panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

63 dni 10 godzin 1 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 43 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6489417

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Uprawnienia SEP dla elektryków !!!
W dniu 27 kwietnia 2017 r. uczniowie z klas technikum elektrycznego Noworudzkiej Szkoły Technicznej pod opieką nauczyciela Romana Głaza, przystąpili do państwowego egzaminu kwalifikacyjnego SEP. Egzamin zdali wszyscy uczniowie, którzy do niego przystąpili i uzyskali uprawnienia pozwalające na podjęcie pracy zawodowej przy obsłudze i eksploatacji urządzeń elektrycznych o napięciu do 1 kV.

Uprawnienia SEP dla elektryków  Uprawnienia SEP dla elektryków  Uprawnienia SEP dla elektryków
Czytaj całość...
Bezpieczna praca za granicą
18 maja 2017 roku uczniowie klas III Noworudzkiej Szkoły Technicznej uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży z Wałbrzycha panem Zbigniewem Durajem.  Prelekcja pod tytułem „Praca poza granicami kraju – warunki i zagrożenia na przykładzie  holenderskiego rynku pracy” miała na celu nauczyć młodzież na co należy zwrócić uwagę szukając pracy za granicą oraz jak ustrzec się przed ewentualnym niebezpieczeństwem ze strony nieuczciwych pracodawców. Uczniowie mieli okazję obejrzeć film instruktażowy oraz poznać prawa młodocianego pracownika za granicą.

Bezpieczna praca za granicą  Bezpieczna praca za granicą  Bezpieczna praca za granicą
Czytaj całość...
OSP Nowa Ruda - Słupiec
Pozytywna opinia o uczniach Noworudzkiej Szkoły Technicznej zaangażowanych w rozwój nowoczesnej jednostki OSP w Słupcu, którą otrzymaliśmy od Zarządu tejże jednostki.

Opinia
Oferta staży w firmie ZPAS S.A.
Firma ZPAS S.A Przygórze prowadzi nabór na staże zawodowe. Spotkanie informacyjne odbędzie się 12.06 o godz. 12.00 w siedzibie ZPAS w Przygórzu (staże są płatne, przewidziane także dofinansowanie do czesnego).
Szczegóły na plakacie:

Oferta staży w firmie ZPAS S.A.
Podziękowanie za udział w akcji Żonkile
Publikujemy podziękowanie jakie otrzymaliśmy od Prof. Dariusza Stoła za udział naszej szkoły w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile upamiętniającej 74. rocznicę powstania w getcie warszawskim.
Podziękowanie za udział w akcji Żonkile
#TuDu
Jeśli czasem siedzisz w Internecie bez celu, a chcesz zrobić coś dobrego – dla siebie i dla innych – to sprawdź #TuDu! Tutaj organizacje pozarządowe z całej Polski zgłaszają krótkie zadania dla osób takich jak Ty. Dzięki Twojemu zaangażowaniu Jasna Strona Mocy rośnie w siłę i kolejne projekty społeczne są realizowane. Wszystko odbywa się przez Internet, w czasie i miejscu wygodnym dla Ciebie.

#TuDu!
Czytaj całość...
Wolontariat Wambierzyce
Klasa IbT organizuje zbiórkę żywności dla zwierząt z wambierzyckiego skansenu. Prosimy o przynoszenie do klasy A1-24 produktów takich jak: kasza, ryż, ziarno, pasza, szczotki, koce, miski, produkty czyszczące itp.
Zbiórka odbędzie się w dniach 29.05.2017 - 12.06.2017

Czekamy na Twoja pomoc.
                                        Wolontariusze
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne