panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

116 dni 6 godzin 28 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 9 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6411434

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Otwarta Firma 2017
Otwarta Firma to program realizowany w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości- największego na świecie wydarzenia promującego przedsiębiorczość. Realizacja Programu polega na zorganizowaniu dla uczniów szkoły ponadgimnazjalnej spotkania w szkole z przedstawicielem firmy bądź instytucji. Spotkanie stanowi świetną okazję do zrealizowania treści nauczania i wychowania z zakresu podstaw przedsiębiorczości oraz treści związanych z przygotowaniem uczniów do świadomego wyboru ścieżki edukacyjnej i wejścia na rynek pracy.

Otwarta Firma 2017  Otwarta Firma 2017  Otwarta Firma 2017
Czytaj całość...
11 listopada - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
„Być zwyciężonym i nie ulec – to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach – to klęska”
Józef Piłsudski
Uczniowie NST pamiętają o ważnych dla Polaków wydarzeniach. Jak co roku, w bibliotece szkolnej, przygotowali wystawę z okazji Narodowego Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

11 listopada - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI  11 listopada - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI  11 listopada - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
Wizyta busa prezentacyjno-szkoleniowego WAGO
25 października 2017 roku na dziedzińcu Noworudzkiej Szkoły Technicznej zaparkował samochód prezentacyjno-szkoleniowy WAGO z Wrocławia. Na zaproszenie NST firma WAGO ELWAG w ramach podnoszenia kwalifikacji kadry inżynieryjno-technicznej z branży elektroenergetycznej  przeprowadziła prezentację oraz szkolenie dla uczniów o specjalności technik elektryk z zakresu techniki łączeniowej opartej na złączach sprężynowych WAGO.

Wizyta busa prezentacyjno-szkoleniowego WAGO  Wizyta busa prezentacyjno-szkoleniowego WAGO  Wizyta busa prezentacyjno-szkoleniowego WAGO
Czytaj całość...
Sukces sportowy NST
Noworudzka Szkoła Techniczna zajęła II miejsce we współzawodnictwie sportowym Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.

Sukces sportowy NST
Wyróżnienie dla Noworudzkiej Szkoły Technicznej
Wyróżnienie dla Noworudzkiej Szkoły Technicznej w rankingu IT Szkoła NASK w uznaniu działań na rzecz rozwijania kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017 w zakresie technologii informacyjno - komunikacyjnych.

Wyróżnienie IT Szkoła
Szkoły dla nadziei
Podziękowanie dla Noworudzkiej Szkoły Technicznej od Fundacji Na Ratunek za udział w akcji "szkoły dla nadziei",  dotychczasową współpracę i wspieranie Fundacji.

Szkoły dla nadziei
Porządkowanie grobowca Familie Rose
„Światła cmentarz rozjaśniły, że aż łuna bije w dali, Lecz i takie są mogiły, gdzie nikt lampki nie zapali.”

Noworudzka Szkoła Techniczna, pielęgnując dawne tradycje Szkoły Poligraficznej, nie zapomniała o grobowcu rodzinnym Familie Rose,  właścicieli przedwojennej drukarni i wydawnictwa w Nowej Rudzie oraz założycieli  Szkoły Poligraficznej.Uczniowie  technikum cyfrowych procesów graficznych następcy dawnej poligrafii udali się na miejski cmentarz by uporządkować ten zapomniany grobowiec. Zaopatrzeni w miotły, grabie, rękawice oraz inne środki czystości stanęli na wysokości zadania  i uporządkowali tą piękną i oryginalną mogiłę.

 Porządkowanie grobowca Familie Rose  Porządkowanie grobowca Familie Rose  Porządkowanie grobowca Familie Rose
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne