panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
III miejsce siatkarek z NST! Drukuj E-mail
W dniu 20 listopada 2014r. na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się mistrzostwa powiatu kłodzkiego w piłce siatkowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W gronie dziesięciu szkół rywalizujących o miano najlepszej dziewczęta z NST zajęły bardzo dobre III miejsce. Skład reprezentacji Noworudzkiej Szkoły Technicznej: Anna Szliwińska, Kinga Śliwka, Aleksandra Gołaszewska, Estera Mudrecka, Aleksandra Polak, Anna Maślerz,  Sylwia Biesaga, Karolina Skolmowska, Natalia Parzonko. Gratulujemy!!!

III miejsce siatkarek z NST!  III miejsce siatkarek z NST!
NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE Drukuj E-mail
16 października w Noworudzkiej Szkole Technicznej miało miejsce niecodzienne wydarzenie. W ramach obchodów Święta Edukacji Narodowej uczniowie mieli okazję zmierzyć się w sportowej rywalizacji z nauczycielami. W wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej odbył się turniej piłki siatkowej "Nauczyciele kontra Uczniowie".
W zawodach swoimi umiejętnościami wykazywały się trzy drużyny: reprezentacja szkoły dziewcząt, chłopców oraz nauczycieli. Wszystkie mecze były bardzo zacięte i wyrównane, a wśród kibiców wyzwalały wiele radości i pozytywnych emocji. Z uwagi na to, że turniej cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży i nauczycieli stanie się pewnie stałym punktem w kalendarzu imprez szkolnych.

NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE  NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE  NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE Drukuj E-mail
W dniu 9 września 2014 roku na terenie stadionu przy ul. Górniczej odbyły się indywidualne zawody w biegach przełajowych. Uczniowie klas pierwszych Noworudzkiej Szkoły Technicznej rywalizowali między sobą o miano najlepszych w tej konkurencji, a także o prawo reprezentowania szkoły na zawodach międzyszkolnych. Biegi odbyły się oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego.

Zawody lekkoatletyczne  Zawody lekkoatletyczne  Zawody lekkoatletyczne

Wyniki końcowe zawodów:
Czytaj całość...
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJ SZKOŁY TECHNICZNEJ Drukuj E-mail
W dniu 06 czerwca 2014 roku w odnowionej sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się pierwszy Turniej piłki siatkowej o puchar dyrektora Noworudzkiej Szkoły Technicznej. W turnieju uczestniczyły 4 drużyny dziewcząt i chłopców reprezentujące gimnazja z Nowej Rudy  i Jugowa oraz gospodarzy z NST. Mecze  rozgrywane  były  systemem każdy z każdym. Mecze z udziałem drużyny Noworudzkiej Szkoły Technicznej nie były zaliczane do ogólnej punktacji, więc o  okazały puchar rywalizowały dwie drużyny dziewcząt z gimnazjum w Nowej Rudzie oraz ekipa gimnazjum z Jugowa. Wszystkie mecze dostarczyły kibicom wiele emocji, często obfitowały w efektowne akcje świadczące o dużych umiejętnościach i zaangażowaniu grających. Ostatecznie główne trofeum czyli puchar dyrektora Noworudzkiej Szkoły Technicznej zdobyła drużyna reprezentująca Gimnazjum nr 1 w Jugowie. Pozostałe drużyny zostały nagrodzone dyplomami oraz drobnymi upominkami   w  postaci słodyczy.  Z uwagi  na  zainteresowanie turniejem oraz duże zaangażowanie uczestników planujemy kolejną  jego edycję w następnym roku szkolnym.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJ SZKOŁY TECHNICZNEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJ SZKOŁY TECHNICZNEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJ SZKOŁY TECHNICZNEJ

Wyniki końcowe turnieju:

Czytaj całość...
ZAWODY SIŁOWE W WYCISKANIU WIELOKROTNYM Drukuj E-mail
W dniu 16 kwietnia 2014 roku na siłowni przy sali gimnastycznej Noworudzkiej Szkoły Technicznej odbyły się zawody siłowe w wyciskaniu wielokrotnym. Zawody zostały rozegrane w kategorii mężczyzn, a ciężar sztangi wynosił 50kg. O kolejności decydowała ilość zaliczonych prób. Rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, o czym świadczą niewielkie różnice między wynikami poszczególnych zawodników. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego.

Zawody w wyciskaniu wielokrotnym  Zawody w wyciskaniu wielokrotnym  Zawody w wyciskaniu wielokrotnym
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 21 - 30 z 103