panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
UCZNIOWIE NST W PROFESJONALNEJ SIŁOWNI Drukuj E-mail
       Z początkiem roku szkolnego 2021/2022 mlodzież Noworudzkiej Szkoły Technicznej, uczestniczyła w zajęciach w siłowni NOWAR. Pod okiem trenerów personalnych Karoliny Sobolewskiej i Mateusza Nawieśniaka uczniowie poznawali podstawy treningu siłowego. Instruktorzy przekazywali ważne kwestie wykorzystywane w treningu.
       W imieniu nauczycieli wychowania fizycznego i młodzieży NST dziękujemy za możliwość uczestnictwa w profesjonalnych zajęciach

  
Pierwsze miejsce Kamila Kuczaja w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce Drukuj E-mail
Obowiązki szkolne, w tym przygotowania do zbliżającego się egzaminu zawodowego, warto przeplatać zainteresowaniami sportowymi. Uczeń naszej szkoły, Kamil Kuczaj, podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce wywalczył pierwsze miejsce. Zawody rozegrane zostały w Jeleniej Górze, to drugi w tym roku tytuł mistrza województwa dla Kamila, wcześniej pokonał rywali na hali. Życzymy powodzenia naszemu reprezentantowi podczas zbliżających się Mistrzostw Polski w Lublinie, jak również podczas egzaminów zawodowych!

Pierwsze miejsce Kamila Kuczaja w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce  Pierwsze miejsce Kamila Kuczaja w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce  Pierwsze miejsce Kamila Kuczaja w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Lekkiej Atletyce
Współzawodnictwo sportowe Drukuj E-mail
Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Kłodzku na posiedzeniu w dniu 15 września 2020 roku dokonał tradycyjnego podsumowania wyników współzawodnictwa sportowego szkół w minionym roku szkolnym. Noworudzka Szkoła Techniczna uplasowała się na VI miejscu wśród szkół średnich w powiecie kłodzkim. Dziękujemy wszystkim uczniom którzy brali udział w zawodach i reprezentowali naszą szkołę. Ze względu na pandemię korona wirusa część zawodów w tym roku szkolnym  jest odwołana, o terminach zawodów będziemy informować.

Współzawodnictwo sportowe
Ferie na sportowo Drukuj E-mail
Podczas ferii zimowych w Noworudzkiej Szkole Technicznej uczniowie mają możliwość skorzystać z bezplatnych wyjazdów na stoki narciarskie. Uczniowie  doskonalą umiejętności narciarstwa zjazdowego w Zieleńcu i Sokolcu pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego. Łączymy intensywny trening ze świetną zabawą!!!!

Ferie na sportowo
Sukces piłkarek NST Drukuj E-mail
W dniu 04.02.2020 reprezentacja Noworudzkiej Szkoły Technicznej w składzie Drelich Alicja, Wójcik Katarzyna, Faron Aleksandra, Faron Kornelia, Głąb Laura, Osińska Laura, Sawicka Natalia zdobyła Wicemistrzostwo Powiatu w halową piłkę nożną dziewcząt. W turnieju, do którego zakwalifikowała sie drużyna NST brało udział sześć najlepszych szkół, które wywalczyły awans w zawodach rejonowych. Po wyjściu z grupy dziewczyny z NST w półfinale pokonały faworyta LO "Chrobry" Kłodzko 2:1. Finał zawodów był noworudzki: LO Nowa Ruda vs NST. Obie drużyny awansowały na finał strefy Wałbrzyskiej.

Sukces piłkarek NST  Sukces piłkarek NST  Sukces piłkarek NST
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 11 - 20 z 135