panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Sukcesy lekkoatletw z NST
Sukcesy lekkoatletw z NST Drukuj E-mail
W dniu 16 maja 2019 roku na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego  w Nowej Rudzie-Supcu odbyy si Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Kodzkiego w  Lekkoatletyce w ramach Licealiady szkó ponadgimnazjalnych. Uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej zaznaczyli swoj obecno zajmujc czoowe miejsca w konkurencjach technicznych. Srebrne medale w skoku w dal zdobyli w kategorii dziewczt Weronika Wickowska, a w kategorii chopców Pawe Koszakowski. Dominacj uczniów NST w konkurencji pchnicia kul potwierdziy sukcesy Agaty Jadzio, która równie zaja drugie miejsce i Kamila Kuczaja, który zdoby zoty medal wygrywajc z ogromn przewag nad kolejnymi zawodnikami.

Sukcesy lekkoatletw  z  NST  Sukcesy lekkoatletw  z  NST  Sukcesy lekkoatletw  z  NST

Kilka dni póniej Kamil Kuczaj potwierdzi bardzo dobr dyspozycj. 21 maja na Stadionie Olimpijskim we Wrocawiu w Finale Wojewódzkim Indywidualnych Mistrzostw w Lekkoatletyce równie by bezkonkurencyjny i zdoby zoty medal! Wyróni naley równie Pawa Koszakowskiego, który w tych zawodach wszed do cisego finau w konkurencji skoku w dal. Gratulujemy!!!