panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 18 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9079670

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Ognisko integracyjne "wieakw" z 1A T5 Drukuj E-mail
       W dniu 9 wrzenia informatycy i elektrycy z klasy pierwszej pod opiek wychowawców: pana Konrada Kawaka oraz pana Romana Gaza i w asycie niezastpionej pani pedagog – Marty Leniak wybrali si na piesz wycieczk i ognisko pod wiat bdc czci RANCZO „OVERO” Pastwa Kobaków. Zebralimy si przed godzin dziewit na parkingu przy MOK-u w Nowej Rudzie. Pogoda tego dnia bya idealna na tego typu eskapad - klasyczne lato – cho mielimy obawy, e moe pojawi si deszcz jak to miao miejsce dzie wczeniej. Wdrówka troch daa nam w ko, ale radoci przy tym byo co niemiara – brakowao tylko gitary i piewu. W trakcie ogniska poznawalimy si wzajemnie, bo to dopiero pierwszy tydzie, który spdzamy w nowej szkole. Po okoo dwóch godzinach udalimy si w drog powrotn przez wie widokow skd tego dnia rozpociera si przepikny widok na góry Sowie, Stoowe oraz Wzgórza Wodzickie. W drodze powrotnej udalimy si jeszcze na basen miejski w Nowej Rudzie, bo pogoda nam sprzyjaa, a jak si póniej okazao – by to ostatni dzie jego funkcjonowania w tym roku. Mona powiedzie, e godnie si poegnalimy. Jedni skakali, pywali  inni grali w ping ponga czy te pik siatkow, a jeszcze inni uprawiali tzw. smartfoning. Okoo godziny czternastej peni endorfin udalimy si do swoich domów.
       Wielu z nas narzekao potem na ból mini ale przecie na zakwasy najlepsze s nastpne zakwasy, a w zdrowym ciele zdrowy duch! Wycieczka miaa na celu upowszechnianie aktywnego wypoczynku, ksztatowanie kultury i turystyki, wyrabianie sprawnoci fizycznej, ksztatowanie zasad wspóycia w zespole i wiadomej dyscypliny co z pewnoci zostao osignite.

 


Nowoci
Popularne