panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 63 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6091361

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Zbiórka żywności
Zapraszam wolontariuszy do kolejnej akcji zbiórka żywności w dniach 25-26-27 listopada 2016r w sklepie Biedronka w Ścinawce Średniej. Pilnie poszukujemy osoby na zmianę popołudniową tj. od godz.15 do godz 18 w każdym dniu zbiórki.
Osobiste zgłoszenia do mnie, czekam na was w gabinecie a1-24

Zbiórka żywności  Zbiórka żywności  Zbiórka żywności
Marta Augustynowska - Klincewicz
Mogiłę Pradziada Ocal Od Zapomnieni
W dzień Wszystkich Świętych 01.11.2016r. wolontariusze z Noworudzkiej Szkoły Technicznej uczestniczyli w zbiórce pieniędzy w ramach akcji "Mogiłę Pradziada Ocal Od Zapomnienia". Pieniądze zbierane były przy cmentarzu komunalnym w Nowej Rudzie i Nowej Rudzie-Słupiec. Kwestowaliśmy cały dzień, co przyniosło zadowalające efekty, a liczba zebranych pieniędzy przerosła nasze oczekiwania. Już po pierwszej turze zbiórki puszki zostały zapełnione, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Mogiłę Pradziada Ocal Od Zapomnienia  Mogiłę Pradziada Ocal Od Zapomnienia  Mogiłę Pradziada Ocal Od Zapomnienia
Czytaj całość...
Praktyki w Austrii
Po raz czwarty Noworudzka Szkoła Techniczna bierze udział w projekcie „Praktyki w Austrii dla najlepszych” realizowanym przez Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy we Wrocławiu oraz doradców EURES z Austrii. EURES to siec współpracy publicznych służb zatrudnienia oraz innych organizacji regionalnych, krajowych i międzynarodowych działających w obszarze zatrudnienia.
Trzy uczennice klasy trzeciej technikum hotelarskiego Julia Niemierowczenko, Jagoda Lamparska oraz Ksenia Gajda uczestniczyły 3 listopada 2016 r. w rozmowach kwalifikacyjnych z doradcą EURES z rejonu Salzburg w DWUP we Wrocławiu.

Praktyki w Austrii  Praktyki w Austrii  Praktyki w Austrii
Czytaj całość...
Akcja Budzimy Marysię
Noworudzka Szkoła Techniczna podczas akcji „Budzimy Marysię” zebrała kwotę 626 zł. 80 gr. Głównymi wolontariuszami podczas akcji byli: Natalia Faron, Estera Mudrecka, Jogoda Lamparska, Martyna Kurasińska i Maciej Szumiński.
Ze względu na zaistniałe okoliczności zebrane pieniądze zostały przeznaczone na zakup wieńca. Natomiast pozostała kwota została wpłacona na konto Fundacji na rzecz Osób Niepełnosprawnych dla Daniela Czerniaka.

Akcja Budzimy Marysię  Akcja Budzimy Marysię
Konkurs pn. CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji prowadzi kampanię społeczną „CZAD I OGIEŃ. OBUDŹ CZUJNOŚĆ”, w ramach której zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie na spot filmowy dotyczący bezpieczeństwa przeciwpożarowego i zagrożenia tlenkiem węgla.

Do pobrania regulamin i załączniki:

Czytaj całość...
Zebrano 1115 kg żywności
Nasza szkoła otrzymała podziękowanie od Fundacji Polskich Banków Żywności za okazane wsparcie i zaangażowanie w pomoc potrzebującym poprzez zorganizowanie zbiórki żywności. W 2016 roku Fundacja zebrała łącznie 1115 kg żywności.

Podziękowanie
Głosujcie na prace uczniów NST w konkursie HACK HEROES!
W ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania, Fundacja Media 3.0 zorganizowała ogólnopolski konkurs informatyczny pn. HACK HEROES. Uczniowie technikum informatycznego w Noworudzkiej Szkole Technicznej  z klas 3at i 4at wykonali dwa projekty konkursowe pn.: „Inteligentne skrzyżowanie” oraz „Mobilny punkt informacyjny”. Tematem przewodnim konkursu jest SMART CITY, czyli rozwiązania technologiczne dla e-miasta, które mają sprawić, żeby w naszych miastach jeszcze lepiej się żyło.

Oddajcie swój głos do dnia 9 XI 2016r.:


HACK HEROES
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne