panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 44 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6635221

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Turniej piłki siatkowej
Fotorelacja z turnieju piłki siatkowej, który odbył się w naszej szkole.

Turniej piłki siatkowej  Turniej piłki siatkowej  Turniej piłki siatkowej
XIV edycji projektu CEMS Chance
Szanowni Państwo, w imieniu CEMS Club Warszawa, organizacji non-profit działającej przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, pragniemy zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału w czternastej edycji projektu CEMS Chance, która odbędzie się w terminie 15-18 maja 2018 r. w Warszawie.

XIV edycji projektu CEMS Chance  XIV edycji projektu CEMS Chance  XIV edycji projektu CEMS Chance

Czytaj całość...
Warsztaty dialogu
Spacer po ,,Dzielnicy Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań”
W stolicy Dolnego Śląska znajduje się unikalna na skalę Polski i Europy „Dzielnica Wzajemnego Szacunku”, gdzie w odległości 300 m od siebie znajdują się kościoły: prawosławny, ewangelicki, katolicki oraz synagoga należąca do Gminy Żydowskiej. Uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie  skorzystali z oferty edukacyjnej przygotowanej przez wrocławską  fundację Dzielnica Wzajemnego Szacunku Czterech Wyznań  i 27 marca 2018 r. odbyli z przewodnikiem spacer w tym niezwykłym miejscu.

Warsztaty dialogu  Warsztaty dialogu  Warsztaty dialogu
Czytaj całość...
Zbiórka żywności
Fotorelacja ze zbiórki żywności, która odbyła się w dniach 16-17 marca w  Ścinawce Średniej

Zbiórka żywności  Zbiórka żywności  Zbiórka żywności
Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy
Dwoje uczniów Noworudzkiej Szkoły Technicznej wzięło udział  w organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu konkursie „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”. Ewelina Mądrzyk i  Paweł Zalewski, jako laureaci etapu szkolnego wzięli udział w etapie wojewódzkim tego konkursu, który odbył się 09 marca 2018 roku we Wrocławiu. Wśród blisko 50 uczniów zakwalifikowanych do tego etapu bardzo dobry wynik odnotowała Ewelina Mądrzyk, która zdobyła 30 na 35 punktów konkursowych i była o krok od awansu do etapu centralnego, organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy w Warszawie.
Ewelinie gratulujemy wysokiego miejsca w konkursie i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku.

Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy  Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy  Sukces w konkursie Poznaj Swoje Prawa w Pracy
III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego
Dnia 22 marca 2018 r. odbył się finał Powiatowego Konkursu Językowego dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Kłodzkiego w Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza w Nowej Rudzie. Uczeń klasy III c technikum pojazdów samochodowych w Noworudzkiej Szkole Technicznej Kamil Skrzipczyk zajął III miejsce w Konkursie Języka Niemieckiego.

III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego  III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego  III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego
Czytaj całość...
Graficy z wizytą w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu
W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich  uczniowie drugich i trzecich klas kierunków graficznych uczestniczyli w wykładach i warsztatach zorganizowanych przez Wyższą Szkołą Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Warsztaty o barwie w grafice i wykłady dotyczące grafiki w reklamie oraz grafiki w sztuce filmowej spotkały się dużym zainteresowaniem młodzieży. Wyjazdy na prowadzone przez nauczycieli akademickich zajęcia to już stały element współpracy Noworudzkiej Szkoły Technicznej z Wyższą Szkołą Psychologii Społecznej we Wrocławiu. Niebanalne podejście do znanych z lekcji zagadnień, poszerzenie wiedzy z zakresu grafiki i powiązanych z nią aspektów psychologii reklamy, spojrzenie na znane problemy z punktu widzenia praktyków, którzy osiągnęli w dziedzinie grafiki wymierne sukcesy, to tylko niektóre cenne aspekty tych zajęć, które cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów.

Graficy z wizytą w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu  Graficy z wizytą w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu  Wizyta w Mlada Boleslav
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne