panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow IV Midzynarodowy Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach
IV Midzynarodowy Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach Drukuj E-mail
9 padziernika 2023 roku w Centrum Turystyczno-Sportowym w Nowej Rudzie odby si IV Midzynarodowy Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach . Druyna z NST w Nowej Rudzie w skadzie :Szymon Bana, Oliwier Ziókowski, Mikoaj Gorcy i Krzysztof Grzybowski rywalizowaa z rówienikami z Polski i Czech .W konkursie wzio udzia 30 druyn ze szkó podstawowych i rednich z obu pastw. Celem konkursu jest  zachci modzie do poznania si z rówienikami z ssiedniego kraju, poszerzy wiedz  o kulturze, historii i yciu w Czechach i w Polsce . Imprez towarzyszc by ,,Wirtualny Teatr Historii ,,Niepodlega”, który popularyzuje histori Polski za pomoc technologii Virtual Reality. Uczniowie mogli przekona si , jak wirtualna rzeczywisto pozwala pozna w sposób fascynujcy histori.