panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 10 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9316068

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
STUDNIWKA NST 2024 Drukuj E-mail
     Tegoroczna Studniówka uczniów klas maturalnych Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie odbya si 2 lutego 2024 r. w Gocicu ROMANO w cinawce Dolnej. Nie ma chyba nikogo, kto byby rozczarowany czy niezadowolony z organizacji i przebiegu imprezy.
     Przybyych na  bal goci, wród których byli: dyrektor pani Brygida Gsior  oraz wicedyrektor pani Magorzata Kawak, wychowawcy klas maturalnych Beata Skibiska i Marek Konieczny oraz nauczyciele naszej szkoy, oczywicie rodzice i gówni bohaterzy wieczoru czyli tegoroczni maturzyci.
     By oczywicie Polonez, lampka szampana w ramach toastu za powodzenie na maturze, przemowy, podzikowania i kwiaty. Przy muzyce serwowanej przez DJ Johnson, tace i wietna zabawa trway do biaego rana.  

Nowoci
Popularne