panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

119 dni 17 godzin 46 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 13 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6406483

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
BADACZ, MATEMATYK I LINGWISTA  NOWORUDZKI NOBLISTA
BADACZ, MATEMATYK I LINGWISTA – NOWORUDZKI NOBLISTA  – OGÓLNE ZASADY REKRUTACJI
Światowy Dzień Walki z AIDS
W ramach obchodów Światowego Dnia Walki z AIDS w Noworudzkiej Szkole Technicznej odbył się Konkurs  na najlepszy plakat związany z tą akcją.  W konkursie uczestniczyło 17 uczniów z klas pierwszych. Walka była zacięta, jednak komisja w składzie p. Agnieszka Łaskarzewska nauczyciel biologii i chemii oraz p. Marta Leśniak pedagog szkolny po głębokiej analizie prac wydała następujący werdykt:
1 miejsce zdobył uczeń klasy I a  BSI Piotr Wójcik
2 miejsce zdobył uczeń klasy I b T Magdalena Muller
3 miejsce zdobył uczeń klasy I a T Konrad Stomal.

Światowy Dzień Walki z AIDS  Światowy Dzień Walki z AIDS  Światowy Dzień Walki z AIDS
Czytaj całość...
Podziękowanie od Komitetu Organizacyjnego kampanii BohaterON
Komitet Organizacyjny kampanii BohaterON - włącz historię! serdecznie dziękuje za zaangażowanie w II edycję ogólnopolskiego projektu BohaterON - włącz historię! Celem przedsięwzięcia było uhonorowanie i upamiętnienie Powstańców Warszawskich oraz wzmocnienie poczucia tożsamości narodowej.

Podziękowanie
Podziękowanie od Prezydenta RP
Podziękowanie od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za udział we współtworzeniu przez Noworudzką Szkołę Techniczną tegorocznej odsłony Narodowego Czytania.

Podziękowanie od Prezydenta RP
Wyjazd na lodowisko do Świdnicy
Uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej propagują różne formy spędzania wolnego czasu oraz aktywności fizycznej. Jedną z nich jest doskonalenie  umiejętności jazdy na łyżwach. W tym celu grupa uczniów klas I-III Technikum pod opieka pani Małgorzaty Kałwak i pani Agnieszki Kozłowskiej wybrała się 13 grudnia 2017 r. na lodowisko do Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wszyscy weszli na taflę i jeździli całkiem nieźle. To była prawdziwa frajda dla uczestników. Uczniowie jak i opiekunowie grupy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu, zwłaszcza, że dopisała również pogoda.

Wyjazd na lodowisko do Świdnicy  Wyjazd na lodowisko do Świdnicy  Wyjazd na lodowisko do Świdnicy
Wizyta w hotelu Platinum Palace 5* we Wrocławiu
Dla najstarszych (4B) to ostatnie szlify w zawodzie, dla najmłodszych (1B) pierwsze. Wszyscy jednak z przyjemnością odwiedzili 5* hotel tzw. butikowy Platinum Palace. To piękny pałac położony w parku, wybudowany w 1907 roku i dobudowaną nowoczesną częścią SPA & Wellnes. Hotel  cieszy się popularnością wśród gości hotelowych. Rozmowy z profesjonalistami pozwoliły przybliżyć arkana tego zawodu, obejrzeliśmy wspaniałe apartamenty i pokoje, sale konferencyjne i wielofunkcyjne oraz restaurację hotelową.

Wizyta w hotelu Platinum Palace 5* we Wrocławiu  Wizyta w hotelu Platinum Palace 5* we Wrocławiu  Wizyta w hotelu Platinum Palace 5* we Wrocławiu
Czytaj całość...
Jarmark Bożonarodzeniowy - Ścinawka Średnia
Nadchodzi świąteczny czas, czyli czas spokoju, przemyśleń, odpoczynku.  Z tej okazji odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy w Ścinawce Średniej pod hasłem ,,Bakalie na wigilijnym stole”. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w tym ważnym wydarzeniu pod opieką nauczycieli. Wspólnie przygotowaliśmy stoisko, na którym promowaliśmy ofertę edukacyjną naszej szkoły. Było miło, świątecznie i bardzo słodko.
 
Jarmark Bożonarodzeniowy - Ścinawka Średnia  Jarmark Bożonarodzeniowy - Ścinawka Średnia  Jarmark Bożonarodzeniowy - Ścinawka Średnia
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne