panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
ZAWODY LEKKOATLETYCZNE Drukuj E-mail
W dniu 9 września 2014 roku na terenie stadionu przy ul. Górniczej odbyły się indywidualne zawody w biegach przełajowych. Uczniowie klas pierwszych Noworudzkiej Szkoły Technicznej rywalizowali między sobą o miano najlepszych w tej konkurencji, a także o prawo reprezentowania szkoły na zawodach międzyszkolnych. Biegi odbyły się oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego.

Zawody lekkoatletyczne  Zawody lekkoatletyczne  Zawody lekkoatletyczne

Wyniki końcowe zawodów:
Czytaj całość...
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJ SZKOŁY TECHNICZNEJ Drukuj E-mail
W dniu 06 czerwca 2014 roku w odnowionej sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się pierwszy Turniej piłki siatkowej o puchar dyrektora Noworudzkiej Szkoły Technicznej. W turnieju uczestniczyły 4 drużyny dziewcząt i chłopców reprezentujące gimnazja z Nowej Rudy  i Jugowa oraz gospodarzy z NST. Mecze  rozgrywane  były  systemem każdy z każdym. Mecze z udziałem drużyny Noworudzkiej Szkoły Technicznej nie były zaliczane do ogólnej punktacji, więc o  okazały puchar rywalizowały dwie drużyny dziewcząt z gimnazjum w Nowej Rudzie oraz ekipa gimnazjum z Jugowa. Wszystkie mecze dostarczyły kibicom wiele emocji, często obfitowały w efektowne akcje świadczące o dużych umiejętnościach i zaangażowaniu grających. Ostatecznie główne trofeum czyli puchar dyrektora Noworudzkiej Szkoły Technicznej zdobyła drużyna reprezentująca Gimnazjum nr 1 w Jugowie. Pozostałe drużyny zostały nagrodzone dyplomami oraz drobnymi upominkami   w  postaci słodyczy.  Z uwagi  na  zainteresowanie turniejem oraz duże zaangażowanie uczestników planujemy kolejną  jego edycję w następnym roku szkolnym.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJ SZKOŁY TECHNICZNEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJ SZKOŁY TECHNICZNEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJ SZKOŁY TECHNICZNEJ

Wyniki końcowe turnieju:

Czytaj całość...
ZAWODY SIŁOWE W WYCISKANIU WIELOKROTNYM Drukuj E-mail
W dniu 16 kwietnia 2014 roku na siłowni przy sali gimnastycznej Noworudzkiej Szkoły Technicznej odbyły się zawody siłowe w wyciskaniu wielokrotnym. Zawody zostały rozegrane w kategorii mężczyzn, a ciężar sztangi wynosił 50kg. O kolejności decydowała ilość zaliczonych prób. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, o czym świadczą niewielkie różnice między wynikami poszczególnych zawodników. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego.

Zawody w wyciskaniu wielokrotnym  Zawody w wyciskaniu wielokrotnym  Zawody w wyciskaniu wielokrotnym
Czytaj całość...
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ Drukuj E-mail
W dniu 26 marca 2014 roku w sali gimnastycznej Noworudzkiej Szkoły Technicznej odbył się turniej piłki siatkowej. W turnieju uczestniczyły drużyny dziewcząt i chłopców reprezentujące  klasy I – IV naszej szkoły. W eliminacjach  drużyny zostały  podzielone  na  dwie grupy, a mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Do finału awansowały dwie najlepsze drużyny w poszczególnych grupach.

Turniej Piłki Siatkowej  Turniej Piłki Siatkowej  Turniej Piłki Siatkowej

 Klasyfikacja końcowa turnieju:
Czytaj całość...
FERIE NA SPORTOWO Drukuj E-mail
    Młodzież Noworudzkiej Szkoły Technicznej,  dzięki realizacji projektu „Ruszamy na stoki Kotliny Kłodzkiej”- Wydział Rozwoju, Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Kłodzku, na ferie zimowe 2014r., uczestniczyła w dwóch wyjazdach na narty do Zieleńca. Chociaż tegoroczna zima w  śnieg nie obfitowała, na dobrze przygotowanych stokach  Nartoramy były dobre warunki do szusowania. Jak widać na załączonych „obrazkach” można było spędzić czas zdrowo, bo  na sportowo przy wspaniałej, słonecznej pogodzie.
      Ponadto uczniowie mogli korzystać z zajęć na pływalni  CTS w Nowej Rudzie-Słupcu.

Ferie na sportowo  Ferie na sportowo  Ferie na sportowo

Nauczyciele wychowania fizycznego zapraszają za rok!

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 31 - 40 z 111