panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 62 gości online

Statystyka

odwiedzających: 6161226

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
18 listopada 2016 roku odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej pod patronatem Starosty Powiatu Kłodzkiego, zorganizowany przez NST . W odróżnieniu od poprzednich edycji uczestnicy prezentowali swoje wykonania  w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie.  Zgłoszenia napłynęły ze szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych gminy Nowa Ruda oraz powiatu kłodzkiego. Główne cele konkursu to: propagowanie kultury muzycznej wśród młodzieży, motywowanie do uczenia się języków obcych oraz wspieranie najzdolniejszych uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych.

III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej  III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej  III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej
Czytaj całość...
IX DOLNOŚLĄSKIE POTYCZKI HOTELARSKIE
Julia Niemierowczenko oraz Daria Schimera z 3b TH w dniach 17-18.11.2016r. uczestniczyły w Potyczkach Hotelarskich w Wałbrzychu. Konkurs  zorganizowany został przez Zespół Szkół nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu w partnerstwie z Hotelem-Restauracją „Maria” pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Kuratorium Oświaty we Wrocławiu a odbywał się w Hotelu Maria*** w Wałbrzychu.

IX DOLNOŚLĄSKIE POTYCZKI HOTELARSKIE  IX DOLNOŚLĄSKIE POTYCZKI HOTELARSKIE  IX DOLNOŚLĄSKIE POTYCZKI HOTELARSKIE

Składał się z trzech części:
Czytaj całość...
REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE Z O. JOHNEM BASHOBORĄ
W dniach 14-16.11.2016r. w Świebodzicach odbyły się rekolekcje, które prowadził charyzmatyczny o. John Bashobora z Ugandy. O. John jest osobą, która doświadczyła żywej obecności Boga. Jego wiara w żywą i realną obecność Jezusa w naszych sercach przyciąga do niego wielu ludzi szukających Boga. Na jego modlitwę Bóg odpowiada pełnym mocy działaniem w ciałach, duszach i umysłach ludzi. O. John jest nieustannie zanurzony w obecności Boga i napełniony Duchem Świętym, otrzymał potężne namaszczenie do służby w Kościele.

REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE Z O. JOHNEM BASHOBORĄ  REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE Z O. JOHNEM BASHOBORĄ  REKOLEKCJE CHARYZMATYCZNE Z O. JOHNEM BASHOBORĄ
Czytaj całość...
3 REKOLEKCJE DIECEZJALNE W WAŁBRZYCHU
Bóg wskrzesza miłosierdziem” – to temat 3 Rekolekcji Diecezjalnych , które odbyły się 5 listopada w Wałbrzychu. Młodzież obecna na tym wyjątkowym spotkaniu, doświadczyła osobistej modlitwy, wspólnoty i ujrzała oblicze młodego Kościoła. Na rekolekcje przyjechało ponad 700 osób. Konferencje prowadził pallotyn ks. Krzysztof Kralka. Jego świadectwo życia drogi do Jezusa zrobiły na młodzieży duże wrażenie.

3 REKOLEKCJE DIECEZJALNE W WAŁBRZYCHU  3 REKOLEKCJE DIECEZJALNE W WAŁBRZYCHU  3 REKOLEKCJE DIECEZJALNE W WAŁBRZYCHU

KONKURS NA PROJEKT EKSLIBRISU BIBLIOTEKI SZKOLNEJ W NST
W październiku 2016 r. Multimedialne Centrum Biblioteczne NST realizowało projekt edukacyjny – Ekslibris biblioteki szkolnej.
Głównym celem projektu była popularyzacja ekslibrisu, promocja biblioteki w środowisku szkolnym oraz rozwijanie współpracy między uczniami i nauczycielami.
Zgodnie z zaplanowanymi terminami Konkurs ogłoszono na początku października.

KONKURS NA PROJEKT EKSLIBRISU BIBLIOTEKI SZKOLNEJ W NST  KONKURS NA PROJEKT EKSLIBRISU BIBLIOTEKI SZKOLNEJ W NST  KONKURS NA PROJEKT EKSLIBRISU BIBLIOTEKI SZKOLNEJ W NST
Czytaj całość...
11 listopada  Święto Niepodległości
10 listopada 2016 r. obchodziliśmy w naszej szkole Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W tym dniu dla uczczenia tego ważnego wydarzenia uczniowie klas drugich pod opieką swoich wychowawców przygotowali uroczysty apel.
Wszyscy uczniowie i nauczyciele w skupieniu wysłuchali wierszy i pieśni patriotycznych.

11 listopada – Święto Niepodległości  11 listopada – Święto Niepodległości  11 listopada – Święto Niepodległości
Czytaj całość...
Wesprzyj polskich Kombatantów na Kresach
Do dnia 5 grudnia w naszej szkole jest organizowana zbiórka żywności dla polskich Kombatantów mieszkających na Kresach. Zachęcamy wszystkich dobrej woli do przynoszenia produktów, które zostaną przekazane Stowarzyszeniu Odra-Niemen.

Zbiórka żyności
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Nowości
Popularne