panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

247 dni 1 godzin 18 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
ZWYCIESTWO PIŁKARZY Drukuj E-mail
 W dniu 20.10.2015 na stadionie CTS w Nowej Rudzie – Słupcu rozegrano finał zawodów rejonowych w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju uczestniczyły Noworudzka Szkoła Techniczna, Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie i Zespół Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie.
Wyniki zawodów:
LO- ZSA 3:2
NST- ZSA 4:0
NST- LO 5:0
ZWYCIESTWO PIŁKARZY
Czytaj całość...
MISTRZOSTWA KLAS PIERWSZYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH Drukuj E-mail
      W Noworudzkiej Szkole Technicznej 24 września 2015 r. odbyły się indywidualne zawody w biegach przełajowych.
Uczniowie klas pierwszych na terenie stadionu przy ul. Górniczej rywalizowali o miano najlepszych zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców.

MISTRZOSTWA KLAS PIERWSZYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH  MISTRZOSTWA KLAS PIERWSZYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH  MISTRZOSTWA KLAS PIERWSZYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Wyniki końcowe przedstawiają się następująco:
Czytaj całość...
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJSZKOŁY TECHNICZNEJ Drukuj E-mail
02 czerwca 2015 r., w sali gimnastycznej NST odbyła się druga edycja turnieju piłki siatkowej o Puchar Dyrektora Noworudzkiej Szkoły Technicznej. W rozgrywkach uczestniczyły drużyny   dziewcząt i chłopców reprezentujące gimnazjum z Jugowa i Ścinawki Średniej oraz drużyna NST. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.  Udział reprezentacji  NST nie był liczony do ogólnej punktacji więc o puchar rywalizowały drużyny gości. Rozegrane mecze wyłoniły zwycięzcę. Kolejny raz Gimnazjum nr 1 w Jugowie zdobyło główne trofeum - okazały puchar. Ponadto uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodyczami.

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJSZKOŁY TECHNICZNEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJSZKOŁY TECHNICZNEJ  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA NOWORUDZKIEJSZKOŁY TECHNICZNEJ
Czytaj całość...
SUKCESY LEKKOATLETÓW !!! Drukuj E-mail
      W dniu 21 maja 2015 roku na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Szkół  Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce. W rywalizacji szkół z całego powiatu kłodzkiego bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie Noworudzkiej Szkoły Technicznej. W klasyfikacji zespołowej chłopcy zajęli drugie miejsce, a dziewczęta trzecie. Na uwagę zasługuje indywidualnie zwycięstwo, które odniosła Estera Mudrecka w konkurencji pchnięcia kulą zdecydowanie wyprzedzając pozostałe zawodniczki. Natomiast srebrne medale i drugie miejsca w swoich konkurencjach uzyskali: Aleksandra Gołaszewska (pchnięcie kulą), Jagoda Lamparska (400m), Michał Geruzel (800m) i Przemysław Stelmach (400m). Szczegółowe wyniki rywalizacji we wszystkich konkurencjach można znaleźć na stronie internetowej Powiatowego SZS Kłodzko.

SUKCESY LEKKOATLETÓW !!!  SUKCESY LEKKOATLETÓW !!!
Czytaj całość...
ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI Drukuj E-mail
23 kwietnia 2015 roku na siłowni przy sali gimnastycznej Noworudzkiej Szkoły Technicznej po raz kolejny odbyły się zawody siłowe w wyciskaniu wielokrotnym sztangi. Zawody zostały rozegrane w kategorii mężczyzn, a ciężar sztangi wynosił 50kg. O kolejności decydowała ilość zaliczonych prób. Podobnie jak w poprzednich latach rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, o czym świadczą niewielkie różnice między wynikami poszczególnych zawodników. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego.

ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI  ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI  ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI

Wyniki końcowe zawodów:
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 11 - 20 z 99