panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 37 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6948566

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ
W dniach 11 i 12 grudnia 2018 r. na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się mistrzostwa powiatu kłodzkiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W gronie szkół rywalizujących  o miano najlepszej obie drużyny Noworudzkiej Szkoły Technicznej zajęły bardzo dobre III miejsce. W zawodach uczestniczyło 7 szkół w kategorii dziewcząt i 8 w kategorii chłopców. Szczegółowe wyniki oraz więcej zdjęć  z turnieju można zobaczyć na stronie internetowej Powiatowego SZS w Kłodzku.

MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ  MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ  MISTRZOSTWA POWIATU KŁODZKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ
Wizyta w Panoramie Racławickiej
Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie NST w Nowej Rudzie, mieli okazje zapoznać się z wyjątkowym dziełem upamiętniającym ważne wydarzenie dla naszego kraju oraz stanowiącym część jego kultury i bezcennej spuścizny artystycznej – Panoramą Racławicką Dzieło J. Styki i W. Kossaka upamiętniające 100 rocznicę Insurekcji Kościuszkowskiej, dzięki specjalnym zabiegom malarskim i technicznym przeniosło uczniów w inną rzeczywistość i inny czas. Podczas zwiedzania uczniowie zapoznali się z historią samego obrazu i realiami historycznymi, które przedstawia dzieło.

Wizyta w Panoramie Racławickiej  Wizyta w Panoramie Racławickiej  Wizyta w Panoramie Racławickiej
Podsumowanie programu PIP
19 grudnia 2018 roku we Wrocławiu odbyło się podsumowanie programu edukacyjnego organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy. Program obejmował organizację przez szkołę zajęć dotyczących przepisów prawa pracy oraz szeroko rozumianej „Kultury bezpieczeństwa”. Poza tym dwoje uczniów Noworudzkiej Szkoły Technicznej wzięło udział  w organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu konkursie „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”. Ewelina Mądrzyk i  Paweł Zalewski, jako laureaci etapu szkolnego wzięli udział w etapie wojewódzkim tego konkursu, który odbył się 09 marca 2018 roku we Wrocławiu. Wśród blisko 50 uczniów zakwalifikowanych do tego etapu bardzo dobry wynik odnotowała Ewelina Mądrzyk, która zdobyła 30 na 35 punktów konkursowych.

Program edukacyjny Państwowej Inspekcji Pracy  Program edukacyjny Państwowej Inspekcji Pracy  Program edukacyjny Państwowej Inspekcji Pracy
Stypendium Prezesa Rady Ministrów
5 grudnia 2018 roku w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju odbyła się uroczystość uhonorowania najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych stypendium Prezesa Rady Ministrów. Na uroczystej gali Noworudzką Szkołę Techniczną reprezentował Tomasza Kocher, uczeń 2 klasy technikum informatycznego. Tomasz w roku szkolnym 2018/2019 uzyskał średnią ocen 5,24.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów  Stypendium Prezesa Rady Ministrów  Stypendium Prezesa Rady Ministrów
AKCJA MIKOŁAJKOWA - WIELKA RADOŚĆ MAŁY GEST
AKCJA MIKOŁAJKOWA: „WIELKA RADOŚĆ –MAŁY GEST” została sfinalizowana  6 grudnia 2018 r., w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Nowej Rudzie. Uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie, w składzie Agata Jańdzio, Angelika Miller, Patrycja Wiśniewska ,Agnieszka Zwolenik i  Błażej Mateja poprowadzili zabawę mikołajkową dla przedszkolaków. Każde dziecko otrzymało prezent od św. Mikołaja, a „dary dobrego serca” podarowane przez uczniów  i nauczycieli NST w Nowej Rudzie trafiły do dzieci z Miejskiego Zespołu Szkół Nr1 i do Szkoły Podstawowej Nr2 w Nowej Rudzie. Zabawie nie było końca, uśmiech dzieci bezcenny, a moje podziękowania dla wszystkich Państwa ,zaangażowanych w osiemnastą edycję akcji  serdeczne jak co roku.

AKCJA MIKOŁAJKOWA  AKCJA MIKOŁAJKOWA  AKCJA MIKOŁAJKOWA
Czytaj całość...
PODZIĘKOWANIE PREZYDENTA RP
Tradycyjnie, jak co roku, Prezydent RP przysłał podziękowanie dla Noworudzkiej Szkoły Technicznej za udział w tegorocznej edycji Narodowego Czytania „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Wraz z podziękowaniem otrzymaliśmy okolicznościowy egzemplarz „Przedwiośnia” , do którego dołączone zostały życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

PODZIĘKOWANIE PREZYDENTA RP  PODZIĘKOWANIE PREZYDENTA RP  PODZIĘKOWANIE PREZYDENTA RP
Spotkanie mikołajkowe
Z okazji ,,Mikołajek’’ uczniowie klasy pierwszej szkoły branżowej aktywnie spędzili czas na kręgielni. Poczuli ducha rywalizacji sportowej, fajnie spędzili ze sobą czas i po prostu świetnie się bawili.

Spotkanie mikołajkowe  Spotkanie mikołajkowe  Spotkanie mikołajkowe
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne