panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 17 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7501605

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
V Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Nowej Rudzie
2 kwietnia  2019 roku odbyła się piąta edycja Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej pod patronatem Starosty Powiatu Kłodzkiego, zorganizowana przez Noworudzką Szkołę Techniczną w Nowej Rudzie . Dzięki uprzejmości Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie już po raz trzeci konkurs odbył się w sali widowiskowej. Zgłoszenia napłynęły ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych miasta i gminy Nowa Ruda oraz powiatu kłodzkiego i ząbkowickiego.  Główne cele konkursu to: propagowanie kultury muzycznej wśród młodzieży, motywowanie do uczenia się języków obcych oraz wspieranie najzdolniejszych uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych.

V Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Nowej Rudzie  V Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Nowej Rudzie  V Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Nowej Rudzie
Czytaj całość...
XVIII Jarmark Wielkanocny w Ścinawce Średniej
XVIII Jarmark Wielkanocny w Ścinawce Średniej  XVIII Jarmark Wielkanocny w Ścinawce Średniej
XVI edycja Dnia Przedsiębiorczości w NST
20 marca 2018 roku w Noworudzkiej Szkole Technicznej odbyła się szesnasta edycja Dnia Przedsiębiorczości. Celem projektu jest zweryfikowanie swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową, zapoznanie się z organizacją i zarządzaniem firmą oraz pozyskanie informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu. W tej edycji nawiązana została współpraca z zakładami pracy: Hotel Restauracja Parkowa Nowa Ruda, Restauracja – Hotelik Nova Renoma Nowa Ruda - Słupiec, Regnars Kopalnia Melafiru w Tłumaczowie, Poligrafia Kokot vel Kokociński Nowa Ruda, ZPAS S.A z siedzibą w Nowej Rudzie.

XVI edycja Dnia Przedsiębiorczości w NST  XVI edycja Dnia Przedsiębiorczości w NST  XVI edycja Dnia Przedsiębiorczości w NST
Czytaj całość...
Finał Konkursu WSSE Tech LAB - sukces informatyków z NST
Znamy już wyniki Konkursu WSSE Tech LAB zorganizowanego przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „INVEST-PARK” –  lidera Klastra Edukacyjnego „INVEST in EDU”, ktrego celem było wykonanie filmu na temat „Kreatywna i innowacyjna szkoła!”. Film wykonany przez naszych uczniów tj. Dawida Popławskiego klasa 2at, Emila Bartnickiego oraz Patryka Mrozickiego z klasy 3at znalazł się w gronie 10 laureatów (listę wszystkich laureatów prezentujemy poniżej) wybranych spośród 175 szkół województwa dolnośląskiego, opolskiego oraz wielkopolskiego. Nagrodą dla szkoły jest voucher na kwotę 17.000,00 zł na wyposażenie szkolnego laboratorium, a uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe o wartości do 500zł. Gratulujemy sukcesu!!!

Laureaci konkursu:
Czytaj całość...
Konkurs Matematyczny KANGUR
21marca 2019 roku, czterech uczniów kl.2aT; Tomasz Kocher, Jakub Zapała, Konrad Gwóżdż, Mateusz Bukowski i pięciu uczniów kl.1aT: Kamil Karaś, Kamil Kuczaj, Przemysław Dziedzina, Erwin Noga i Bartłomiej Bednarczyk wzięli udział w Konkursie Matematycznym KANGUR. Uczniowie rozwiązywali 30 zadań testowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Każdy z uczestników otrzymał układankę przestrzenną w postaci kuli- breloczka. Wyniki konkursu będą znane w maju, ale już teraz wszystkim bardzo gratulujemy.

Jubileusz 20  lecia Powiatowego Konkursu Ortograficznego

„Miss/Mister Ortografii” w Nowej Rudzie

O tym, jak ogromną rolę w życiu człowieka, społeczeństw odgrywa język nie trzeba dzisiaj już nikogo przekonywać. Wystarczy choćby zwrócić uwagę na fakt, że „buduje”  relacje międzyludzkie, jest nośnikiem wartości czy źródłem tożsamości narodowej. Mając na uwadze  tak wielkie jego  znaczenie, a jednocześnie będąc   świadomym licznych zagrożeń ze strony współczesnego świata, podejmuje się szereg inicjatyw umożliwiających troskę o ten element kultury.   Noworudzka Szkoła Techniczna również wpisuje się w tę  tradycję corocznie organizując  Powiatowy Konkurs  Ortograficzny „Miss/Mister Ortografii”.

Jubileusz 20–lecia Powiatowego Konkursu Ortograficznego  Jubileusz 20–lecia Powiatowego Konkursu Ortograficznego  Jubileusz 20–lecia Powiatowego Konkursu Ortograficznego
Czytaj całość...
Mistrzostwa NST w tenisie stołowym
21.03.2019 podczas organizowanych przez Noworudzką Szkołę Techniczną „Drzwi otwartych” zostały rozegrane Mistrzostwa NST w tenisie stołowym. Turniej, w którym wzięło udział 18 uczniów, został rozegrany systemem pucharowym do dwóch przegranych. Uczniowie ze szkół gimnazjalnych rywalizowali systemem każdy z każdym. Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali nagrodzeni medalami i dyplomami.

Mistrzostwa NST w tenisie stołowym  Mistrzostwa NST w tenisie stołowym  Mistrzostwa NST w tenisie stołowym

Wyniki:
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne