panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 19 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 9373888

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
C'est La Vie Drukuj E-mail
       Dnia 14 kwietnia wyruszylimy na wycieczk krajoznawcz do nadmorskiego kurortu Port Grimaud. Wraz z naszymi opiekunami Pani Magorzat Kawak, Pani Edyt Mierzick oraz Panem Konradem Kawakiem i Panem Rafaem Polakiem, przez 10 dni poznawalimy kultur i histori Francji oraz m.in. Ksistwa Monako. Wypoczywalimy na play oraz aktywnie spdzilimy czas na basenie, boiskach do gry w pik non i siatkówk oraz w siowni. Wyjazd otaczaa magiczna atmosfera lazurowego wybrzea dziki której kady chodzi z umiechem na twarzy i po dzi dzie wspominamy eskapad jako super przygod i zarazem dowiadczenie jzykowo kulturowe.


 
Nowoci
Popularne