panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 14 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6948586

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Obdarowani Książkami
20 marca 2019 r. do Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie trafiły książki przekazane nieodpłatnie przez „Wspólnotę Dziecięcą Gromadka” w Nowej Rudzie. Piękne  i ciekawe wydania albumowe mogą  wzbogacić wiedzę, poszerzyć horyzonty, uczyć, bawić oraz inspirować ich czytelników. BARDZO DZIĘKUJEMY

Obdarowani Książkami  Obdarowani Książkami  Obdarowani Książkami
Tomasz Kocher finalistą Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego
14 marca Tomasz Kocher, uczeń klasy IIa technikum informatycznego,, wziął udział w finale XV Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego i zajął trzecie miejsce! Rywalizując z uczniami z innych szkół wykazał się ogromną wiedzą i wysokimi zdolnościami komunikacyjnymi. Tomek udowodnił, że naprawdę jest świetny z języka angielskiego. Gratulujemy!!!

Tomasz Kocher finalistą Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego
Drzwi Otwarte
Zapraszamy na "drzwi otwarte" Noworudzkiej Szkoły Technicznej, które odbędą się 21.03 w godz. 8-17.00. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji. Zachęcamy do zapoznania się z programem:

Prohram Drzwi Otwartych 2019
Dzień Przedsiębiorczości w NST startujemy 20 marca
  Dzień Przedsiębiorczości w NST startujemy 20 marca Dzień Przedsiębiorczości w NST startujemy 20 marca
Konkurs powiatowy Katyń-Golgota Wschodu
5 marca 2019 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. B. Chrobrego w Kłodzku odbyła  się  IV edycja Powiatowego Konkursu Historycznego  ,,Katyń-Golgota Wschodu”. Do konkursu zakwalifikowali się uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej w Nowej Rudzie: Wojciech Błażejczyk ( kl.1bT) i Dawid Piaskowski ( kl.4aT). Dawid Piaskowski został nagrodzony wyróżnieniem. Ideą konkursu jest popularyzacja wiedzy o Katyniu, uczczenia pamięci ofiar stalinowskich mordów, kształtowanie postaw patriotycznych i wrażliwości społecznej na tle doświadczeń Polaków w czasie II wojny światowej wśród młodzieży Powiatu Kłodzkiego. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu kłodzkiego. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Dolnośląski Kurator Oświaty, Muzeum Katyńskie, Stowarzyszenie ,,Dolnośląska Rodzina Katyńska”, Starostwo Powiatowe w Kłodzku, Instytut Pamięci Narodowej – Oddział we Wrocławiu.

Konkurs powiatowy Katyń-Golgota Wschodu  Konkurs powiatowy Katyń-Golgota Wschodu  Konkurs powiatowy Katyń-Golgota Wschodu
Warsztaty zawodoznawcze
  19 i 26  lutego w Noworudzkiej Szkole Technicznej w Nowej Rudzie odbyły się warsztaty  zawodoznawcze dla uczniów klas maturalnych oraz klas III ZSZ. Warsztaty prowadził doradcy zawodowi z  Młodzieżowego Centrum Kariery OHP. Młodzież  miała okazję  poznać zapotrzebowanie na rynku pracy oraz rozwiązać kilka ciekawych testów. Dowiedzieli się również jak może wyglądać rozmowa kwalifikacyjna i jak przedstawić przyszłemu pracodawcy swoje największe atuty. Dziękujemy zaprzyjaźnionym już Paniom z MCK OHP za ciekawe zajęcia  i pełen profesjonalizm.

Warsztaty  zawodoznawcze  Warsztaty  zawodoznawcze  Warsztaty  zawodoznawcze
Trudny wybór maturzystów
Maj to czas matur, a ich następstwo to wybór dalszej drogi kształcenia jaki muszą podjąć uczniowie najstarszych klas. Na pomoc przychodzą im przedstawiciele szkół wyższych. Tym razem odwiedziła nas PWSZ w Legnicy. Młodzież miała okazję poznać kierunki kształcenia oraz klimat miasteczka studenckiego.

Trudny wybór maturzystów  Trudny wybór maturzystów  Trudny wybór maturzystów
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne