panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
Sukces siatkarek NST na zakończenie sezonu Drukuj E-mail
W dniu 28 maja 2018 roku na obiektach Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej. Zawodniczki Noworudzkiej Szkoły Technicznej mogą pochwalić się dużym sukcesem. Dziewczęta grające w składzie  Julia Niemierowczenko, Weronika Brzezińska i Katarzyna Aniszewska dotarły do finału, gdzie po zaciętym pojedynku pokonały zespół ZSP nr 1 z Kłodzka i tym samym zdobyły złote medale.

Sukces siatkarek NST na zakończenie sezonu  Sukces siatkarek NST na zakończenie sezonu  Sukces siatkarek NST na zakończenie sezonu

 Drużynie serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Sukcesy kulomiotów z NST Drukuj E-mail
W dniu 23 maja 2018 roku na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego  w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w  Lekkoatletyce w ramach Licealiady  szkół ponadgimnazjalnych. W licznym gronie zawodników reprezentujących powiat kłodzki wyróżnili się między innymi uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej. Złote medale w konkurencji pchnięcia kulą zdobyli w kategorii dziewcząt Agata Jańdzio, a w kategorii chłopców Sebastian Banach. W tej samej konkurencji Dominika Masheimer wywalczyła brązowy medal. Gratulujemy!!!

Sukcesy kulomiotów z NST  Sukcesy kulomiotów z NST  Sukcesy kulomiotów z NST
Zawody w wyciskaniu sztangi Drukuj E-mail
W dniu 26 kwietnia 2018 roku na obiekcie sportowym Noworudzkiej Szkoły Technicznej odbyły się zawody siłowe w wyciskaniu wielokrotnym sztangi. Zawody zostały rozegrane w kategorii mężczyzn, a ciężar sztangi wynosił 50kg. O kolejności decydowała ilość zaliczonych prób. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Zawody w wyciskaniu sztangi  Zawody w wyciskaniu sztangi  Zawody w wyciskaniu sztangi

Wyniki końcowe zawodów:
Czytaj całość...
Turniej piłki siatkowej Drukuj E-mail
Fotorelacja z turnieju piłki siatkowej, który odbył się w naszej szkole.

Turniej piłki siatkowej  Turniej piłki siatkowej  Turniej piłki siatkowej
Sukces siatkarek z NST Drukuj E-mail
W dniach 14 i 15 listopada 2017r. na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie odbyły się mistrzostwa powiatu kłodzkiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W gronie dziewięciu szkół rywalizujących o miano najlepszej dziewczęta z Noworudzkiej Szkoły Technicznej zajęły bardzo dobre II miejsce. Skład reprezentacji NST: Aniszewska Katarzyna, Brzezińska Weronika, Gołaszewska Aleksandra, Kociemba Jessica,  Masheimer Dominika,  Niemierowczenko Julia,  Parzonko Natalia, Polak Aleksandra,  Więckowska Weronika, Wiśniewska Patrycja, Wojtkowiak Ewelina. Drużyna chłopców Noworudzkiej Szkoły Technicznej w gronie ośmiu szkół zajęła dobre czwarte miejsce. Gratulujemy!!!

Sukces siatkarek z NST  Sukces siatkarek z NST  Sukces siatkarek z NST
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 31 - 40 z 134