panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 73 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6604003

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Bezpłatne Korepetycje Matematyczne dla Maturzystów
Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości z siedzibą w Wałbrzychu zaprasza na "Bezpłatne Korepetycje Matematyczne dla Maturzystów przez Internet", które odbędą się w piątek 09.03 w godzinach 16:30-18:00. Temat „Wyrażenia algebraiczne”.
logowanie pod linkiem: https://wwszip.pl/mkm/public/rejestracja

Bezpłatne Korepetycje Matematyczne dla Maturzystów
Katyń-Golgota Wschodu
2 marca 2018 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. B. Chrobrego w Kłodzku odbyła  się  III edycja Powiatowego Konkursu Historycznego ,,Katyń-Golgota Wschodu”. W konkursie wzięli udział uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie: Konrad Gwóźdź oraz Tomasz Kocher - uczniowie Technikum Informatycznego. Tomasz Kocher zakwalifikował się do finału i  zajął 3 miejsce w kategorii szkół technicznych.

III Powiatowy Konkurs Historyczny  III Powiatowy Konkurs Historyczny  III Powiatowy Konkurs Historyczny
Czytaj całość...
Nie kupuj! - ADOPTUJ!
Uczennice klasy I bT (Angelika Müller, Patrycja Wiśniewska, Agata Jańdzio i Agnieszka Zwolenik) wraz z wychowawcą Panią Małgorzatą Kałwak w dniu 19.02.2018 r. wybrały się do schroniska dla zwierząt w Gilowie. Powodem wyjazdu była zorganizowana zbiórka żywności i innych potrzebnych produktów w schronisku. Na miejscu przywitaliśmy się z pracownikami i wypakowałyśmy zebrane dary. Po krótkim zapoznaniu się ze zwierzakami każda z nas otrzymała swojego pupila na spacer. Schronisko położone jest na uboczu miasta, otoczone idealnymi terenami do wielogodzinnych spacerów. Było to dla nas bardzo przyjemne, gdy mogłyśmy obdarować zwierzaki chwilą naszego wolnego czasu. Każda chwila poświęcona im była dla nich wielką radością. Po godzinnym spacerze z psiakami z wielkim smutkiem musiałyśmy wrócić do domu.

Nie kupuj ! - ADOPTUJ !  Nie kupuj ! - ADOPTUJ !  Nie kupuj ! - ADOPTUJ !
Czytaj całość...
Praktyka zawodowa Bolonia - Włochy
W ramach projektu Erasmus+ uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej w okresie 14 stycznia - 12 lutego 2017r. brali udział w praktykach zawodowych w Bolonii (Włochy). Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją (w formacie pdf) z pobytu młodzieży na praktykach.

Prezentacja

Praktyka zawodowa Bolonia - Włochy  Praktyka zawodowa Bolonia - Włochy  Praktyka zawodowa Bolonia - Włochy
Projekty w NST
Gmina Miejska Nowa Ruda oraz Powiat Kłodzki wspólnie realizują projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich.  
Jeden to „Rozwój e-usług w mieście Nowa Ruda”. Celem projektu jest rozwój e-usług publicznych w zakresie e-administracji oraz elektronicznych usług wewnątrzadministracyjnych.  Noworudzka Szkoła Techniczna w ramach tego projektu otrzymała 15 laptopów do obsługi dziennika elektronicznego LIBRUS z darmowym dostępem do obsługi tego narzędzia na okres 3 lat.
Drugi projekt to „Badacz, matematyk, lingwista, noworudzki noblista”.  W ramach tego projektu od września 2017  do grudnia 2019 roku w NST realizowane są dodatkowe zajęcia pozalekcyjne z matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego i chemii. Na chwilę obecną w zajęciach bierze udział ponad 100 uczniów. W najbliższym czasie z projektu szkoła otrzyma 5 tablic interaktywnym i w pełni wyposażoną pracownię chemiczną.

Projekty w NST
Zebranie wolontariuszy
Zapraszam na zebranie wolontariuszy w poniedziałek 19 lutego do sali a1-24 na 4 lekcji na około 15 min.
Marta Augustynowska - Klincewicz

Ratujemy kresowe cmentarze
W ramach akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia" uratowano już ponad 100.000 polskich mogił na Ukrainie. W lipcu na polskich nekropoliach pracowało ponad 1200 osób. Dzięki działaniom wolontariuszy wiele osób odnalazło swoje korzenie na Kresach.

Ratujemy kresowe cmentarze
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne