kontakty ze światowym liderem w produkcji maszyn introligatorskich – firmą Kolbus.

NOWORUDZKA SZKOŁA TECHNICZNA NAWIĄZUJE KONTAKTY Z FIRMĄ KOLBUS  NOWORUDZKA SZKOŁA TECHNICZNA NAWIĄZUJE KONTAKTY Z FIRMĄ KOLBUS  NOWORUDZKA SZKOŁA TECHNICZNA NAWIĄZUJE KONTAKTY Z FIRMĄ KOLBUS

Czytaj całość...
Sukcesy młodych informatyków w NST
Od kilku lat w Noworudzkiej Szkole Technicznej działa Lokalna Akademia sieciowa firmy Cisco (Cisco Networking Academy). CISCO jest największym na świecie producentem profesjonalnych rozwiązań sieciowych i zarazem ośrodkiem szkolącym w zakresie sieci komputerowych. Fakt ten stwarza ogromne możliwości rozwojowe dla uczniów naszej szkoły i zwiększa ich szanse na rynku pracy. Od kilku lat instruktorem Akademii Cisco w NST jest Wiesław Kowalski, który systematycznie szkoli się w tym kierunku.

Sukcesy młodych informatyków w NST   Sukcesy młodych informatyków w NST   Sukcesy młodych informatyków w NST
Czytaj całość...
Praktyki hotelarskie na promie UNITY LINE
Uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej: Ania, Patrycja, Gabrysia, Natalia, Paulina, Klaudia i Karol odbywają właśnie praktyki na promie Unity Line, na trasie Polska – Szwecja. Na lekcjach uczyli się o usługach hotelarskich w różnych środkach transportu, a teraz mają okazję sprawdzić jak to wygląda w praktyce, w transporcie wodnym. Zatem łatwo się domyślić, że technik hotelarstwa nie musi pracować wyłącznie w hotelu. Branża  hotelarska daje wiele możliwości…jak widać na załączonych obrazkach:

Praktyki hotelarskie na promie UNITY LINE  Praktyki hotelarskie na promie UNITY LINE  Praktyki hotelarskie na promie UNITY LINE
SUKCES SIATKAREK NA ZAKOŃCZENIE SEZONU!
W dniu 14 czerwca 2017 roku na obiektach Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Zawody te kończyły sezon sportowy w obecnym roku szkolnym. Dziewczęta z Noworudzkiej Szkoły Technicznej mogą pochwalić się dużym sukcesem, gdyż dotarły do finału i ukończyły zawody na drugim miejscu. Srebrne medale zdobyły: Estera Mudrecka, Julia Niemierowczenko i Weronika Brzezińska. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w następnym roku!

SUKCES SIATKAREK  SUKCES SIATKAREK  SUKCES SIATKAREK
Dyplom
Dyplom dla Pani Agnieszki Łaskarzewskiej za koordynację XV Konkursu Ekologicznego.
Dyplom
Harmonogram egzaminów poprawkowych
Harmonogram egzaminów poprawkowych
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne