panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

66 dni 5 godzin 41 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 7 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7861282

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej
Uprzejmie informuję, że Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okręgowe komisje egzaminacyjne udostępnią materiały do przeprowadzenia próbnego egzaminu maturalnego w Formule 2015. Zainteresowane szkoły będą mogły przeprowadzić próbę od 2 do 8 kwietnia br. Materiały obejmą zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów z niepełnosprawnościami. Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, pliki z danymi do zadań z informatyki oraz zapisy nutowe i fragmenty nagrań do zadań z historii muzyki, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okręgowych komisji egzaminacyjnych w poniższych terminach:

Deklaracje przystąpienia do egzaminu zawodowego
Uczniowie, którzy nie zdali egzaminu zawodowego w danej kwalifikacji w styczniu-lutym 2020 r. mają prawo złożyć deklarację przystąpienia w sesji czerwiec-lipiec 2020 r. w nieprzekraczalnym terminie do 31 marca 2020 r. Deklaracja w wersji word i pdf zamieszczamy poniżej. Proszę wydrukować i wypełnić w domu oraz dostarczyć do sekretariatu w godzinach 8:30 - 11:30. Nie ma możliwości wypełniania deklaracji w sekretariacie szkoły.

Załącznik  A.25 wersja: doc i pdf
Załącznik  A.54 wersja: doc i pdf
Załącznik  A.55 wersja: doc i pdf
Załącznik  E.14 wersja: doc i pdf
Załącznik  E.24 wersja: doc i pdf
Załącznik  M.12 wersja: doc i pdf
Załącznik  M.42 wersja: doc i pdf
Załącznik  T.11 wersja: doc i pdf
Załącznik  T.12 wersja: doc i pdf
Załącznik  TG.12 wersja: doc i pdf
PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ DLA MIESZKAŃCÓW - INTELIGENTNA NOWA RUDA
Od stycznia do marca br. grupa edukacyjna NST w Nowej Rudzie: Kacper Kęsicki, Mateusz Kijanowski, Dawid Popławski, Szymon Zaborowski pod opieką Pani Bogumiły Szostak uczestniczyła w szkoleniach edukacyjnych realizowanych w ramach projektu ,,Przyjazna przestrzeń dla mieszkańców-Inteligentna Nowa Ruda’’. Warsztaty zostały zorganizowane przez Gminę Miejską Nowa Ruda w ramach realizowanego przez miasto projektu ,,Human Smart Cities”. Warsztaty były kontynuacją wizyty studyjnej w Krakowie, którą uczestnicy odbyli w grudniu ubiegłego roku.

PRZYJAZNA  PRZESTRZEŃ DLA MIESZKAŃCÓW  -  INTELIGENTNA NOWA RUDA  PRZYJAZNA  PRZESTRZEŃ DLA MIESZKAŃCÓW  -  INTELIGENTNA NOWA RUDA  PRZYJAZNA  PRZESTRZEŃ DLA MIESZKAŃCÓW  -  INTELIGENTNA NOWA RUDA

Szkolenia obejmowały cykl 6- cztero- godzinnych spotkań, podczas których zespół ekspercki z Centrum Doradztwa Strategicznego z Krakowa oraz prof. Artur Badyła (Politechnika Warszawska) przeprowadzili szkolenie w zakresie:
Czytaj całość...
IV edycja Ogólnopolskiego Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym
25 lutego 2020 roku odbył się szkolny etap IV edycji Konkursu "Wybieram Wybory", który organizuje Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze. Ogólnopolski Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory” ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, a także propagowanie idei udziału w wyborach. Adresatami konkursu są uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz ponadgimnazjalnych. Do tegorocznej, czwartej edycji Konkursu, zgłosiło się 5425 uczniów z 564 szkół w całej Polsce, w tym również uczniowie NST w Nowej Rudzie: Kamila Molenda,  Bogusz Borysieńka, Tomasz Kocher,  Bartosz Czop, Wojciech Błażejczyk, Aleksandra Zwolińska, Ines Górna, Adrian Koćmirski, Przemek Dziedzina ,Konrad Gwóźdź, Dawid Popławski, Kacper Kęsicki. Etap szkolny Konkursu, polegający na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru. Uczniom gratulujemy udziału w konkursie.

IV edycja Ogólnopolskiego Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  IV edycja Ogólnopolskiego Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym  IV edycja Ogólnopolskiego Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym
Zarządenie Dyrektora Noworudzkiej Szkoły Technicznej
Zarządenie Dyrektora Noworudzkiej Szkoły Technicznej
Konkurs strażacki
II miejsce Jacka Marszałka w konkursie strażackim "Młodzież zapobiega pożarom" - etap Miejsko - Gminny.

konkurs strażacki
Konkurs powiatowy Katyń - Golgota Wschodu
5 marca 2020 br. – w  80-tą rocznicę zbrodni, w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. B.Chrobrego w Kłodzku odbyła się V edycja Powiatowego Konkursu Historycznego "Katyń-Golgota Wschodu".
Do finału konkursu zakwalifikowali się uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie: Mateusz Bukowski - uczeń kl. 3aT i Wojciech Rapanowicz - uczeń kl. 1aT/4.

Konkurs powiatowy Katyń-Golgota Wschodu  Konkurs powiatowy Katyń-Golgota Wschodu  Konkurs powiatowy Katyń-Golgota Wschodu
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne