panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Konkurs wiedzy historycznej Wok Konstytucji 3 Maja 1791 r.
Konkurs wiedzy historycznej Wok Konstytucji 3 Maja 1791 r. Drukuj E-mail
       W ramach obchodów wita Narodowego 3 Maja  w dniu 27 kwietnia uczniowie NST w Nowej Rudzie przystpili  do  konkursu  wiedzy historycznej pt. „Wokó Konstytucji 3 Maja 1791 r.” Celem Konkursu jest propagowanie historii, uczczenie pamici twórców Konstytucji 3 Maja i krzewienie postaw patriotycznych. Konkurs  mia form quizu online w którym uczestniczyo  ponad 800 uczniów szkó ponadpodstawowych  w caej Polsce  poprzez poczenie i udzia w grze za pomoc smartfona, przy jednoczesnym obserwowaniu imprezy na stronie Wojskowej Akademii Technicznej. Najwysz lokat zajli  uczniowie  klasy 2aT: Wit Sacha uzyska 49 lokat w Polsce, Igor Kauny 108 miejsce, Miosz Szczygie 135 miejsce.