panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
FERIE NA SPORTOWO Drukuj E-mail
    Młodzież Noworudzkiej Szkoły Technicznej,  dzięki realizacji projektu „Ruszamy na stoki Kotliny Kłodzkiej”- Wydział Rozwoju, Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Kłodzku, na ferie zimowe 2014r., uczestniczyła w dwóch wyjazdach na narty do Zieleńca. Chociaż tegoroczna zima w  śnieg nie obfitowała, na dobrze przygotowanych stokach  Nartoramy były dobre warunki do szusowania. Jak widać na załączonych „obrazkach” można było spędzić czas zdrowo, bo  na sportowo przy wspaniałej, słonecznej pogodzie.
      Ponadto uczniowie mogli korzystać z zajęć na pływalni  CTS w Nowej Rudzie-Słupcu.

Ferie na sportowo  Ferie na sportowo  Ferie na sportowo

Nauczyciele wychowania fizycznego zapraszają za rok!

Turniej Tenisa Stołowego Drukuj E-mail
16.012014r. odbyły się Mistrzostwa Noworudzkiej Szkoły Technicznej w tenisie stołowym. Turniej z roku na rok przyciąga coraz większą grupę młodzieży. Tym razem do turnieju zgłosiło się aż 21 uczniów NST i konieczne okazało się rozegranie przez niektórych z nich forrundy o wejście do ścisłej 16-tki.

Mistrzostwa Noworudzkiej Szkoły Technicznej w tenisie stołowym  Mistrzostwa Noworudzkiej Szkoły Technicznej w tenisie stołowym  Mistrzostwa Noworudzkiej Szkoły Technicznej w tenisie stołowym

Wyniki:

Czytaj całość...
Dziewczyny z Noworudzkiej Szkoły Technicznej najlepsze!!! Drukuj E-mail
       W dniu 18 grudnia 2013 r. w hali kłodzkiego CKSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej dziewcząt, których organizatorem był PSZS w Kłodzku. W zawodach uczestniczyło sześć najlepszych szkół, które zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej spotkały się KSP Kłodzko, LO Nowa Ruda, ZSP nr 1 Kłodzko. W drugiej NST Nowa Ruda, LO Kłodzko, ZSOiZ Kudowa Zdrój. W naszej grupie padły następujące wyniki:

Dziewczyny z Noworudzkiej Szkoły Technicznej najlepsze!!!  Dziewczyny z Noworudzkiej Szkoły Technicznej najlepsze!!!  Dziewczyny z Noworudzkiej Szkoły Technicznej najlepsze!!!
Czytaj całość...
MISTRZOSTWA SZKOŁY W WYCISKANIU WIELOKROTNYM Drukuj E-mail
     W dniu 20 czerwca 2013 roku na siłowni przy sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Wyciskaniu Wielokrotnym. Zawody zostały rozegrane w kategorii mężczyzn OPEN, ciężar sztangi wynosił 50kg. O kolejności decydowała ilość zaliczonych prób.

Wyniki końcowe zawodów:
     I   miejsce  -   Patryk Warmiński
     II  miejsce  -   Natan Zbyryt
     III miejsce  -   Oskar Stryjski

 MISTRZOSTWA SZKOŁY W WYCISKANIU WIELOKROTNYM   MISTRZOSTWA SZKOŁY W WYCISKANIU WIELOKROTNYM   MISTRZOSTWA SZKOŁY W WYCISKANIU WIELOKROTNYM
Czytaj całość...
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ Drukuj E-mail
   W dniu 25 kwietnia 2013r. odbył się turniej o tytuł mistrza Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.
     Podczas sportowej rywalizacji nie brakowało wzlotów i upadków, po których zawodnicy zawsze się podnosili i przy tym dobrze bawili.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

     Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 31 - 40 z 107