panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 50 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6765547

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Zawód z przyszłością
Monter stolarki budowlanej od września w Noworudzkiej Szkole Technicznej.

Monter stolarki budowlanej od września w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Monter stolarki budowlanej od września w Noworudzkiej Szkole Technicznej
Regionalne konferencje programu Erasmus+. Razem zmieniajmy edukację w Polsce!
14 maja br. w Wałbrzychu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa odbyła się kolejna w tym roku konferencja regionalna programu Erasmus+. Honorowy patronat nad cyklem konferencji objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Organizatorem wydarzeń jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+. W spotkaniu wzięły udział pani dyrektor Noworudzkiej Szkoły Technicznej Brygida Gąsior oraz nauczyciele języków obcych  p. Małgorzata Kałwak i p. Agnieszka Kozłowska, które już od kilku lat  zaangażowane są w realizację projektów międzynarodowych w ramach programu Erasmus+.  W konferencji  swój udział zapowiedziała minister edukacji narodowej Anna Zalewska. Podczas wydarzenia minister zainaugurowała projekt Mobilne Centrum Edukacyjne.

Regionalne konferencje programu Erasmus+. Razem zmieniajmy edukację w Polsce!  Regionalne konferencje programu Erasmus+. Razem zmieniajmy edukację w Polsce!  Regionalne konferencje programu Erasmus+. Razem zmieniajmy edukację w Polsce!
Czytaj całość...
Wycieczka na Lazurowe Wybrzeże
W kwietniu grupa 41 uczniów Noworudzkiej Szkoły Technicznej wzięła udział w wycieczce do Francji na Lazurowe Wybrzeże. Uczniowie wraz z opiekunami przebywali na campingu Les Prairies de la Mer, który położony jest w uroczym miasteczku Port Grimaud nad samym morzem.  Podczas pobytu uczniowie zwiedzili starą zabytkową część Portu, sławne z francusko-włoskiej komedii z 1964, z Louisem de Funèsem w roli głównej, miasto Saint Tropez, księstwo Monaco oraz Monte Carlo.

Wycieczka na Lazurowe Wybrzeże  Wycieczka na Lazurowe Wybrzeże  Wycieczka na Lazurowe Wybrzeże
Czytaj całość...
Z Nowej Rudy do Istambułu, aby rozwijać się zawodowo.
To już kolejny w tym roku szkolnym wyjazd na zagraniczne szkolenie pani Doroty Kucharczyk, nauczycielki języka angielskiego w Noworudzkiej Szkoły Technicznej. Tym razem w dniach 02-05 maja w Stambule (Turcja) uczestniczyła w seminarium kontaktowym zatytułowanym: "Nowe podejście do edukacji". Była jedną z 4 nauczycielek reprezentujących Polskę.

Z Nowej Rudy do Istambułu, aby rozwijać się zawodowo.  Z Nowej Rudy do Istambułu, aby rozwijać się zawodowo.  Z Nowej Rudy do Istambułu, aby rozwijać się zawodowo.
Czytaj całość...
Zawody w wyciskaniu sztangi
W dniu 26 kwietnia 2018 roku na obiekcie sportowym Noworudzkiej Szkoły Technicznej odbyły się zawody siłowe w wyciskaniu wielokrotnym sztangi. Zawody zostały rozegrane w kategorii mężczyzn, a ciężar sztangi wynosił 50kg. O kolejności decydowała ilość zaliczonych prób. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Zawody w wyciskaniu sztangi  Zawody w wyciskaniu sztangi  Zawody w wyciskaniu sztangi

Wyniki końcowe zawodów:
Czytaj całość...
Pożegnanie absolwentów w NST
27 kwietnia 2018 społeczność Noworudzkiej Szkoły Technicznej pożegnała tegorocznych absolwentów. Uroczystość przygotowali uczniowie klas III pod opieką wychowawców. Podczas części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Brygida Gąsior, która pogratulowała absolwentom ukończenia szkoły oraz życzyła  sukcesów w dorosłym życiu. Następnie wręczyła nagrody szczególnie wyróżniającym się w pracy Samorządu Szkolnego, wolontariatu i szkolnym sportowcom. Krótki, humorystyczny program artystyczny przedstawili uczniowie klas trzecich. Jednak szczególnym wyróżnieniem dla absolwentów była obecność Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Pana Romana Kowalczyka, Dyrektora Delegatury Kuratorium Dolnośląskiego w Wałbrzychu, Pana Mariusza Kałwaka oraz  rodziców.

Pożegnanie absolwentów w NST  Pożegnanie absolwentów w NST  Pożegnanie absolwentów w NST
Czytaj całość...
Laureat ,,Noworudzkich Gwiazd i Gwiazdeczek
26 kwietnia 2018 r. w sali widowiskowej MOK w Nowej Rudzie odbył się konkurs ,,Noworudzkie Gwiazdy i Gwiazdeczki”, którego organizatorem jest Młodzieżowa Rada Miasta w Nowej Rudzie. Do konkursu przystąpiła młodzież z noworudzkich szkół, która reprezentowała swoje uzdolnienia wokalne, taneczne, instrumentalne, rysunkowe.
 Jury tegorocznego konkursu  3 miejsce przyznało Piotrowi Barańskiemu- uczniowi NST w Nowej Rudzie w kategorii – fotografia.
W konkursie wystąpił również duet:  Patrycja Boczar i Marek Lisowski w kategorii –śpiew i taniec
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne