panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Sport
Sport
Sukces sportowy NST Drukuj E-mail
Noworudzka Szkoła Techniczna zajęła II miejsce we współzawodnictwie sportowym Szkół Ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.

Sukces sportowy NST
SUKCES SIATKAREK NA ZAKOŃCZENIE SEZONU! Drukuj E-mail
W dniu 14 czerwca 2017 roku na obiektach Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Zawody te kończyły sezon sportowy w obecnym roku szkolnym. Dziewczęta z Noworudzkiej Szkoły Technicznej mogą pochwalić się dużym sukcesem, gdyż dotarły do finału i ukończyły zawody na drugim miejscu. Srebrne medale zdobyły: Estera Mudrecka, Julia Niemierowczenko i Weronika Brzezińska. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w następnym roku!

SUKCES SIATKAREK  SUKCES SIATKAREK  SUKCES SIATKAREK
SUKCES DZIEWCZĄT W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM Drukuj E-mail
Na stoku stacji narciarskiej w Lądku Zdroju, 27 stycznia 2017r. zorganizowane zostały Mistrzostwa  Powiatu w narciarstwie alpejskim. Noworudzką Szkołę Techniczną reprezentowały: Magdalena Doręgowska i Aleksandra Szczęśniak, które w dwóch przejazdach slalomu gigant osiągnęły sukces- zajęły trzecie miejsce w mistrzostwach drużynowych dziewcząt.  Męska część reprezentacji to: Jakub Michalak, Mikołaj Szałęga i Michał Warchał. Panowie w klasyfikacji końcowej zajęli V miejsce.

SUKCES DZIEWCZĄT W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM  SUKCES DZIEWCZĄT W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM
Czytaj całość...
Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce siatkowej Drukuj E-mail
W dniach 29 i 30 listopada 2016r. na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie odbyły się mistrzostwa powiatu kłodzkiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W gronie szkół rywalizujących  o miano najlepszej nasze dziewczęta zajęły bardzo dobre III miejsce. Skład reprezentacji Noworudzkiej Szkoły Technicznej: Kinga Łukasik, Aleksandra Gołaszewska, Estera Mudrecka, Julia Niemierowczenko, Aleksandra Polak, Weronika Brzezińska, Jessica Kociemba, Ewelina Wojtkowiak.

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce siatkowej  Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce siatkowej  Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w piłce siatkowej
Czytaj całość...
III miejsce w powiecie przełajowców Drukuj E-mail
Pierwszymi finałami powiatu kłodzkiego w nowym roku szkolnym były sztafetowe biegi przełajowe które odbyły się 28 września w Bystrzycy Kłodzkiej. W rywalizacji chłopców zespół NST zajął znakomite 3 miejsce ustępując jedynie LO – Szkoła Mistrzostwa Sportowego Duszniki- Zdrój - 1 miejsce i ZSO Kłodzko - 2 miejsce.
Naszą Szkołę reprezentowali: K. Kołat, M. Lisowski- 1aT, P. Jakotochce-1bT, D. Salbierz- 3aT, P. Stelmach- 3cT, K. Chrobociński, M. Szałęga, P. Kołat, B. Wardak, P. Zalewski- 2aT.

3 miejsce w przełajach  3 miejsce w przełajach
Wyniki:
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 11 - 20 z 110