panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
ZWYCIĘSTWO PIŁKARZY Drukuj E-mail
 W dniu 01.12.2015 w hali sportowej CTS w Nowej Rudzie – Słupcu rozegrano finał zawodów rejonowych w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju uczestniczyły Noworudzka Szkoła Techniczna, Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie i Zespół Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie.

ZWYCIESTWO PIŁKARZY

Wyniki zawodów:
Czytaj całość...
4 MIEJSCE W POWIECIE Drukuj E-mail
W dniu 28.10.2015 na stadionie miejskim w Kłodzku rozegrano finał powiatu kłodzkiego w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju uczestniczyły cztery najlepsze szkoły wyłonione w zawodach rejonowych.

4 MIEJSCE W POWIECIE  4 MIEJSCE W POWIECIE

Wyniki zawodów:
Czytaj całość...
ZWYCIESTWO PIŁKARZY Drukuj E-mail
 W dniu 20.10.2015 na stadionie CTS w Nowej Rudzie – Słupcu rozegrano finał zawodów rejonowych w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju uczestniczyły Noworudzka Szkoła Techniczna, Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie i Zespół Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie.
Wyniki zawodów:
LO- ZSA 3:2
NST- ZSA 4:0
NST- LO 5:0
ZWYCIESTWO PIŁKARZY
Czytaj całość...
MISTRZOSTWA KLAS PIERWSZYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH Drukuj E-mail
      W Noworudzkiej Szkole Technicznej 24 września 2015 r. odbyły się indywidualne zawody w biegach przełajowych.
Uczniowie klas pierwszych na terenie stadionu przy ul. Górniczej rywalizowali o miano najlepszych zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców.

MISTRZOSTWA KLAS PIERWSZYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH  MISTRZOSTWA KLAS PIERWSZYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH  MISTRZOSTWA KLAS PIERWSZYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:
Czytaj całość...
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJSZKOŁY TECHNICZNEJ Drukuj E-mail
02 czerwca 2015 r., w sali gimnastycznej NST odbyła się druga edycja turnieju piłki siatkowej o Puchar Dyrektora Noworudzkiej Szkoły Technicznej. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny   dziewcząt i chłopców reprezentujące gimnazjum z Jugowa i Ścinawki Średniej oraz drużyna NST. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.  Udział reprezentacji  NST nie był liczony do ogólnej punktacji więc o puchar rywalizowały drużyny gości. Rozegrane mecze wyłoniły zwycięzcę. Kolejny raz Gimnazjum nr 1 w Jugowie zdobyło główne trofeum - okazały puchar. Ponadto uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodyczami.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJSZKOŁY TECHNICZNEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJSZKOŁY TECHNICZNEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJSZKOŁY TECHNICZNEJ
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 21 - 30 z 111