panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 60 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6091358

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Wycieczka do GE Power Controls Polska Sp. z o.o. w Kłodzku
W dniu 09 marca 2017 roku uczniowie klasy 3cT o specjalności technik elektryk pod opieką  Romana Głaza odwiedzili firmę z branży elektro-energetycznej GE Power Controls Polska z Kłodzka. Zakład ten specjalizuje się w produkcji aparatury zabezpieczeniowej, łączeniowej i sygnalizacyjnej  niskiego napięcia.

Wycieczka do  GE Power Controls Polska Sp. z o.o. w Kłodzku  Wycieczka do  GE Power Controls Polska Sp. z o.o. w Kłodzku  Wycieczka do  GE Power Controls Polska Sp. z o.o. w Kłodzku
Czytaj całość...
NST Erasmus+ praktyka zawodowa w Berlinie 12.03-09.04
Zapraszamy do śledzenia profilu na Facebooku w całości poświęconemu praktyce zawodowej w Berlinie w ramach Programu NST Erasmus+, którą w obecnym czasie realizują uczniowie naszej szkoły.

NST Erasmus+ praktyka zawodowa w Berlinie 12.03-09.04
Praktyki w Austrii
Trzy uczennice Technikum Hotelarskiego Noworudzkiej Szkoły Technicznej, Ksenia Gajda, Jagoda Lamparska, Julia Niemirowczenko,  od 23 lutego 2017 r. realizowały praktyki zawodowe w rejonie Salzburg  w miejscowościach Obertauern i Filzmoos. Praktyki trwały 6 tygodni i odbywały się w systemie zmianowym; 40 godzin tygodniowo. Za organizację praktyk zawodowych  w Austrii odpowiedzialny jest Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy we Wrocławiu oraz EURES z Austrii.

Praktyki w Austrii  Praktyki w Austrii  Praktyki w Austrii
Czytaj całość...
CERTYFIKAT VII edycji Programu Insta.Ling
Publikujemy CERTYFIKAT VII edycji Programu Insta.Ling dla Szkół przyznany Noworudzkiej Szkole Technicznej w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling w semestrze zimowym roku szkolnego 2016/2017.

CERTYFIKAT VII edycji Programu Insta.Ling
VI Powiatowy Konkurs - Europa nasz dom
Drużyna NST w składzie: Mateusz Kolk, Miłosz Jackowiec, Adam Podgórski – uczniowie klasy 2a technikum informatycznego,  reprezentowała szkołę w VI edycji Powiatowego Konkursu ,,Europa nasz dom”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były działania samorządu terytorialnego i administracji rządowej w Polsce. Konkurs odbył się 3 marca 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Kłodzku pod patronatem Starosty Powiatu Kłodzkiego.

VI Powiatowy Konkurs - Europa nasz dom  VI Powiatowy Konkurs - Europa nasz dom  VI Powiatowy Konkurs - Europa nasz dom

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym
Państwowa Komisja Wyborcza wraz z Krajowym Biurem Wyborczym ogłosiła Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”. Pierwszy etap konkursu – szkolny odbył się 1 marca 2017r. NST w konkursie reprezentowali: Magda Kostrzewska, Szymon Barańców, Dominik  Jóźwiakowski, Janusz  Nawojski, Kordian  Kęskiewicz, Rafał Młynarczyk, Dawid Piaskowski.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym
Czytaj całość...
Zaświadczenie
Zaświadczenie uczestnictwa klas maturalnych w programie edukacyjno-przedsiebiorczym organizowanym przez Wyższe Szkoły Bankowe, pt.: "Misja: Rozwój"

Zaświadczenie
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne