panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 19 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6948607

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Akcja - Pokoloruj mój świat
Noworudzka Szkoła Techniczna w Nowej Rudzie dołączyła do akcji „Pokoloruj mój świat” zorganizowanej przez Parafię pw. św. Katarzyny w Słupcu. Młodzież i nauczyciele zbierali kredki, flamastry, ołówki i inne przybory szkolne dla dzieci z Tanzanii. Wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane księdzu Marcinowi z parafii w Słupcu, który dołączył je do reszty, zapakował komisyjnie i odwiózł do sióstr do Wrocławia, które przekażą je potrzebującym dzieciom w Tanzanii. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w zbiórce i dołączyli się by przywrócić dzieciom uśmiech.

Pokoloruj mój świat 
Koncert kresowy - IX edycja akcji Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia
 8 maja 2018 roku  na wrocławskim rynku Poczet Sztandarowy NST w Nowej Rudzie w składzie: Patryk Mrozicki, Oliwia Barczyk, Daria Chandrała uczestniczył w uroczystej paradzie, która  stanowi  podsumowanie IX edycji akcji ,,Mogiły Pradziada Ocal od Zapomnienia”. Do Wrocławia  przyjechały  poczty sztandarowe z różnych szkół Dolnego Śląska, aby zaświadczyć o swoim przywiązaniu do polskiej historii i tradycji.

Koncert kresowy- IX edycja akcji Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia  Koncert kresowy- IX edycja akcji Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia  Koncert kresowy- IX edycja akcji Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia
Czytaj całość...
Stypendia Pomostowe 2018-2019
XVII Edycja "Stypendia Pomostowe" dla absolwentów szkół ponadgimnazjalnych 2018/2019

XVII Edycja
Powiatowy Turniej League of Legends
12 maja bieżącego roku odbył się Pierwszy Powiatowy Turniej League of Legends. Wydarzenie to miało na celu promocję jednej z innowacji edukacyjnych na kierunku technik informatyk w Noworudzkiej Szkole Technicznej. Do udziału w turnieju zgłosiło się osiem drużyn, by następnie od godziny 8 rywalizować o zwycięstwo. Ostatecznie zwyciężyła drużyna w składzie: Dominik Jóźwiakowski, Krzysztof Henke, Mateusz Cichy, Sebastian Dziadus, Konrad Roguski i Krystian Bargiel.
Zawód z przyszłością
Monter stolarki budowlanej od września w Noworudzkiej Szkole Technicznej.

Monter stolarki budowlanej od września w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Monter stolarki budowlanej od września w Noworudzkiej Szkole Technicznej
Regionalne konferencje programu Erasmus+. Razem zmieniajmy edukację w Polsce!
14 maja br. w Wałbrzychu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa odbyła się kolejna w tym roku konferencja regionalna programu Erasmus+. Honorowy patronat nad cyklem konferencji objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej. Organizatorem wydarzeń jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus+. W spotkaniu wzięły udział pani dyrektor Noworudzkiej Szkoły Technicznej Brygida Gąsior oraz nauczyciele języków obcych  p. Małgorzata Kałwak i p. Agnieszka Kozłowska, które już od kilku lat  zaangażowane są w realizację projektów międzynarodowych w ramach programu Erasmus+.  W konferencji  swój udział zapowiedziała minister edukacji narodowej Anna Zalewska. Podczas wydarzenia minister zainaugurowała projekt Mobilne Centrum Edukacyjne.

Regionalne konferencje programu Erasmus+. Razem zmieniajmy edukację w Polsce!  Regionalne konferencje programu Erasmus+. Razem zmieniajmy edukację w Polsce!  Regionalne konferencje programu Erasmus+. Razem zmieniajmy edukację w Polsce!
Czytaj całość...
Wycieczka na Lazurowe Wybrzeże
W kwietniu grupa 41 uczniów Noworudzkiej Szkoły Technicznej wzięła udział w wycieczce do Francji na Lazurowe Wybrzeże. Uczniowie wraz z opiekunami przebywali na campingu Les Prairies de la Mer, który położony jest w uroczym miasteczku Port Grimaud nad samym morzem.  Podczas pobytu uczniowie zwiedzili starą zabytkową część Portu, sławne z francusko-włoskiej komedii z 1964, z Louisem de Funèsem w roli głównej, miasto Saint Tropez, księstwo Monaco oraz Monte Carlo.

Wycieczka na Lazurowe Wybrzeże  Wycieczka na Lazurowe Wybrzeże  Wycieczka na Lazurowe Wybrzeże
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne