panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 40 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6801587

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
SZKOLENIE W ROZPOZNAWANIU SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH
Dzięki współpracy Noworudzkiej Szkoły Technicznej z Komisariatem Policji w Nowej Rudzie, na terenie szkoły odbyły się spotkania w ramach profilaktyki uzależnień. Jedno dla rodziców, drugie dla grona pedagogicznego. Tematem spotkań były zagrożenia związane z zażywaniem substancji psychoaktywnych, środków odurzających i zastępczych (tzw. dopalaczy).
Prelegentami byli dzielnicowi z Nowej Rudy, którzy wykorzystali walizkę edukacyjną wyposażoną w najbardziej popularne środki psychoaktywne oraz przedmioty służące do ich  konfekcjonowania, przechowywania, ukrywania i zażywania. Prowadzona edukacja społeczna jest ukierunkowana na przeciwdziałanie przestępczości i demoralizacji osób nieletnich.

SZKOLENIE W ROZPOZNAWANIU SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH  SZKOLENIE W ROZPOZNAWANIU SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH  SZKOLENIE W ROZPOZNAWANIU SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym
15 lutego 2018 r. odbył się etap wojewódzki II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram wybory". Druga edycja Konkursu poświęcona była wyborom samorządowym.
Spośród 67 uczniów rejonu wałbrzyskiego, którzy wzięli udział w I etapie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram wybory", do etapu wojewódzkiego  zakwalifikowało się  7 uczniów, w tym uczeń Noworudzkiej Szkoły Technicznej  - Tomasz Kocher.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”  Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym „Wybieram Wybory”
Czytaj całość...
Monter stolarki budowlanej
Nowa klasa w Noworudzkiej Szkole Technicznej pod patronatem Firmy Matplast - monter stolarki budowlanej.
Monter stolarki budowlanej
Wolontariusze potrzebni od zaraz ;-)
Zapraszam wolontariuszy do współpracy przy zbiórce żywności w Ścinawce Średniej -Biedronka- w dniach 16-17 marca 2018. Lista w sali a1-24.
Folder promocyjny NST 2018
Mamy przyjemność zaprezentować folder Noworudzkiej Szkoły Technicznej - najważniejsze informacje o naszej szkole w pigułce.

Folder promocyjny NST 2018
Biblia Najważniejsza Księga Świata
Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie zaprasza w dniach 19-23 marca na wystawę historyczną pn. Biblia Najważniejsza Księga Świata. Wstęp wolny.

Biblia
Bezpłatne Korepetycje Matematyczne dla Maturzystów
Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości z siedzibą w Wałbrzychu zaprasza na "Bezpłatne Korepetycje Matematyczne dla Maturzystów przez Internet", które odbędą się w piątek 09.03 w godzinach 16:30-18:00. Temat „Wyrażenia algebraiczne”.
logowanie pod linkiem: https://wwszip.pl/mkm/public/rejestracja

Bezpłatne Korepetycje Matematyczne dla Maturzystów
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne